Celsis vs ASU & Co „AgroVIS“ (64:83)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 07 d., Antradienis, 19:45 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

ASU & Co „AgroVIS“ išvykoje prabloškė komandą Celsis

2017 kovo 07 d., Antradienis, 22:47 val., peržiūros: 1115

Antradienio vakarą Garliavoje santykius aiškinosi Įmonių lygos komandos. I grupės lyderis Celsis priėmė svečius ASU & Co „AgroVIS“. Nuo pat susitikimo pradžios svečiai pradėjo įrodinėti, kad turnyrinė lentelė nieko nereiškia ir kiekvieną kartą viską tenka įrodinėti iš naujo. Sužaidus 5 minutes svečiai pirmavo 11:3. Šeimininkus toliau į priekį tempė G.Pečkaitis, kuris surinko pirmus 7 komandos taškus, o antroje kėlinio pusėje iš jo rolę perėmė tiek pat pridėjęs I.Krukonis. Svečių gretose puolime geriausiai sekėsi A.Svetickas, kuris per pirmąjį ketvirtį sumetė 8 taškus. Daugiau komandiškai rungtyniavę svečiai po pirmo kėlinio buvo priekyje 16:22. Antrajame ketvirtyje nepaisant visų šeimininkų pastangų pakreipti įvykius savo linkme jiems niekaip nepavyko to padaryti. Nors po taiklaus G.Pečkaitis dvitaškio sužaidus kiek daugiau nei 4 minutes rezultatas sušvelnėjo iki 30:32 kėlinio pabaigoje ir toliau komandiškai rungtyniavę ASU & Co „AgroVIS“ atstatė šiokį tokį pranašumą ir po 2 kėlinių 40:45 jie priekyje.

Nepaisant J.Svirka ir I.Krukonis pastangų puolime trečiasis ketvirtis ir toliau nežadėjo nieko gero Celsis vyrams. Įsivažiavęs A.Stanevičius ir kompanija ir toliau mažais žingsneliais didino skirtumą, o po 3 kėlinių jis tapo 56:66. Paskutinysis Celsis šansas buvo lemiamas ketvirtis, bet deja jis tapo pačiu blogiausiu kėliniu puolime. Vos 8 taškus per šį kėlinį sukrapštę šeimininkai buvo priversti pripažinti gan užtikrintą ASU & Co „AgroVIS“ pergalę rezultatu 64:83.

Celsis: Ignas Krukonis – 24 tšk. (8 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Gediminas Pečkaitis – 14 tšk. (10 atk. kam.), Julius Svirka – 10 tšk. (10 atk. kam.)

ASU & Co „AgroVIS“: Arvydas Svetickas – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Aurimas Stanevičius – 17 tšk., Gytis Lydeka – 14 tšk. (13 atk. kam.), Modestas Skiedra – 13 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 10 tšk. (12 atk. kam.)

ASU & Co „AgroVIS“ nukovė Rapala komandą (2017 vasario 18 d., šeštadienis, 15:11 val.)ASU & Co „AgroVIS“ įrodė pranašumą prieš Vilmistą (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 14:23 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalį (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 00:36 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo užtikrintą pergalę ir pateko į ketvirtfinalį (2017 kovo 28 d., antradienis, 17:03 val.)Penktas kartas nemeluoja ‒ „ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo pirmąją pergalę (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 17:54 val.)„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:37 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)Pirmą kėlinuką 41:4 laimėję „ASU & Co „AgroVIS“ lengvai žengė į pusfinalį (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 14:46 val.)„RVG“ krepšininkai nesunkiai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ ekipą (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:10 val.)