Kaunas vs Aleksotas (73:58)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 30 d., Ketvirtadienis, 19:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Po ilgosios pertraukos „Kaunas“ nesunkiai susitvarkė su „Aleksotu“

2014 spalio 30 d., Ketvirtadienis, 22:08 val., peržiūros: 1228

Ketvirtadienį, spalio 30 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos E pogrupio "ALTreklamos" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kauno" ir svečių "Aleksoto" ekipų. Pirmoje susitikimo pusėje abi komandos daugiau mažiau žaidė apylygiai, tačiau po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungę "Kauno" krepšininkai nutolo nuo varžovų ir iškovojo pergalę rezultatu 73:58 (18:14, 14:15, 17:13, 24:16).

Pirmosiomis susitikimo minutėmis į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, tačiau netrukus, taikliais tolimais metimais svečių krepšininkai sumažino deficitą iki minimumo, o dar vėliau, po dar poros taiklių tritaškių ir išsiveržė į priekį. Vis tik "Kaunas" nenorėjo taip lengvai atiduoti iniciatyvos ir iki pirmojo kėlinuko pabaigos sugebėjo ją susigrąžinti į savo rankas. 18:14.

Antrojo ketvirčio pradžioje "Aleksoto" žaidėjai startavo aktyviu puolimu, tačiau puikiai į greitą žaidimą įsivėlę aikštės šeimininkai taip pat nestokojo taiklių metimų bei greitų taškais pasibaigusių atakų. Po kelių panašaus žaidimo minučių "Kauno" žaidėjai sužaidė rezultatyvią atkarpą ir įgijo didesnę persvarą, tačiau taiklus tolimas metimas aidint kėlinio pabaigą skelbiančiam švilpukui, leido "Aleksotui" sušvelninti atsilikimą iki trijų taškų. 32:29.

Po ilgosios pertraukos abi komandos ir toliau viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau tik įpusėjus trečiam kėlinukui "Kauno" ekipos krepšininkai surengė spurtą 8:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dešimties taškų. Pačioje ketvirčio pabaigoje ekipos dar apsikeitė taikliais tolimais metimais, kurių vienu daugiau pataikė svečiai bei taip sumažino savo deficitą iki septynių taškų. 49:42.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje aikštės šeimininkai iškart ėmėsi iniciatyvos ir vėl spurtavo, tik šįkart spurtas buvo žymiai didesnis ir jo pasekmės varžovams daug skaudesnės – skirtumas tarp komandų išaugo iki penkiolikos taškų. Kiek vėliau svečių žaidėjai dar bandė kibti varžovams į atlapus, tačiau puikiai atsilaikę "Kauno" krepšininkai išlaikė pranašumą savo rankose bei galėjo džiaugtis pergale. 73:58.

Po rungtynių nugalėtojų trenerio pareigas ėjęs Gediminas Šuklevičius kalbėjo: "Šiandien buvome tiesiog stipresni, todėl ir laimėjome. Nebuvo daug gerų žaidėjų, tačiau laimėjome per ūgį ir jėgą, lauksime atsakomųjų rungtynių".

"Kaunas": Rytis Pranarauskas – 27 tšk., Rolandas Tamošiūnas – 19 tšk. (11 atk. kam.), Gediminas Šuklevičius – 14 tšk. (5 rezult. perd.)

"Aleksotas": Ignas Vanagas – 19 tšk., Deividas Krasnoumovas – 14 tšk., Laurynas Čižinauskas – 13 tšk. (8 išpr. praž.)

Po ilgosios pertraukos atsibudusi „Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Kaunu“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:40 val.)„Kaunas“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno SRC ‒ 2“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Kaunas“ nesunkiai įveikė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Baltic Transline““ nesunkiai įveikė „Aleksotą“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)„Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Savi“ ekipa. (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:30 val.)„Rind“ su kaupu atsirevanšavo „Aleksotui“ (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 19:41 val.)Visas rungtynes pirmavęs BC „Liuksas“ pranoko „Aleksotą“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:31 val.)„C“lygos varžybose „Kaunas“palaužė „Abstinentus“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Aleksotą“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:35 val.)„Aurelinas“ nepaliko jokių vilčių „Aleksotui“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 00:22 val.)