Vėjų linija & Garliavos duona vs Kauno oro uostas & KAMS (53:93)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 26 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Kauno oro uostas & KAMS“ nepaliko jokių vilčių „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams

2015 spalio 26 d., Pirmadienis, 21:33 val., peržiūros: 1445

Spalio 26 dieną, 19:15 val., Pilėnų mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Vėjų linija & Garliavos duona“ (šeimininkai) ir „Kauno oro uostas & KAMS“ (svečiai). Nors pirmąjį kėlinuką ir sugebėjo laimėti šeimininkai, tačiau likęs laikas jau priklausė „Kauno oro uostas & KAMS“ komandos krepšininkams, kurie labai nesunkiai nutolo ir nepastebimai jų pranašumas pasiekė net ir triuškinamą – 40 taškų ribą. Susitikimas baigėsi rezultatu 53:93.

Rungtynių pradžioje abi komandos labai prastai pataikė ir ilgą laiką žaidimas vyko nerezultatyviai. Vis tik jau įpusėjus primąjam kėlinukui komandoms pagaliau atsirišo krepšys ir daug rezultatyvesnis žaidimas leido pirmiesiems į priekį pabėgti šeimininkams, kurie išlaikė 4 taškų pranašumą. „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkai kurį laiką pirmavo ir antrojo kėlinuko pradžioje, bet staiga jų žaidimas visiškai sustojo. Svečių komanda parodė, kad pirmasis kėlinukas buvo tiesiog apšilimas ir žaibiškai ėmė didinti savo pranašumą. Daugiausia greitų atakų dėka „Kauno oro uostas & KAMS“ komandai vos per vieną kėlinuką pavyko nutolti net 17 taškų atstumu 26:43.

Po ilgosios pertraukos skirtumas vis dar augo ir buvo galima jau labai aiškiai pastebėti, kad komandų lygis gerokai skiriasi. „Kauno oro uostas & KAMS“ krepšininkai buvo puikios nuotaikos, tikrai nepersistengė žaisdami, dažnai jų priimami sprendimai nebuvo patys teisingiausi, bet net ir to užteko pasiekti 30 taškų pranašumą. Šeimininkai kovojo iki galo, krepšininkai stengėsi provokuoti pražangas, bet net ir augančio skirtumo jiems sumažinti nepavyko. „Kauno oro uostas & KAMS“ galingai finišavo ir savo rankose turėjo pergalę net 40 taškų skirtumu 53:93.

Vėjų linija & Garliavos duona: Giedrius Kaubrys – 12 tšk., Benas Mockus – 10 tšk., Vytautas Vaškevičius – 10 tšk. (14 atk. kam.), Laurynas Varnas – 10 tšk.

Kauno oro uostas & KAMS: Justinas Pavlavičius – 20 tšk. (12 atk. kam.), Tautvydas Žioba – 19 tšk., Povilas Grikštas – 18 tšk., Darius Kuzmickas – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Eurelijus Urbonavičius – 13 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

_Mikaso_2015 spalio 26 d., 21:28 val.
Garliavos duonos komandos sudėtis sukelta nepilna, tad statistika surašyta esamiems sistemoje žaidėjams
„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (76:73) (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Kauno tiltai“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 21:42 val.)ASU & Co „AgroVIS“ ekipa įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:23 val.)„RVG Baldai (S)“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:21 val.)„Kauno technologijos universitetas“ išvargo pergalę prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:34 val.) „Kauno oro uostas & KAMS“ tik ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Omegos“ krepšininkų. (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 21:41 val.)„Baubilas & Verslo centras“ po įtemptos kovos palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 21:04 val.)„Best 4 You“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ lengvai pasivaikščiojo su „ASS & Endress H“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:37 val.)