Hidraulinės sistemos vs Kaišiadorys (88:60)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 15 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antrajame kėlinyje aukštą pavarą įjungusios „Hidraulinės Sistemos“ nesuteikė vilčių „Kaišiadorims“

2015 gruodžio 16 d., Trečiadienis, 00:04 val., peržiūros: 1059

Gruodžio 15-ąją dieną, antradienį, Kauno Kolegijos salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Didžiosios taurės I pogrupio mūšis tarp namuose žaidusių „Hidraulinių Sistemų“ krepšininkų ir svečių pozicijoje buvusios „Kaišiadorių“ ekipos.

Susitikimą geriau pradėjo „Hidraulinės Sistemos“ (4:0), tačiau ilgainiui prabilo ir svečiai. Išsijudinę „Kaišiadorys“ atsakė 5 taškais ir persvėrė rezultatą savo naudai (4:5), o po kurio laiko E.Žukauskas padidino skirtumą iki 3 taškų (6:9). Porą minučių V.Kirilovo kariauna išliko užnugaryje, bet antroje kėlinio pusėje T.Vainorio bei T.Gudaičio išpuoliai nusvėrė dvikovos svarstykles aikštelės šeimininkų pusėn (13:11). Paskutinis ketvirčio minutėmis atkakli kova nesiliovė ir komandos jautė viena kitos artumą. Paskutinę pirmojo kėlinio sekundę dvitaškį pataikė E.Žukauskas ir rezultatas po 10 minučių kovos puikiai jas iliustravo – 19:19.

Antrojo kėlinio pradžioje „Kaišiadorys“ persvėrė rezultatą savo naudai (19:21), tačiau į šios komandos dvitaškį T.Vasiliauskas atsakė dviem tiksliais šūviais iš toli ir pakreipė įvykius kita linkme (25:21), o po L,Čekavičiaus dvitaškio atstumas šoktelėjo iki 6 taškų (27:21). E.Žukausko tritaškis pjovė svečių deficitą perpus (27:24), bet po šio epizodo „Kaišiadorys“ nutilo ir 5 minutes niekaip negalėjo pralaužti varžovų gynybos. Tuo tarpu žaidimo ritmą pajautusios „Hidraulinės Sistemos“ dominavo aikštėje, sparčiai gausino savo taškų sąskaitą ir be gailesčio varė oponentus į neviltį. „Kaišiadorių“ tylėjimo minutes V.Kirilovo auklėtiniai su T.Vasiliauskiu priešakyje išnaudojo pakankamai turiningai, surinko 18 taškų be atsako ir pasiuntė svečius į gilų nokdauną (45:24). Paskutinėmis pirmosios dvikovos pusės sekundėmis „Kaišiadorių“ puolimą pagyvino K.Motiekaitis (45:26), tačiau paskutinis žodis priklausė T.Gudaičiui, kuris dar vienu tolimu metimu nuginklavo varžovų gynybą ir įpusėjus mačui padėjo savo ekipai susikrauti 22 taškų bagažą – 48:26.

Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino ir pirmosiomis trečiojo ketvirčio minutėmis komandos identišku tempu rinkosi taškus, o tai leido „Hidraulinėms Sistemoms“ išlaikyti solidžią persvarą savo pusėje ir išlikti situacijos šeimininkais. 6 taškus be atsako surinkusio „Hidraulinės Sistemos“ antroje kėlinio pusėje įgijo didžiausią iki šiol turėtą, 28 taškų pranašumą (61:33) ir abejonių dėl rungtynių baigties vis mažėjo. Kėlinio tiesiojoje svečiai porą kartų sudraskė priešininkų gynybą, bet priartėti V.Kirilovo kariauna neleido ir tikslūs T.Vasiliausko metimai leido „Hidraulinėms Sistemoms“ išlaikyti 28 taškų pranašumą. Prieš paskutinę susitikimo dalį rezultatas buvo 65:37.

Ketvirtajame kėlinyje ant bedugnės krašto laviruojantiems „Kaišiadorims“ reikėjo itin pavyzdingo žaidimo, didelės sėkmės, o galbūt net ir stebuklo. Vis dėlto, pirmosios ketvirčio minutėmis toli gražu nepriminė optimistinio scenarijaus ir rezultato skirtumas svyravo neženkliai. Tik po kurio laiko svečiams pavyko šiek tiek aptirpdyti deficitą, kuomet jie iniciavo spurtą 0:6 ir prisikasė iki 23 taškų (77:54). Tiesa, „Hidraulinės Sistemos“ arčiau priešininkų neprisileido ir neteikė pagrindo abejoti savo pranašumu. 5 S.Klimkevičiaus taškai dėjo galutinį tašką šiame mače, kurį užtikrintai rezultatu 88:60 laimėjo „Hidraulinės Sistemos“.

Vitalijus Kirilovas („Hidraulinės Sistemos“):

Kaip bebūtų keista, šiandien Jūsų traukinukas išsipuškavo jau antrame kėlinyje ir nuo tos akimirkos varžovai neturėjo jokių vilčių. Ką tą įtakojo?

„Galbūt pagavome šiokį tokį kablį. Užšokome ant tinkamų bėgių. Iki trečio ketvirčio vidurio demonstravome labai gražų žaidimą. Dalinomės kamuoliu, pakankamai gerai atakavom ir buvo tas kovingumas. O paskui, kai susikrovėme tą nepadorų pranašumą, atsirado atsipalaidavimas. Tada atsiranda tas brokas, visi nori pasirodyti ir dažniausiai paskuba. O kas lėmė tą lūžį – tai manau patirtis. Varžovai turėjo šiokių tokių nesutarimų ir tas jų pykimas sukrovė mums kraitį antrai pusei. Tai buvo garantas pergalingam rungtynių galui.

Vilius Loda („Kaišiadorys“):

Rungtynių pradžia žadėjo atkaklią kovą, lygių varžovų susitikimą. Bet antrajame kėlinyje negrįžtamai paleidote varžovus į priekį. Kodėl?

„Gal neapsigynėme ir neatradome tos gynybos, kuri veiktų. Nepavyko gintis nei asmeniškai, nei zona. Varžovai tikrai stiprūs. Protingai žaidžia tiek prieš vieną, tiek prieš kitą gynybos sistemą, o ir iš toli šiandien puikiai pataikė. Vieno teisėjo darbas šiandien buvo tragiškas ir galite tai pabrėžti dviem brūkšniais.“

Nugalėtojų komandą į pergalę vedė T.Vasiliauskas (33 tšk., 9 atk. k., 8 rez. p., 3 bl., 44 naud. b.), S.Klimkevičius (15 tšk.), L.Čekavičius (13 tšk., 2 bl.), T.Gudaitis (13 tšk., 6 atk. k.), T.Vainoris (8 tšk., 9 atk. k.) ir V.Šalčius (6 tšk., 7 atk. k.).

„Kaišiadorių“ gretose išsiskyrė E.Žukauskas (21 tšk. 6 išpr. pr.), K.Motiekaitis (14 tšk., 2 bl.), T.Butkevičius (12 tšk., 10 atk. k.), G.Janonis (6 tšk.), J.Abrutis (5 tšk.) ir D.Žilinskas (2 tšk.)

„C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Didžiojoje taurės tai buvo antroji „Hidraulinių Sistemų“ pergalė iš trijų galimų (2-1). „Kaišiadorių“ sąskaitoje vienas laimėjimas ir dvi nesėkmės (1-2).

Trečiajame kėlinyje subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kaišiadorių“ ekipą. (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 19:55 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Baltic Transline“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:30 val.)Po kietos kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė emobilus.lt & SK „Mattas“ ir žengia į C lygos finalą (2016 balandžio 18 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ nukovė A. S. K. „Persvara“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:31 val.)Ketvirtame kėlinuke atsibudusios „Hidraulinės sistemos“ panaikino septyniolikos taškų deficitą ir išplėšė pergalę (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Hidraulinės Sistemos“ palaužė BC „Boom“ pasipriešinimą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 20:41 val.)BC „BOOM“ patyrė pirmąją nesėkmę, nusileisdami „Hidraulinėms sistemoms“ (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 22:31 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinukas nutiesė „Hidraulinėms sistemoms“ kelią į ketvirfinalį (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:59 val.)