ICE vs Kolegos (81:106)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus progimnazija, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Antrajame kėlinyje duominuoti pradėję „GZP-2 ‒ Kolegos“ nugalėjo „ICE“

2019 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 22:55 val., peržiūros: 771

Gruodžio 18 dieną 20:30 val., V. Kuprevičiaus progimnazijos sporto salėje susitiko „B” lygos komandos „ICE“ (šeimininkai) ir „GZP-2 – Kolegos“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 81:106 (24:15, 22:31, 17:34, 18:26).

Nuo rungtynių pradžios išryškėjo „ICE“ komandos pranašumas. Per pirmas tris minutes šeiminkai spurtavo rezultatu 13:3 ir įbauginti varžovai tapo nervingais bei emocionaliais. „GZP-2 – Kolegos“ neblogai kūrėsi progas, tačiau metimai skrido pro šalį. Savo ruožtu „ICE“ puikiai išnaudojo susikurtas progas ir po pirmo kėlinio pirmavo 9 taškų skirtumu (24:15). Antrajame kėlinyje „GZP-2 – Kolegos“ nusiramino ir suskubo taisyti situaciją. Visą kėlinį puikiai dalinosi kamuoliu ir rezultatyviai užbaiginėjo atakas. Nors šeimininkai antrąjį kėlinį sužaidė ne ką praščiau, tačiau „GZP-2 – Kolegos“ sumetė 31 tašką per kėlinį ir po dviejų kėlinių rezultatas lygus.

Trečiajame kėlinyje „GZP-2 – Kolegos“ toliau pratęsė dominavimą aikštelėje. Svečiams puikiai tiko greitas žaidimas. Kone kiekvieną ataką „GZP-2 – Kolegos“ bėgo nesustodami ir šeimininkams sunkiai sekėsi ieškoti priešnuodžių prieš uraganinį varžovų puolimą. Pirmas tris kėlinio minutes komandos dar kovojo taškas į tašką, tačiau vėliau „GZP-2 – Kolegos“ keliais spurtais atitolo nuo varžovų rezultatu 63:80. Ketvirtajame kėlinyje „ICE“ komandai jau trūko jėgų priešintis ir kabintis į rungtynes. Svečių komandos žaidėjas Povilas Mickūnas surengė tritaškių šou, sumesdamas net šešis tolimus metimus per kėlinį ir „GZP-2 – Kolegos“ šventė pergalę rezultatu 81:106.

„GZP-2 – Kolegos“ komandos treneris J. Eibukas: „Pirmus du kėlinius reikėjo apsiprast prie zoninės gynybos. Iš tikro jau per pirmas kelias minutes mes supratom kaip reikia pulti, bet kol išaiškinau žaidėjams kad reikia specifiškai atakuoti šią zoną, praėjo laiko, o antroje pusėje viską puikiai išpildėme.“

Po atkaklios kovos „ GZP-2 ‒ Kolegos“ įveikė „Reunion“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:39 val.)KM „Žalgiris“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:01 val.)„GZP–2 ‒ Kolegos“ pratęsė „ICE“ ekipos agoniją B lygoje (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 22:06 val.) „GZP-2 ‒ Kolegos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Night Club Basement“ komandai (2020 sausio 14 d., antradienis, 22:28 val.)„GZP ‒ Kolegos“ neatsilaikė prieš „Pro Angels“ (60:81) (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:40 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „GZP ‒ kolegos“ pavogė pergalę iš R2P Sport & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 22:43 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Hipocredit.lt“ įtikinamai nugalėjo „GZP-2 ‒ Kolegos“ (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Kauno autobusai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „GZP ‒ Kolegas“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:44 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „KM „Žalgiris“ įveikė „ICE“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:27 val.)Nuostabus pirmasis kėlinys leido „Hipocredit.lt“ įveikti „ICE“ krepšininkus (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:17 val.)