SK „Neveronys“ vs BC „Gazuotas pienas“ (80:73)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 18 d., Pirmadienis, 19:55 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

SK „Neveronys“ po permainingos kovos privertė pasiduoti puikiai žaidusią BC „Gazuotas pienas“ ekipą.

2016 sausio 18 d., Pirmadienis, 21:43 val., peržiūros: 1423

Pirmadienį, sausio 18 dieną, Dainavos pagrindinėje mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę SK "Neveronys" ir svečių teisėmis žaidę BC "Gazuotas pienas" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo BC "Gazuotas pienas", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (17:30). Antrasis kėlinys kiek geriau susiklostė SK "Neveronys" ekipai, kuriai pavyko po dviejų kėlinių persverti rezultatą – (43:41). Trečiasis kėlinys vėl geriau susiklostė svečių ekipai, kuriai po trijų kėlinių pavyko pirmauti minimaliu skirtumu – (59:60). Ketvirtame kėlinyje komandos toliau žaidė taškas į tašką, bet kėliniui baiginėjantis šeimininkams pavyko atitrūkti per kelis metimus ir rungtynės baigėsi rezultatu – (80:73).

Rungtynės prasidėjo SK "Neveronys" ekipos 4 iš eilės pelnytais taškais, vėliau sekė pirmieji BC "Gazuotas pienas" ekipos pelnyti taškai, po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas tapo – (4:3). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė 4 taškai – (13:9). Antroje kėlinio dalyje svečiai perėmė iniciatyvą, surengė spurtą – (4:19) ir pirmasis kėlinys kiek netikėtai baigėsi rezultatu – (17:30).

Antrasis kėlinys prasidėjo SK "Neveronys" laimėta atkarpa – (16:4), po kurios kėliniui įpusėjus komandas skyrė tik 1 taškas – (33:34). Antroje kėlinio dalyje komandų žaidimas išsilygino ir komandos ėmė žaisti taškas į tašką. Kėlinį geriau pavyko užbaigti šeimininkams ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (43:41).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant keliomis tiksliomis atkarpomis. Pirmieji – (0:5) į priekį įsiveržė svečiai – (43:46), vėliau sekė šeimininkų laimėtą atkarpa – (7:0), po kurios sužaidus 3 minutes priekyje buvo SK "Neveronys" – (50:46). Sužaidus dar 2 minutes BC "Gazuotas pienas" ekipai pavyko persverti rezultatą savo naudai – (52:53). Antroje kėlinio dalyje svečiai toliau kontroliavo rungtynių eigą ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (59:60).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo SK "Neveronys" ekipos puikiai sužaista atkarpa – (10:2), po kurios pirmaujanti ekipa pasikeitė – (67:62). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko vėl išlyginti rezultatą – (69:69). Antroje kėlinio dalyje toliau vyko atkakli kova. Šeimininkams pirmiems pavyko įsiveržti į priekį ir po truputi didinti skirtumą. Sužaidus 3 minutes SK "Neveronys" ekipai pavyko atitolti 6 taškais – (75:69). Vėliau sekė 3 iš eilės pelnyti svečių taškai, kurie šiek tiek sumažino atsilikimą – (75:72). Visgi kėlinio pabaigoje tvarkingiau sužaidę šeimininkai padidino skirtumą iki 7 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (80:73).

Po laimėtų rungtynių SK "Neveronys" ekipos treneris kalbėjo: "Po ilgos pertraukos šiandieną susirinko visa komanda, iš pradžių gal buvome šiek tiek atsipalaidavę gynyboje, bet paskui susiėmėme, pradėjome kiečiau gintis, nes ir varžovai kietai šiandien gynėsi. Vėliau ėmėme žaisti savo žaidimą, o kai pavyksta apsiginti, tai vėliau lengviau sekasi ir užpulti."

Po pralaimėtų rungtynių BC "Gazuotas pienas" ekipos treneris kalbėjo: "Pritrūko ramybės, gal šiek tiek po vieną pradėjome žaisti, vėliau ėmė trūkti žaidėjams jėgų, nes neturėjau šiandieną labai daug gynėjų, tai buvo suku rotuoti, žinant, kad varžovų lyderiai gynėjai G.Purauskas, daug taškų pelno A.Švelnys ir gynėjų žaidimas yra svarbus tokiose varžybose. M.Stonkus šiandieną gerai sužaidė, bet tos penkios pražangos išmušė mūsų ekipą iš vėžių.

SK „Neveronys“: Evaldas Jurgaitis – 14 tšk., Giedrius Purauskas – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Edvardas Jašinskas – 12 tšk. (14 atk. kam.), Aurimas Švelnys – 12 tšk., Tomas Petrauskas – 10 tšk.

BC „Gazuotas pienas“ (S): Mantas Čipas – 24 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Mantas Stankevičius – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Gasperavičius – 9 tšk.

SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Buritus“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 00:33 val.)SK „Neveronys“ užtikrintai nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:31 val.)SK „Neveronys“ po dramatiškos kovos ir pratęsimo žengė į finalą (2016 balandžio 24 d., sekmadienis, 22:36 val.)„Buritus“ išvargo pergalę prieš BC „Gazuotą pieną“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 21:52 val.)SK „Neveronys“ laimėjo ketvirtfinalio seriją prieš Birštono SC „Olimpas“ komandą. (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 00:20 val.)Visas rungtynes iniciatyvą tvirtai laikęs BC „Gazuotas pienas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 21:54 val.)SK „Neveronys“ bevargo susitvarkė su Baltijos „Mirtini pingvinai“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)SK „Neveronys“ buvo negailestingi Birštono SC ‒ „Olimpui“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 22:49 val.)BC „BOOM“ aštuntfinalį pradėjo pergale prieš BC „Gazuotą pieną“ (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 07:53 val.)Po prasto starto atsigavęs BC „Gazuotas Pienas“ parklupdė „Kauno Rami“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:08 val.)