Hidraulinės sistemos vs KK „Kauno partizanai“ (86:61)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 20 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Puikiai kamuoliu dalinęsi „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai nugalėjo KK „Kauno partizanai“ komandą

2016 sausio 20 d., Trečiadienis, 22:41 val., peržiūros: 1305

Sausio 20 dieną, trečiadienį, A. Sabonio sporto centre vyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo, didžiosios taurės I pogrupio komandos, šeimininkų teisėmis žaidusi „Hidraulinių sistemų“ ekipa (9-4) ir KK „Kauno partizanai“ (6-5).

Pirmasis ketvirtis pasižymėjo atkaklia kova. Nors ir „Hidraulinės sistemos“ truktelėjo į priekį 21:12, tačiau kėlinuko pabaigoje svečių žaidėjo E. Baublio įmesti du tolimi metimai sušvelninio skirtumą ir pimasis kėlinukas pasibaigė rezultatui esant 23:19.

Antrojo kėlinuko pradžioje KK „Kauno partizanams“ pavyko sušvelninti varžovų pranašumą iki minimumo 26:25. Tačiau greitų atakų ir puikiu kamuolio vaikščiojimu pasinaudoję šeimininkai laimėjo atkarpą 22:2 ir nutolo. Komandos į didžiąją pertrauką išėjo rezultatui esant 52:33.

Trečiajame ketvirtyje KK „Kauno partizanams“ visiškai užsirišo krepšys ir per pirmąsiais septynias kėlinuko minutes svečiai nesugebėjo pelnyti nė vieno taško. Tuo puikiai pasinaudojo „Hidraulinės sistemos“, dar labiau padidinusios rungtynių rezultatą ir po trijų kėlinukų pirmavusios 72:41.

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai atsipalaidavo, pradėjo dažniau klysti, o tuo pasinaudojo KK „Kauno partizanų“ ekipa, šiek tiek sumažinusi varžovų pranašumą. Rungtynes rezultatu 86:61 laimėjo „Hidraulinių sistemų“ ekipa, rungtynėse atlikusi net 33 rezultatyvius perdavimus.

Po rungtynių „Hidraulinių sistemų“ ekipos treneris V. Kirilovas nebuvo patenkintas žaidėjų atsipalaidavimu ketvirtajame kėlinuke: „nepatenkintas, asistų daug, bet taškų pagal juos mažai. Tris ketvirčius sužaidėme, vėliau pritrūko koncentracijos. Komandai palinkėčiau koncentraciją išlaikyti visas rungtynes“.

Tuo tarpu KK „Kauno partizanai“ ekipos žaidžiantysis treneris A.Sukovas kalbėjo: „žiaurus taškų badas buvo. Neužpuolėm, nepateikėm, varžovų spaudimas gal kažkiek paveikė. Ką tarėmės per time’outus, neįgyvendinom. Nenoriu nurašyti tam, kad pas mus nesusirinko žaidėjai, bet tikrai įtakos turėjo“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Hidraulinės sistemos: Marius Markevičius – 16 tšk., Marius Šumlinskas – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Tadas Vasiliauskas – 13 tšk. (11 atk. kam., 8 rezult. perd.), Martynas Kudakas – 13 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Darius Bagdžiūnas – 10 tšk.

KK „Kauno partizanai“ (S): Donatas Petrauskas – 26 tšk. (5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Eligijus Baublys – 17 tšk., Augustinas Kučinskis – 7 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)C lygos Didžiosios taurės čempionai ‒ „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai (2016 gegužės 01 d., sekmadienis, 00:00 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Baltic Transline“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ nukovė A. S. K. „Persvara“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:31 val.)Po kietos kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė emobilus.lt & SK „Mattas“ ir žengia į C lygos finalą (2016 balandžio 18 d., pirmadienis, 23:06 val.)BC „BOOM“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „Kauno partizanais“ (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Kaišiadorys“ pasiekė nelengvą pergalę prieš KK „Kauno partizanus“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 23:19 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinukas nutiesė „Hidraulinėms sistemoms“ kelią į ketvirfinalį (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:59 val.)