Jonavos LSK „Technoera“ vs KK „Kauno partizanai“ (74:54)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 11 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antrame kėlinyje atitrūkusi Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai susidorojo su KK „Kauno partizanais“

2016 sausio 11 d., Pirmadienis, 23:27 val., peržiūros: 1248

Pirmadienį, sausio 11 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių Didžiosios taurės I pogrupio rungtynės, tarp vietos Jonavos LSK „Technoeros“ ir svečių KK „Kauno partizanų“ ekipų. Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė apylygiai, tačiau antrame kėlinuke įspūdingą spurtą surengę aikštės šeimininkai iškart atitrūko. Po ilgosios pertraukos žaidimas vėl kiek išsilygino, tačiau solidų pranašumą išsaugoję Jonavos LSK „Technoeros“ žaidėjai šventė pergalę rezultatu 74:54 (18:14, 26:7, 18:14, 12:19).

Susitikimas prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu, ko pasekoje sužaidus kelias minutes vos dviejų taškų pranašumą turėjo svečiai, kurį čia pat, pelnę keturis taškus iš eilės, panaikino Jonavos LSK „Technoera“ ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau rezultatas kelis kartus dar buvo išlygintas, tačiau du tolimus metimus pirmojo kėlinuko pabaigoje pataikęs T. Banys suteikė šeimininkams keturių taškų pranašumą. 18:14.

Antrą kėlinuką taikliu tolimu metimu pradėjęs E. Bliudžius sumažino svečių deficitą iki minimumo, tačiau iškart po to prasidėjo KK „Kauno partizanų“ košmaras, kurio metu spurtą net 24:0 surengę aikštės šeimininkai įgijo itin solidų 25-ių taškų pranašumą. Visiškai sutrikę svečių ekipos krepšininkai dar sukrapštė kelis taškus, tačiau tas nieko nekeitė ir 23-ijų taškų pranašumą vis dar turėjo Jonavos LSK „Technoera“. 44:21.

Po ilgosios pertraukos ir toliau puolime itin sėkmingai žaidę aikštės šeimininkai tik didino atotrūkį, tačiau čia pat susiėmę KK „Kauno partizanai“ sužaidė rezultatyvią atkarpą ir kiek sušvelnino atsilikimą. Vis tik, ir vėl pora tolimų metimų pataikę Jonavos LSK „Technoeros“ žaidėjai susigrąžino triuškinančią persvarą, tačiau geriau trečią kėlinuką užbaigę svečiai nežymiai sušvelnino deficitą. 62:35.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tapusi tik formalumu, tačiau nepaisant to nusileisti nesiruošę KK „Kauno partizanai“ sužaidė rezultatyvią atkarpą 2:10 ir kiek sumažino atsilikimą. Vis tik, taip lengvai persvaros švaistyti nesiruošę aikštės šeimininkai taip pat surengė kelis rezultatyviai pasibaigusius išpuolius, ko pasekoje neleido priešininkams pernelyg įsibėgėti ir išsaugojo solidžią pergalę savo rankose. 74:54.

Po pergalės nugalėtojų treneris Žilvinas Radzevičius kalbėjo: „Žinoma, jog tikėjomės tokios pergalės, mes visada tikimės pergalės. O šiaip nežinau, varžovai gal ne visi susirinkę buvo, kad taip gana silpnai pasirodė, nors ir mūsų buvo tik pusė žaidėjų“.

Jonavos LSK „Technoera“: Martynas Čekanavičius – 28 tšk., Tautvydas Banys – 18 tšk. (11 atk. kam., 10 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Tomas Jurevičius – 16 tšk. (13 atk. kam.), Linas Mecelis – 10 tšk.

KK „Kauno partizanai“: Paulius Irtmonas – 14 tšk., Edvinas Zaurys – 14 tšk., Augustinas Kučinskis – 10 tšk.

Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 16:38 val.)Tik ketvirtajame kėlinyje Jonavos LSK „Technoera“ įveikė „Laipsniai“ ekipą (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:25 val.)BC „BOOM“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „Kauno partizanais“ (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)Jonavos LSK „Technoera“ be vargo sutriuškino Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)Jonavos LSK „Technoera“ kovingame mače nukovė „Kaišiadorys“ (2016 sausio 29 d., penktadienis, 09:48 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:44 val.)Jonavos LSK „Technoeros“ penketukas įtikinamai įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 22:27 val.)„Akademija“ laimėjo užtikrintai, bet su Jonavos LSK „Technoera“ turės susitikti dar kartą (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 21:46 val.)Ketvirtą kėlinį geriau sužaidę KK „Kauno partizanai“ išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 23:17 val.)