KAUNO ŠVARA vs KMAIK & BREVITRA (47:72)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 15 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

"KMAIK & Brevitra" iškovojo įtikinamą pergalę prieš "Kauno Švarą"

2012 balandžio 16 d., Pirmadienis, 00:18 val., peržiūros: 1957

Sekmadienio vakarą KKL Pavasario "Sportturas" taurėje "Kauno Švara" namuose priėmė "KMAIK & Brevitros" jaunimą. Pastaroji ekipa didžiąją rungtynių dalį laikė žaidimo vadžias savo rankose ir nuolatos buvo priekyje. Nors "Kauno Švara" dėjo pastangas ir bandė prisivyti savo varžovus, tačiau pastarieji nebuvo linkę išleisti iniciatyvos iš savo rankų. Itin puikus svečių ketvirtasis kėlinukas leido jiems iškovoti gan lengvą pergalę rezultatu (47:72).

Nors rungtynėse pirmieji "šoktelėti" priekin pabandė "Kauno Švaros" vyrai, tačiau "KMAIK & Brevitra" greitai juos pasivijo (6:6). Svečiai surengė spurtą 2:9 ir perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas (8:15). Čia pat Dainius Kazlauskas ir Paulius Stonis apsikeitė taikliais tritaškiais, o ketvirtį taikliu dvitaškiu užbaigė "Kauno Švaros" žaidėjas Mykolas Brusokas (13:18).

Prasidėjus antrąjam kėliniui, skirtumas tarp ekipų, po taiklaus Tito Kažemėko dvitaškio, sumažėjo iki dviejų taškų (19:21). Vis tik, "KMAIK & Brevitros" jaunimas įjungė aukštesnę pavarą, kuri buvo gerokai per aukšta "Kauno Švarai". Svečiai spurtavę 3:10 jau atsilikinėjo 9-ių taškų skirtumu (22:31).Kėliniui baigiantis, spragą varžovų gynyboje ir vėl surado Mykolas Brusokas, kuris savo komandos atsilikimą sumažino iki 7-ių taškų (24:31).

Nors pirmosiomis trečiojo kėlinuko minutėmis Dainius Kazlauskas ir Martynas Senkus pataikė po tritaškį, tačiau svečiai turėjo dar platesnį puolimo arsenalą. Puikiai puolime rungtyniaudami Tomas Rukevičius ir Deividas Dragūnas padėjo savo komandai įgyti dviženklį pranašumą (30:41). Martynas Senkus realizavo vieną baudą iš dviejų, o Paulius Stonis atsakė dviem baudomis (31:43). Žaidimas aikštėje kiek išsilygino, o skirtumas iki lemiamo kėlinio pradžios išliko nepakitęs (38:50).

Lemiamo kėlinuko pradžioje Karolis Petrauskas pataikęs du kartus iš toli įkvėpė savo komandą dar vienam spurtui. Šį kartą "KMAIK & Brevitra" pelnė 10 taškų, o į savo krepšį praleido vos 2 ir skirtumas tarp ekipų pasiekė dvidešimties taškų ribą (40:60). Komandų žaidimo tempas kiek išsilygino, o bėgantis laikas nebuvo "Kauno Švaros" pusėje (44:66). Galiausiai "KMAIK & Brevitros" žaidėjai įtvirtino savo užtikrintą pergalę rezultatu (47:72).

"Kauno Švaros" ekipoje išsiskyrė: Mykolas Brusokas (5 atk. kam) ir Martynas Senkus po
10 taškų, Dainius Kazlauskas 8 taškai (5 atk. kam)

"KMAIK & Brevitrą" į pergalę vedė: Deividas Dragūnas 22 taškai (6 atk. kam, 5 rez. perd), Paulius Stonis 17 taškų

„KMAIK & Brevitra“ iškovojo pergalę prieš „Smėliavimodarbai.lt“ ekipą (2012 balandžio 18 d., trečiadienis, 22:20 val.)"Smeliavimodarbai.lt" neatsilaikė prieš "Kauno Švarą" (2012 balandžio 04 d., trečiadienis, 19:39 val.)"Sporto Fėja" iškovojo pirmą vietą "Sportturo" taurėje (2012 gegužės 13 d., sekmadienis, 16:28 val.)Tik ketvirtame kėlinyje "Kmaik & Brevitra" įrodė pranašumą prieš "KTU Galeros - 2" ekipą (2012 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:52 val.)"KMAiK & Brevitra" sutriuškino BC "Spurto-Rind" krepšininkus (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 21:12 val.)"KMAIK & BREVITRA nesunkiai palaužė "KAUNO RAMI" (2012 gegužės 09 d., trečiadienis, 22:16 val.)"Bipa" keliauja į ketvirtfinalį (2012 balandžio 30 d., pirmadienis, 00:21 val.)BC "Studentai" patampė fortūną už ūsų, tačiau laimėjo (2012 balandžio 23 d., pirmadienis, 00:28 val.)KMAIK & BREVITRA labai lengvai namuose susidorojo su BC STUDENTAIS (2012 balandžio 10 d., antradienis, 21:38 val.)