Kauno liberalai vs vaistinė.lt (55:69)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 02 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Vaistinė.lt“ nesunkiai susitvarkė su Kauno „Liberalais“

2014 kovo 02 d., Sekmadienis, 21:01 val., peržiūros: 1355

2014 kovo 2 dieną, C lygos rungtynėse, Šančių vidurinėje mokykloje susitiko Kauno "Liberalai" (šeimininkai) ir vaistinė.lt (svečiai). Pirmasis ketvirtis prasidėjo taškas į tašką ir jame nė viena komanda nesugebėjo susikrauti pranašumo – 21:19. Antrasis ketvirtis jau kur kas geriau klostėsi svečiams, kurie po dviejų kėlinių turėjo aštuonių taškų pranašumą – 28:36. Trečias ketvirtis dar kiek geriau susiklostė Vaistinės komandai, kurie po trijų kėlinių pirmavo – 40:53. Ketvirtasis kėlinys klostėsi taškas į tašką ir per jį skirtumas padidėjo dar vienu tašku ir galutinis rungtynių rezultatas – 55:69.

Rungtynės prasidėjo trimis svečių taškais, o dvitaškiu atsakė Mantas Lapinskas ir rezultatas – 2:3. Po keturis taškus dar apsikeitė komandos ir rezultatas – 6:7. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet du taškus pelnė Simonas Kairys, o tritaškiu atsakė Gražvydas Norvilas ir rezultatas – 10:12. Dar su taškus pelnė "Liberalai", o dar vieną tritaškį pridėjo Gražvydas Norvilas – 12:15. Tris tritaškius be atsako sumetė "Liberalai" ir išsiveržė į priekį – 21:15. Kėlinį užbaigė vaistinė.lt pelniusi keturis taškus ir po pirmo ketvirčio – 21:19.

Antrasis ketvirtis prasidėjo komandoms pasikeitus po keturis taškus, tad skirtumas išliko nepakitęs – 25:23. Devynis taškus be atsako pelnė svečiai ir svečiai išsiveržė į priekį – 25:32. Kėlinys baigėsi trimis šeimininkų ir keturiais svečių taškais ir po dviejų kėlinių – 28:36.

Trečiasis kėlinys vėl prasidėjo komandoms pasikeitus po du taškus, o tuomet tritaškį smeigė Gražvydas Norvilas, o dvitaškiu atsakė Martinas Valikonis ir rezultatas – 32:41. Penkis taškus surinko vaistinė.lt, o trimis atsakė "Liberalai" ir skirtumas pasiekė dviženklę ribą – 35:46. Dar keturis taškus pelnė svečiai, dviem atsakė šeimininkai ir skirtumas išaugo iki trylikos taškų – 37:50. Kėlinys baigėsi komandoms apsikeitus po tritaškį ir po trijų kėlinių – 40:53.

Ketvirtasis kėlinys jau prasidėjo taškas į tašką, tad skirtumas tarp komandų nemažėjo – 45:55. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet ir dar po keturis ir skirtumas išliko dešimt taškų – 51:61. Dar penkis taškus pelnė svečiai, dviem atsakė "Liberalai" ir skirtumas vėl trylika taškų – 53:66. Iki ketvirčio pabaigos niekas per daug nepasikeitė ir galutinis rungtynių rezultatas – 55:69.

Kauno liberalai: Simonas Kairys – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Lapinskas – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Martinas Valikonis – 11 tšk.

vaistinė.lt: Gražvydas Norvilas – 18 tšk., Edgaras Baukys – 14 tšk., Edgaras Kalinauskas – 14 tšk., Vytenis Gintautas – 13 tšk. (12 atk. kam.)

„Vaistinė.lt“ susidorojo su „Kauno liberalais“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 02:20 val.)Kovingai nusiteikę „vaistinė.lt“ nesunkiai susitvarkė su „Remza & Adotas“ (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„vaistinė.lt“ tik ketvirtame kėlinyje susitvarkė su „Kauno švogeriais“ (2014 kovo 28 d., penktadienis, 22:30 val.)Baltic Logistic Solutions lengvai susitvarkė su Kauno Liberalais (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 20:56 val.)„A.Sabonio KC“ neturėjo daug vargo su „Kauno Liberalais“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Vaistinė.lt“ penketukas įveikė „Garliava“ (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:36 val.)„Sparta“ be vargo įveikė „Kauno liberalus“ (2013 spalio 23 d., trečiadienis, 00:44 val.)„vaistinė.lt“ nepagailėjo „SportoLinija.lt“ ekipos (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:35 val.)„Kulautuva“ lengvai įveikė „Kauno liberalus“. (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 00:39 val.)„Kulautuva“ nepasigailėjo „Kauno liberalų“. (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 20:27 val.)