ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT vs BIPA (62:50)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 29 d., Antradienis, 20:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Rokai

„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė dar vieną varžovą

2011 lapkričio 29 d., Antradienis, 22:24 val., peržiūros: 3577

Antradienį(11.29), Rokų vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių varžybos, kuriose susitiko dvi C pogrupio komandos, „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ (šeimininkai) ir „Bipa“ (svečiai) ekipos. Šeimininkų komanda, kuri kol kas žengia be pralaimėjimų, pergalę šventė ir šiose varžybose, tiesa tik po sunkios kovos. Varžybų rezultatas – 62:50(13:15, 17:15, 16:6, 16:14).

Pirmajame kėlinuke vyko lygi kova taškas į tašką. Šeimininkų komanda sunkiai pradėjo šį kėlinį ir leido savo varžovams atitrūkti 1:8, tačiau vėliau įsibėgėjo ir išlygino žaidimą. Šiame kėlinuke svečių komandą gelbėjo tolimi metimai, kurių jie pataikė net 3. Rezultatas po kėliuko – 13:15.

Antrasis ketvirtis prasidėjo nervingu ir grubiu žaidimu. Emocingai reaguodamas į teisėjų sprendimą techninę pražangą užsidirbo Donatas Vozbinas, šeimininkų komandos žaidėjas. Tai leido svečiams dar labiau atitrūkti, įpusėjus kėliniui svečiai pirmavo 10 taškų skirtumu. Tačiau kėlinio pabaigą agresyviau ir aštriau sužaidę šeimininkai išlygino rezultatą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 30:30.

Trečią kėlinį kur kas geriau sužaidė aikštelės šeimininkai, jie savo varžovams pirmuosius taškus leido pelnyti tik 7-tąją minutę, patys rinkdami taškus greitomis atakomis bei baudų metimais. Šis ketvirtis leido šeimininkai padaryti persilaužimą varžybose ir susikrauti šiokį tokį pranašumą. Rezultatas po ketvirčio – 46:36.

Ketvirtajame kėlinuke svečiams pavyko išlyginti žaidimą, tačiau persverti savo naudai – nepavyko. Šeimininkų komanda sužaidė rungtynių pabaigą ramiai ir užtikrintai bei iškovojo jau eilinę pergalę šiame sezone. Taigi rezultatas po varžybų – 62:50.

Po varžybų " Bipa " komandos treneris, Tomas Laucevičius sakė: "Neblogai sužaidėme, kaip ne pilnos sudėties. Šiaip galima sakyti tik viename kėlinuke nesusitvarkėm, o visuose laikėmės apylygiai. Greičiausiai trečiame kėlinyje nuovargis padarė savo, vis dėlto žaidėm tik šešiese".

Rezultatyviausi žaidėjai: „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ - Kristupas Rainys 23 tšk., Andrius Čekanauskas 12 tšk. ( 13 atkovotų kamuolių), Andrius Zakasas 11 tšk. ( 16 atkovotų kamuolių).

"Bipa" - Tomas Laucevičius 13 tšk., Giedrius Samajauskas 13 tšk.

„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė „Kauno Rami“ (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:28 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ nesunkiai įveikė "Greičio Juosta" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:02 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" pasiekė nesunkią pergalę (2012 vasario 07 d., antradienis, 20:19 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervežimas.lt“ iškovjo sunkią pergalę prieš "Dumblą" (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 17:07 val.)"BC Rokai & Kroviniupervezimas.lt" įveikė "Bangą & Lyga.eu" (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 19:58 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" iškovojo nelengvą pergalę namuose (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 20:24 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" puikiai sužaisto pirmo kėlinuko dėka iškovojo pergalę (2012 kovo 19 d., pirmadienis, 19:36 val.)Nors ir iššvaistė turėtą pranašumą, „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ vis tiek iškovojo pergalę (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:14 val.)"Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" ekipa tik po sunkios kovos iškovojo bronzos medalius (2012 gegužės 25 d., penktadienis, 22:07 val.)