ASU & Co „AgroVIS“ vs Coca Cola (82:61)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 06 d., Šeštadienis, 15:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„ASU & Co „AgroVIS“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Coca Colą“

2016 vasario 06 d., Šeštadienis, 17:21 val., peržiūros: 917

Vasario 6 dieną „ASU“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ASU & Co „AgroVIS“ priemė svečius „Coca Colą“. „ASU & Co „AgroVIS“ buvo iškovoję septynias pergales ir aštuonis kartus buvo pralaimėję. „Coca Cola“ sąskaitoje buvo dvi pergalės ir keturiolika pralaimėjimų.

Sužaidus pirmas dvi rungtynių minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Netrukus komandos apsikeitė taikliais metimais (4:5). Vėliau spurtą surengė „ASU & Co „AgroVIS“. Šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako (14:5). Įpusėjus kėliniui „Coca Cola“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos vėl taškus pavyko pelnyti svečiams (14:8). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė aštuoni taškai (18:10). Per likusį laiką „ASU & Co „AgroVIS“ išsaugojo septynių taškų persvarą (24:17).

Antro kėlinio pradžioje geriau žaidė „Coca Cola“. Svečiai pelnė septynis taškus be atsako ir ketvirtą minutę rezultatas tapo lygus (24:24). Netrukus minutės pertraukėlės paprašė „Coca Cola“ (26:24). Po pertraukėlės šeimininkai pataikė tritaškį (29:24). Vėliau persvara pamažu augo svečių naudai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 10 taškų (38:28). Per likusį laiką be klaidų gynėsi „ASU & Co „AgroVIS“, o savo pranašumą padidino trim taškais (41:28).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis geriau rungtyniavo „Coca Cola“. Svečiai pelnė septynis taškus be atsako ir įpusėjus kėliniui atsilikinėjo nuo varžovų tik šešiais taškais (41:35). Aštuntą minutę „Coca Cola“ sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (44:42). Devintą minutę komandos apsikeitė taikliais metimais, po kurių komandas skyrė tik vienas taškas (46:45). „Coca Cola“ paprašė minutės pertraukėlės. Visgi ketvirtį geriau užbaigė „ASU & Co „AgroVIS“, kurie padidino persvarą iki penkių taškų (51:46).

Ketvirto kėlinio pradžia nieko gero nežadėjo „Coca Colai“. „ASU & Co „AgroVIS“ kėlinio pradžioje pelnė aštuonis taškus be atsako (59:46). Baigiantis trečiai minutei pirmus taškus kėlinyje pelnė „Coca Cola“ (59:49). Įpusėjus ketvirtai minutei „Coca Cola“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos persvarą didino „ASU & Co „AgroVIS“. Septintą minutę „ASU & Co „AgroVIS“ pranašumas padidėjo iki 22 taškų (73:51). Paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos žaidė apylygiai. Rungtynės baigėsi rezultatu 82:61.

„ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo aštuntą pergalę, o „Coca Cola“ pralaimėjo penkioliktą kartą.

„ASU & Co „AgroVIS“ komandos treneris R.Rakštys: „Yra dvi rimtos priežastys, dėl ko šiandien laimėjome. Pirma priežastis, kad padoriau šį sezoną žaidžiame antras rungtynes per tą pačią dieną. Praeitą sezoną dažnai taip žaisdavome, tai visada laimėdavome antras. Antra priežastis buvo, kad prieš rungtynes išgėrėme didelį butelį „Coca Colos“. Sakoma, kad priešą reikia įveikti jų pačių ginklu :). Iš tikro buvome nusiteikę laimėti ir laimėjome. Esame gal truputi stipresni.“

„Coca Cola“ treneris V.Stočkus: „Pavargome. Ne visi susirinkome, savaitgalis, kai kurie žaidėjai užsiėmę. Laikėmės. Ketvirtame kėlinyje varžovai pradėjo asmeniškai gintis, prasidėjo klaidos, o to pasekoje pralaimėjome rungtynes. Manau, varžovai buvo visi susirinkę, visi susirinko.“

ASU & Co „AgroVIS“: Aurimas Stanevičius – 23 tšk. (6 rezult. perd.), Andrius Bagotyrius – 13 tšk., Mantas Rudaitis – 12 tšk. (7 perimt. kam.), Linas Stankūnas – 10 tšk.

Coca Cola: Vytautas Stočkus – 37 tšk. (6 rezult. perd., 6 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Darius Krugelis – 8 tšk., Audrius Radvilavičius – 6 tšk.

„ASU & Co AgroVIS“ ketvirtajame kėlinyje susitvarkė su „Coca Cola“ komanda (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:58 val.)„RVG Baldai“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Coca Colą“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 22:09 val.)ASU & Co „AgroVIS“įveikė „Enersteną“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 18:01 val.)ASU & Co „AgroVIS“ ekipa įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:23 val.)ASU & Co „AgroVIS“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „RVG Baldai“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 00:11 val.)„ASU & Co AgroVIS“ tvirtu mostu patiesė „Kauno Technologijos Universiteto“ šešetuką (2016 sausio 30 d., šeštadienis, 17:11 val.)ASU & CO „AgroVIS“ rungtynių gale privertė pasiduoti „Kauno technologijų universitetą“. (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:08 val.)„RVG Baldai“ nesunkiai susitvarkė su „Coca Cola“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:03 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė pranašumą prieš „Coca Colą“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:09 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Coca Colą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 19:11 val.)