CELSIS vs JUOZO VITKAUS INŽINERIJOS BATALIONAS (69:61)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 15 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija, Skuodo g. 27, Kaunas, LT-45131

Celsis palaužė Juozo Vitkaus Inžinerijos batalioną

2013 sausio 16 d., Trečiadienis, 00:12 val., peržiūros: 2501

2012 sausio 15 dieną, įmonių lygos mūšyje KTU Vaižganto progimnazijoje susitiko Celsis (šeimininkai) ir Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas (svečiai). Rungtynėse, kuriose netrūko kieto žaidimo ir gražios kovos nugalėjo Celsis. Pirmą ketvirtį Celsis laimėjo septyniais taškais, o per antrąjį persvarą padidino dar trimis ir po dviejų ketvirčių turėjo dešimties taškų persvarą. Trečiąjame tą skirtumą dar labiau padidino ir susikrovė jau septyniolikos taškų pranašumą, o ketvirtame kėlinyje, jau Inžinerijos Batalionas jau priartėjo ir galutinis rungtynių rezultatas – 69:61 (17:10, 21:18, 20:13, 11:20).

Pirmasis kėlinys prasidėjo septyniais Celsio taškais, į kuriuos tritaškiu atsakė Martynas Balkus. Du tritaškius sumetė šeimininkai ir skirtumas šoktelėjo iki dviženklio – 13:3. Po du taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs, o tuomet penkis taškus iš eilės surinko Juozas Kajokas ir skirtumas sumažėjo per pusę. Paskutinius kėlinio taškus pelnė Andrius Šukys ir po pirmo ketvirčio – 17:10.

Antrą kėlinį tritaškiu pradėjo Celsis ir skirtumas vėl dešimt taškų. Du pelnė Batalionas, o šešiais atsakė šeimininkai ir skirtumas šoktelėjo iki keturiolikos – 26:12. Per tris kėlinio minutes svečiai surinko šešis taškus, o šeimininkai du ir skirtumas sumažėjo vėl iki dešimties – 28:18. Atkarpą 5:2 laimėjo Celsis ir vėl padidino pranašumą, o tuomet aštuonis taškus paeiliui sumetė Inžinerijos Batalionas ir sumažino deficitą iki penkių taškų – 33:28. Kėlinį penkiais taškais be atsako užbaigė Celsis ir po dviejų kėlinių – 38:28.

Trečiasis kėlinys prasidėjo penkiais Celsio taškais į kuriuos dvitaškiu su pražanga atsakė Mindaugas Kaziukaitis – 43:31. Aštuonis taškus sumetė Celsis ir skirtumas pasiekė dvidešimties taškų ribą – 51:31. Iki ketvirčio pabaigos svečiai surinko dar dešimt taškų, o šeimininkai atsakė septyniais ir paskutinis švilpukas užfiksavo rezultatą – 58:41.

Ketvirtą kėlinį užsivedę pradėjo svečiai laimėdami atkarpą 8:0 sumažino atsilikimą iki vienženklio – 58:49. Po minutės pertraukėlės Celsis vėl truktelėjo į priekį – 65:51. Atkarpą 7:2 laimėjo Batalionas ir vėl sumažino atsilikimą iki devynių – 67:58. Laiko išsigelbėti svečiams jau nebeužteko ir galutinis rungtynių rezultatas – 69:61.

Po rungtynių komandos treneris Liutauras Pečkaitis sakė – priešininkai buvo pažįstami, lošėm su jais prieš porą metų, šiemet mūsų komanda stipri tai visiem atsikeršijom, taip ir šiai komandai. Žinom kad stipri ši komanda, gaila kad jie nesusirinko, būtų gal rimtesnė kova buvus. Komandoje pažaisti gavo visi, na o teisėjai gal leido kiek per grubų žaidimą, bet esmė kad džiaugiamės dar viena pergale.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Andrius Šukys (26, 24 naud. bal., 5 per. kam.), Gediminas Pečkaitis (15, 18 naud. bal.), Julius Svirka (11, 22 naud. bal., 15 atk. kam.), Vidas Raudonis (10) taškų.

Pralaimėjusių gretoe geriausi buvo – Giedrius Kriščiūnas (18, 12 naud. bal.), Juozas Kajokas (13, 15 naud. bal., 6 ispr. pr.), Mindaugas Kaziukaitis (12, 14 naud. bal.), Martynas Balkus (11, 6 ispr. pr.) taškų.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Klaudas2013 sausio 16 d., 01:34 val.

na..., bendrai diktofone to nesimato..

Klaudas2013 sausio 16 d., 01:33 val.

prieš "kad", dedamas "kablelis"..

"Sabonio KC Admin" penketukas palaužė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 00:16 val.)"Baubilas" ketvirtame kėlinyje palaužė "Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną" (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 20:54 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" atsilaikė prieš "Juozo Vitkaus Inžinerinį Batalioną" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 22:24 val.)"Kauno Švara" laimėjo 45 minučių trilerį prieš "Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną" (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 22:29 val.)Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas svečiuose susitvarkė su Topo Centru (2013 sausio 29 d., antradienis, 22:26 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" šventė pergalę po atkaklios kovos (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 23:56 val.)"Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas " atsisakė baigti rungtynes prieš "Baubilą" (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 19:48 val.)"Hidraulinės sistemos & kompiuterna - PLŽMMC" nesunkiai laimėjo prieš "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:09 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" gynybinio pobūdžio rungtynėse įveikė "Viči" (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:05 val.)"Celsis" priartėjo prie pusfinalio (2013 balandžio 02 d., antradienis, 22:35 val.)