RAPALA vs AUTOTOJA & EKODORA (88:89)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 07 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Du pratęsimus išplėšusi "Autotoja & Ekodora" palaužė "Rapalą"

2013 vasario 08 d., Penktadienis, 00:02 val., peržiūros: 2681

Ketvirtadienį, vasario 7 dieną, Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Rapalos" ir svečių "Autotojos & Ekodros" ekipų. Rungtynių pradžioje kiek pranašesni buvo svečiai ir įgijo keturių taškų pranašumą. Per antrą kėlinuką šeimininkai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Po ilgosios pertraukos svečiai vėl šiek tiek atitrūko, tačiau charakterį pademonstravę šeimininkų žaidėjai ketvirtame kėlinyje perėmė iniciatyvą, bet tai apkartino varžovų išplėštas pratęsimas. Šiose rungtynėse prireikė ir antrojo pratęsimo, kurio metu nežymiai pranašesni buvo svečiai, ko pasekoje jie pasiekė pergalę rezultatu 88:89 (14:18, 20:18, 16:21, 18:11, 11:11, 9:10).

Rungtynes kiek geriau pradėjo šeimininkai, pelnydami keturis taškus iš eilės, tačiau ilgai netrukus svečiai surengė spurtą, kurio dėka persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo dviejų taškų pranašumą. Toliau abi komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais, po kurių šeimininkai rezultatą išlygino, bet netrukus, kėlinuko pabaigoje svečių krepšininkai pelnė keturis taškus iš eilės ir įgijo keturių taškų persvarą. Antrojo ketvirčio pradžioje "Autotoja & Ekodora" pelnė dar keturis taškus iš eilės, po kurių skirtumas tarp komandų išaugo iki aštuonių taškų. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi komandos panašiai keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau šiek tiek sėkmingiau tai daryti sekėsi šeimininkams, ko pasekoje jie sumažino savo atsilikimą iki keturių taškų. Prieš ilgąją pertrauką abi komandos ir toliau žaidė taškas į tašką, tačiau dviejų taškų pranašumą išsaugojo svečiai. 34:36.

Po ilgosios pertraukos žaidimas ir toliau klostėsi apylygiai. Nors trečiojo ketvirčio pradžioje "Autotoja & Ekodora" dar šiek tiek išsiveržė į priekį, tačiau netrukus "Rapalos" krepšininkai juo pasivijo ir vėl sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Ilgai netrukus svečių žaidėjai surengė spurtą 0:8 ir padidino skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų, tačiau iki šio kėlinuko laiko pabaigos šeimininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki septynių taškų. Jau pačioje ketvirtojo kėlinuko pradžioje šeimininkai sumažino savo deficitą iki trijų taškų, o kiek vėliau, pademonstravę greitą puolimą persvėrė rezultatą ir įgijo penkių taškų pranašumą. Kėlinuko pabaigoje svečių krepšininkai pataikė du tolimus metimus, kurie jiems padėjo pasivyti varžovus ir išplėšti pratęsimą. 68:68.

Pirmojo pratęsimo pradžioje abi komandos taškus rinko tik baudos metimais, tačiau iškart po jų šeimininkai pelnė keturis taškus iš eilės ir įgijo trijų taškų pranašumą. Toliau svečiai rezultatą dar išlygino, tačiau taiklus tolimas L.Kotvickio metimas suteikė realius šansus "Rapalai" iškovoti pergalę, bet trys taiklūs svečių baudos metimai išplėšė jiems antrąjį pratęsimą. 79:79.

Antrojo pratęsimo pradžioje pirmieji taškus pelnė svečiai, tačiau netrukus į juos buvo atsakyta keturiais iš eilės "Rapalos" taškais, kurie leido jiems įgyti dviejų taškų persvarą. Vėliau šeimininkai dar padidino savo pranašumą iki trijų taškų, tačiau netrukus "Autotoja & Ekodora" pelnė keturis taškus be varžovų atsako ir persvėrę rezultatą įgijo minimalų pranašumą. Vėliau šeimininkai vėl persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau taiklus dvitaškis N.Pečiulaičio dvitaškis metimas atnešė svečiams sunkią pergalę rezultatu 88:89.

Po rungtynių nugalėtojų treneris, Kęstutis Masiulis, kalbėjo : " Manau, kad pergalę padėjo iškovoti taiklūs baudos metimai ketvirtojo kėlinuko pabaigoje, užsivedė "chebra" ir "ištraukė". Kai nėra kam pasikeisti, tai stengiasi kolektyvas, iš tikro smagu, kad atsirevanšavome ".

Pralaimėtojų ekipos žaidėjas, Vitas Miškinis, sakė : " Komanda silpniau sužaidė pirmą rungtynių dalį, paskui šiek tiek pagerino gynybą, tačiau varžovai irgi puikiai kovojo ir rungtynių pabaigoje kelis kartus sėkmė šypsojosi varžovams ".

"Rapala" : M.Pažėra 30 (41 naud., 14 atk.kam., 9 rez.perd.), R.Mickevičius 24, L.Kotvickis 16 (5 rez.perd.), D.Ilkinas 10 taškų.

"Autotoja & Ekodora" : A.Daudela 35 (41 naud., 9 rez.perd.), E.Slabačiauskas 22 (14 atk.kam.), R.Petraitis 14 (12 atk.kam.), N.Pečiulaitis 10 (12 atk.kam.) taškų.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Mickus2013 vasario 08 d., 11:49 val.

Tikrai taip :)

Anonimas2013 vasario 08 d., 10:06 val.

Vo cia tai rungytnes!

Per ketvirtą kėlinį "Autotoja & Ekodora" palaužė "Kauno stumbrą" (2013 kovo 15 d., penktadienis, 22:32 val.)Per antrąją rungtynių pusę "Autotoja& Ekodora" palaužė "Ekskomisarų biurą" (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:50 val.)"Autotoja & Ekodora" prasibrovė į finalą (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 01:55 val.)Tik po pratęsimo "Autotoja & Ekodora" nugalėjo "Elektromontuotojus" (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:18 val.)"Autotoja & Ekodora" pasiekė užtikrintą pergalę (2013 kovo 19 d., antradienis, 22:10 val.)"Autotoja & Ekodora" po atkaklios kovos palaužė "IT - Taškas.lt" (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 17:03 val.)"Autotoja & Ekodora" tvirtai žengė į pusfinalį (2013 kovo 29 d., penktadienis, 22:28 val.)"Autotoja & Ekodora" rungtynių pabaigoje palaužė "Ekskomisarų biurą" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:25 val.)"Omega" tik po atkaklios kovos įveikė "Autotoją & Ekodorą" (2012 lapkričio 16 d., penktadienis, 22:05 val.)Taiklūs Kęstučio Masiulio baudos metimai atnešė "Autotoja & Ekodora" ekipai pergalę po pratęsimo (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:18 val.)