Banga vs DNC – Sport Fairy (81:98)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 19 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„DNC ‒ Sport fairy“ be didesnio vargo įveikė „Bangos“ ekipą.

2015 vasario 19 d., Ketvirtadienis, 23:42 val., peržiūros: 1100

Ketvirtadienį, vasario 19 dieną, VDU sporto centro salėje įvyko "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Banga" ir svečiai "DNC – Spor fairy". Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (21:19). Antrame kėlinyje DNC – "Sport fairy" perėmė iniciatyvą ir po dviejų kėlinių įsiveržė į priekį rezultatu – (36:47). Trečiame kėlinyje svečiams pavyko dar šiek tiek padidinti skirtumą ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė 17 taškų – (54:71). Ketvirtame kėlinyje komandos sužaidė lygiai ir rungtynės baigėsi rezultatu – (81:98).

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų tolimu metimu, netrukus svečiai atsakė dviem tiksliomis atakomis ir sužaidus nepilnas 2 minutes rezultatas buvo – (3:4). Sužaidus dar apie pora minučių "Bangos" ekipai pavyko įsiveržti į priekį – (9:8). Prabėgus dar 3 minutėms šeimininkams pavyko surengti keletą rezultatyvių atakų ir likus žaisti 3 minutes rezultatas buvo – (16:10). Per likusį laiką "DNC – Sport fairy" ekipai pavyko laimėti atkarpą – (3:9) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (21:19).

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių laimėta atkarpa – (4:10), po kurios pirmaujanti komanda pasikeitė – (25:29). Sužaidus dar 3 minutes komandos pelnė po 5 taškus ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (30:34). Antroje kėlinio dalyje svečiai laimėjo atkarpą - (6:13) ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 11 taškų – (36:47).

Trečio kėlinio pradžia geriau pavyko sužaisti "DNC – Sport fairy", kurie sužaidus 2 minutes laimėjo atkarpą – (2:8) ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 17 taškų – (38:55). Sužaidus dar 3 minutes svečiams pavyko padidinti skirtumą 2 taškais ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 19 taškų – (44:63). Antroje kėlinio dalyje "Bangos" komandai pavyko sumažinti skirtumą 2 taškais ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (54:71).

Ketvirtą kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis. Sužaidus pirmas 5 minutes komandas skyrė tie patys 17 taškų – (64:81). Sužaidus dar 1 minutę svečiams buvo pavykę padidinti skirtumą iki 21 taško – (64:85), bet netrūkus "Bangos" krepšininkai pelnė 5 taškus ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 16 taškų – (69:85). Visgi didesnės intrigos šeimininkai į rungtynes nebesugrąžino ir rungtynės baigėsi rezultatu – (81:98).

Po pralaimėtų rungtynių "Bangos" komandos treneris kalbėjo: "Jie buvo šiandieną stipresni, jų buvo daugiau, turėjo daugiau atsarginių žaidėjų. Mes šiandieną susirinkome tik septyniese, reikiamu momentu nebuvo žmonių kurie galėtų pakeisti kažką aikštelėje taip ir gavosi. Kol buvo jėgų galėjome žaisti savo žaidimą, bet vėliau kaip pradėjome žaisti kiekvienas individualiai taip ir gavosi. Antras dalykas, jeigu per rungtynes pelnydavome apie šimtą taškų, o šiandieną pelnėme vos aštuoniasdešimt, tai vadinasi arba nesiseka arba nemoki žaisti."

Banga: Aurimas Karbauskas – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Arnas Lubys – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Renatas Issak – 11 tšk. (16 atk. kam.)

DNC – Sport Fairy: Andrius Gedminas – 22 tšk., Karolis Meiliūnas – 21 tšk. (10 rezult. perd.), Giedrius Jevstignejevas – 18 tšk. (16 atk. kam.), Marius Šumlinskas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Tomas Každailis – 10 tšk.

„DNC – Sport Fairy“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 01:20 val.)"DNC - Sport Fairy" be didesnio vargo palaužė "Kauno SRC" ekipą. (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 17:55 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ palaužė „Pauliukai“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:58 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ nesunkiai eliminavo KK „Pauliukus“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 22:53 val.)„Voluktė“ nugalėjo „Bangos“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 00:14 val.)„DNC – Sport Fairy“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:11 val.)„DNC – Sport Fairy“ pergalei pasiekti užteko vieno kėlinuko (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:43 val.)„Voluktė“ be didesnio vargo įveikė „DNC ‒ Sport Fairy“ ekipą ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą. (2015 balandžio 07 d., antradienis, 21:37 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ kandžiojosi, bet prieš vėją nepapūtė (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 22:47 val.)KK „Pauliukai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Banga“ ekipą (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:10 val.)