A.SABONIO KC vs SPORTO MANIJA & EKODORA (45:97)Kauno Mero taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 rugsėjo 24 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„A. Sabonio KC“ neprilygo „Sporto Manija & Ekodora“ ekipai

2012 rugsėjo 24 d., Pirmadienis, 22:43 val., peržiūros: 2577

Pirmadienį (09.24), A. Sabonio krepšinio centro sporto salėje įvyko Kauno Mero taurės B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „A. Sabonio KC“ (šeimininkai) ir „Sporto Manija & Ekodora“ (svečiai) ekipos. Šiose rungtynėse lygi kova vyko tik pirmajame kėlinyje po kurio komandas skyrė tik 2 taškai (18:20), priekyje svečiai, „Sporto Manija & Ekodora“ komandos krepšininkai. Vėliau skirtumas pradėjo grėsmingai augti ir intrigos šiose rungtynėse nebeliko. Rungtynes rezultatu 45:97 laimėjo „Sporto Manija & Ekodora“ ekipa.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, „A. Sabonio KC“ komandos krepšininkai, kurie sužaidus 2 minutes pirmajame kėlinyje buvo priekyje 5:0, tačiau tuomet atkarpą rezultatu 9:4 laimėjo „Sporto Manija & Ekodora“ ekipos krepšininkai ir rezultatas tapo lygus (9:9). Atkakli kova vyko visą pirmąjį kėlinį ir tik ketvirčio pabaigą geriau sužaidę svečiai, „Sporto Manija & Ekodora“ komandos žaidėjai įgijo 2 taškų pranašumą (18:20).

Antrąjį kėlinį 7 taškais be atsako pradėjo „Sporto Manija & Ekodora“ ekipa ir skirtumas išaugo iki 9 taškų (18:27). „A. Sabonio KC“ komandos žaidėjams buvo pavykęs sumažinti atsilikimą iki 6 taškų (21:27), tačiau į šį šeimininkų komandos spurtą svečiai atsakė spurtu 6:0 ir skirtumas pirmą kartą šiose rungtynėse išaugo iki dviženklio (21:33). Antroje ketvirčio pusėje „Sporto Manija & Ekodora“ ekipa tik dar labiau padidino savo pranašumą ir prieš didžiąją pertrauką buvo įgijusi jau 24 taškų pranašumą (23:47).

Trečiasis kėlinys ir toliau nieko gero nežadėjo „A. Sabonio KC“ komandai. Skirtumas švieslentėje ir toliau grėsmingai augo ir prieš paskutinį kėlinį komandas skyrė jau 33 taškai (34:67).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Paskutiniajame ketvirtyje „Sporto Manija & Ekodora“ ekipos krepšininkai pabaigę „A. Sabonio KC“ komandos triuškinimą šventė įtikinamą pergalę rezultatu 45:97.

Po laimėtų rungtynių „Sporto Manija & Ekodora“ komandos treneris kalbėjo: „Kalbant apie rungtynės tai galima pasakyti, kad čia ne mes gal tokie stiprūs, o jie jauni ir jiems labai gerai toks turnyras su vyrais pažaisti, kurie yra aukštesnio lygio ir jiems yra sunku. Mes ką tik atėjom į salę, beveik naujai susirinkę, tad labai sunkiai sekėsi žaisti iš tikrųjų, nors rezultatas to nerodo. Iš pradžių žaidėm vienaip, bet po to gal jaunimas jų pavargo, mes pradėjom bėgti į priekį, į greitą puolimą ir taip gavosi, kad pabėgom. Iš pradžių buvom gal kiek aptingę, kamuolys nekrito į krepšį, bet galų gale viskas susitvarkė.“

Po pralaimėtų rungtynių „A. Sabonio KC“ komandos treneris kalbėjo: „Varžovai buvo aukštesni, greitesni, pranoko mus meistriškumu. Mes tikėjom, jog galim apibėgti, užspausti juos, bet atsitiko taip, kad jie mus apibėgo ir net spaust nebereikėjo.“

„A. Sabonio KC“: Žygintas Karalius (9 tšk., 8 atk. kam.), Ignas Spūdys (8 tšk.), Kipras Sirtautas (8 tšk., 5 atk. kam.).

„Sporto Manija & Ekodora“: Arminas Šaulys (27 tšk., 22 naud. bal.), Dmitrij Koblinec (14), Paulius Grigaitis (12 tšk., 7 atk. kam.), Rytis Vainikevičius (10 tšk., 6 atk. kam.), Tomas Čerba (9 tšk., 7 rez. perd., 17 naud. bal.).

"A. Sabonio KC" jaunimas nepasipriešino "Topo Centrui" (2012 spalio 04 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)"Sporto Manija & Ekodora" nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio "Topo Centrui" (2012 rugsėjo 30 d., sekmadienis, 23:00 val.)"Sporto manija&Ekodora" be didesnio vargo įveikė "Kauno NTI-PN" (2012 spalio 04 d., ketvirtadienis, 20:59 val.)"Sporto manija & Ekodora" sutriuškino SK "Matas" ekipą ir iškovojo trečiąją vietą (2012 lapkričio 03 d., šeštadienis, 14:39 val.)"Sporto Manija & Ekodora" dramatiškoje kovoje palaužė "Bokštuvos" šešetuką ir keliauja toliau (2012 spalio 17 d., trečiadienis, 23:50 val.)"Topo Centras" pateko į KKL "Mero taurės 2012" finalą (2012 spalio 29 d., pirmadienis, 00:03 val.)"Kauno NTI-PN" be didesnio vargo įveikė "A.Sabonio KC" (2012 rugsėjo 27 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)