Kauno Rami vs Kulautuva (58:54)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 gegužės 08 d., Ketvirtadienis, 21:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Pavasario „Sportturas“ taurės ketvirtfinalyje ‒ dramatiška „Kauno Rami“ pergalė

2014 gegužės 09 d., Penktadienis, 00:40 val., peržiūros: 1117

Gegužės 8 dieną, 21h10min, Saulės gimnazijoje įvyko pavasario „Sportturo“, „Iššūkio“ taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp „Kauno Rami“ ir "Kulautuvos" komandų. Po permainingos ir atkaklios kovos, pergalę rezultatu 58-54 iškovojo „Kauno Rami“, bei pateko į „Iššūkio“ taurės pusfinalį.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Kauno Rami“ krepšininkai, kurie po pirmųjų sužaistų dešimties žaidimo minučių susikrovė dviženklę persvarą, 19-8. Iki didžiosios pertraukos "Kulautuvos" komanda ir toliau nerado savojo žaidimo, o varžovų persvara auugo kaip ant mielių. Po dviejų kėlinukų „Kauno Rami“ turėjo 17 taškų persvarą, 39-22.

Per trečiąjį kėlinuką vos 4 taškus tesukrapštę „Kauno Rami“ krepšininkai visiškai prarado žaidimo kontrolę ir leido "Kulautuvos" komandai pasivyti ir išlyginti rezultatą, 43-43. Ketvirtojo kėlinuko pradžioje "Kulautuvos" komanda, vedama E.Mackevičiaus jau turėjo 5 taškų persvarą, 48-43. Tačiau du taiklūs G.Džiaugio tritaškiai metimai ir penki Š.Petraičio taškai padėjo „Kauno Rami“ komandai susigražinti persvarą ir iškovoti pergalę.

Po rungtynių, „Kauno Rami“ komandos traumuotas žaidėjas M.Pranskūnas teigė, kad komandos sudėtyje yra didelis stygius traumuotų krepšininkų, todėl pavasario „Sportturo“ taurėje nebuvo galima sudalyvauti geriau. Tačiau krepšininkas išliko optimistiškas ir tiki komandos sėkme: "pasistengsime sudalyvauti „Iššūkio“ taurėje kaip įmanoma garbingiau ir pasidabinti medaliais."

Naudingiausi žaidėjai:

Kauno Rami: Giedrius Džiaugys – 21 tšk., Šarūnas Petraitis – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Paulius Petruškevičius – 7 tšk. (12 atk. kam.)

Kulautuva: Emilis Mackevičius – 32 tšk., Eimantas Termenas – 15 tšk. (10 atk. kam.), Virginijus Endrikas – 4 tšk.

BC „Liuksas“ po atkaklios kovos palaužė Kauno Rami (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 00:26 val.)„Naujokai“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę (2014 balandžio 11 d., penktadienis, 23:10 val.)„Kulautuva“ tik po pratęsimo, palaužė „Best4You“ ekipą. (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 15:18 val.)„Ice“ nesunkiai susidorojo su „Kulautuva“ (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Kauno Rami“ nepaliko vilčių „Baubilui“ (2014 gegužės 15 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Kauno Rami“ parodė dantis, bet pergalę iškovojo „Kėdainiai & Addeco“ (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)Šarūno Petraičio dvitaškis paskutinę sekundę leido „Kauno Rami“ iškovoti pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurę (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Kulautuva“ žengia į kitą etapą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 22:19 val.)