MEDAUS PIRKLIAI & DICE vs VILNIAUS UNIVERSITETAS KHF (60:63)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Kauno Milikonių vidurinė mokykla. Baltijos g. 30, Kaunas

Po pratęsimo pergalę šventė Vilniaus universitetas KHF

2011 lapkričio 15 d., Antradienis, 01:48 val., peržiūros: 4191

Lapkričio 14-tos dienos vakarą, 21:30 val, Kauno Milikonių vidurinėje mokykloje susitiko Dice (šeimininkai) ir Vilniaus Universitetas KHF (svečiai). Po labai atkaklios kovos, po pratęsimo laimėjo svečiai 63:60 (6:14, 15:11, 16:13, 14:13).

Rungtynės prasidėjo labai rezultatyviu žaidimu ir sužaidus keturias minutes dviem taškais buvo priekyje Dice. Tada į labai gilią duobę krito KHF ir tuo pasinaudoję šeimininkai įgijo aštuonių taškų persvarą.

Antras kėlinukas jau buvo geresnis svečiams, tačiau, kad ir kaip jie stengėsi išlyginti ar persverti rezultatą, jiems tas nepavyko.

Trečią ketvirtį keturiais taškais iš eilės pradėjo svečiai ir pirmą kartą šiose rungtynėse lygu 25:25. Toliau sekė dvi sėkmingos šeimininkų atakos ir tokią trapią persvarą jie išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos 38:37.

Visas ketvirtas kėlinys vyko taškas į tašką, pirmaujanti komanda keitėsi gana dažnai, o paskutinė minutė buvo ypač atkakli. Pratęsimą savo komandai išplėšė Audrius Labanauskas, pataikęs labai gražų metimą.

Pratęsimą geriau pradėjo svečiai išsiveržę į priekį 55:51. Tačiau čia pat A.Cibulskio ir A.Labanausko taškai leido pirmauti šeimininkams, tačiau rungtynių gale sėkmė šypsojosi VU komandai ir jie iškovojo pergalę.

Nugalėtojų komandos atstovas teigė : Sunkios buvo varžybos, po pratęsimo laimėjom, aišku slidi salė labai kažkodėl, nežinau kitą kartą galk išsiplaus, sunkiai kovojom, sunki pergalė.

Geriausiai pralaimėjusių gretose pasirodė – Audrius Labanauskas (24, 9 išpr. pr.), Aurimas Cibulskis (12, 6 per. kam., 6 išpr. pr.), Šarūnas Orlovas (10, 8 per. kam.) taškai.

Nugalėtojų – Deividas Prieskienis (21, 6 išpr. pr.), Marius Lukauskas (12), Mindaugas Nikolskis (10, 19 atk. kam., 5 išpr.pr.) taškų.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2011 lapkričio 15 d., 09:42 val.

Statiste atsibusk :)))))

Tik po pratęsimo "Vilniaus universiteto KHF" ekipa palaužė "Bc Ambi" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 01:34 val.)"Ice" krepšininkams teko pavargti prieš "Vilniaus Universitetą KHF" (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 21:31 val.)SK "Neveronys" be didesnių problemų įveikė "Vilniaus Universitetą KHF" (2012 vasario 10 d., penktadienis, 00:03 val.)"Forto Amicus - 2" be vargo susidorojo su "Vilniaus Universitetu KHF" (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 23:07 val.)Antroje rungtynių dalyje "SK Neveronys" įrodė savo pranašumą prieš "Vilniaus universitetą KHF" (2012 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)Chaotiškose rungtynėse pergalę iškovojo "KMAIK & Brevitra" (2011 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)Pratęsimą išplėšę "Forto Amicus - 2" vyrai, išnešė sveiką kailį iš Santaros gimnazijos (2012 sausio 20 d., penktadienis, 01:42 val.)"KMAIK & Brevitra" šventė nesunkią pergalę išvykoje (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 07:32 val.)"BC Rykliai" šventė pergalę išvykoje (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:37 val.)Atkakliame mūšyje pergalę pasiekė "Medaus Pirkliai & Dice" (2012 kovo 10 d., šeštadienis, 20:27 val.)