PARTIZANAI vs ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT (53:89)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno kolegija, pramonės pr. 20, Kaunas

"ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT" sutriuškino "Partizanai"

2011 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 18:54 val., peržiūros: 3641

Sekmadienį Lapkričio 13 dieną Kauno kolegijos mažojoje salėje susitiko "Partizanai" (šeimininkai) ir "ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT" (svečiai). Visas rungtynes pirmavę svečiai nugalėjo šeimininkus rezultatu 89:53 (23:12, 23:13, 19:16, 24:12).

Rungtynės prasidėjo geresniu svečių žaidimu ir suzaidus pora minučių 7:0. Pirmuosius taškus šeimininkams pelnė Algirdas Migliušas, po to sekė dar penki svečių taškai ir minutės pertraukėlės paprašė Partizanai. Po jos atsigavę atrodė žalieji ir atkarpa 10:4 leido priartėti iki 12:16. Vėliau septynis taškus be atsako pelnė Rokai ir po pirmojo ketvirčio 23:12 priekyje Rokų keramika.

Antras kėlinys vėl prasidėjo svečių atkarpa 10:3 ir jau aštuoniolikos taškų persvara. Toliau žaidimas apsilygino ir iki kėlinuko pabaigos Rokai skirtumą padidino dar keliais taškais 46:25.

Trečią kėlinį atkarpa 8:0 pradėjo partizanai ir minutės pertraukėlės paprašė Pervežimai. Rokų atsakymas po pertraukėlės buvo dar įspūdingesnis, 13:0 ir rezultatas tapo 59:33. Kėlinio pabaiga permainų neatnešė ir rezultatas buvo 65:41.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir galutinis rungtynių rezultatas 53:89.

Nugalėtojų komandos atstovas po rungtynių teigė – Rezultatas didelis, turėjom didelę persvarą, sekės gynyboj, dirbom normaliai kaip komanda, o galas pavyko kai visada, gera gynyba ir lėmė pergalę.

Rezultatyviausiai pralaimėjusių gretose pasirodė – Algirdas Migliušas (21, 13 atk. kam.), Ignas Giedraitis (10), Aurimas Junda (8) taškai.

Nugalėjusių komandoje pasižymėjo – Kristupas Rainys (33, 7 rez. perd., 6 išpr. pr.), Donatas Vozbinas (20), Andrius Čekanauskas (9, 14 atk. kam.) taškai.

"SLKALDK Akademija" sutriuškino "Partizanus" (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 21:18 val.)"Kauno NTI-PN" nusileido "Rokų keramikos & KROVINIUPERVEZIMAS.LT" ekipai (2011 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)"Nebajeris" nesunkiai įveikė "Partizanus" (2012 kovo 03 d., šeštadienis, 16:09 val.)Svečiai "Banga & Lyga.Eu" antroje rungtynių pusėjo tiesiog sutraiškė šeimininkus "Partizanai" komandą (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:25 val.)"Compensa" paskutiniame kėlinyje palaužė "Partizanus" (2012 kovo 17 d., šeštadienis, 17:14 val.)"Nebajeris" nugalėjo "Partizanų" ekipą (2012 sausio 21 d., šeštadienis, 22:26 val.)Namuose žaidę "Vaišvydavos" krepšininkai nepaliko vilčių "Partizanams" (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 00:46 val.)BC "Liuksas" iškovojo triuškinančią pergalę (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" pasiekė nesunkią pergalę (2012 vasario 07 d., antradienis, 20:19 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" puikiai sužaisto pirmo kėlinuko dėka iškovojo pergalę (2012 kovo 19 d., pirmadienis, 19:36 val.)