SK „Vertigo“ vs Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (82:83)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Tik po pratęsimo Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK“Vertigo“

2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 18:39 val., peržiūros: 992

Sekmadienį Jachtklubo sporto salėje įvyko 30+ „Jabra“ pirmenybės, kuriose susitiko SK „Vertigo“ (šeimininkai) ir Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ( svečiai). Rungtynes užtikrinčiau pradėjo SK „Vertigo“, tačiau antroje rungtynių pusėje Asociacija „Krepšinio pasaulis“ sugebėjo išlyginti rezultatą, kur nugalėtojui išsiaiškinti prireikė pratęsimo. Marius Nesčiokas šaltais nervais lemiamu momentu realizavo baudas ir Asociacija „Krepšinio pasaulis“ iškovojo pergalę, rezultatu – 82:83.

Rungtynės užtikrinčiau pradėjo SK „Vertigo“ , kur greitai susikrovė pranašumą ( 11:4). Po minutės pertraukėlės Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipai pavyko atrasti savąjį žaidimą ir sumažino skirtumą iki 2 taškų, tačiau šeimininkai susitvarkė su gynybos spragomis ir kėlinuką užbaigė 9:0 atkarpa – 20:9.

Antrą ketvirtį Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pradėjo „sausa“ atkarpa 8:0 ( 20:17), tačiau SK“Vertigo“ neišleido iniciatyvos iš savų rankų ir per keletą minučių atstatė turėtą pranašumą ( 29:20). Asociacija „Krepšinio pasaulis“ zoninės gynybos dėka pradėjo lipti varžovams ant kulnų, bet kėlinuko pabaigą vėl geriau sužaidė šeimininkai, kurie prieš ilgąją pertrauką susikrovė dviženklį pranašumą – 37:27.

Trečiam kėlinukui prasidėjus Tomo Kmito pastangomis perpus sumažino skirtumą svečiai ( 39:34), tačiau šeimininkai greitai atstatė 8 taškų pranašumą ( 44:36). Vis dėlto, Asociacija „Krepšinio pasaulis“ sugebėjo spurtuoti net 12:0, kur pirmą kartą šios dienos rungtynėse įsiveržė į priekį ( 44:48). Per likusį laiką svečiai išlaikė iniciatyvą savose rankose – 49:51.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus tarp ekipų užvirė atkakli kova ir nė vienai ekipai įrodyti didesnio pranašumo ( 57:57). Asociacija „Krepšinio pasaulis“ užpuolė keletą greitų atakų, kur susikrovė 5 taškų pranašumą. SK „Vertigo“ nenuleido rankų ir smeigė du tritaškius metimus ( 67:66). Tomas Kmitas galėjo padovanoti pergalę svečiams ,tačiau realizavo tik vieną baudos metimą ir 40 minučių neužteko išsiaiškinti nugalėtojo – 67:67.

Pratęsimą geriau pradėjo svečiai, kurie per porą minučių įgijo 3 taškų pranašumą ( 71:74). SK „Vertigo“ mažais žingsniukais sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas. Toliau komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir M.Nesčiokas pataikė svarbų tolimą metimą, kur svečiai įgijo 4 taškų pranašumą ( 77:81). Likus žaisti apie 15 sekundžių Š.Kenstavičius pataikė tritaškį ir šeimininkai įgijo minimalų pranašumą ( 82:81). Likus žaisti apie tris sekundės M.Nesčiokas išprovokavo pražangą, kur ranka nesudrebėjo ir realizavo baudos metimus. Asociacija „Krepšinio pasaulis“ šventė sunkią pergalę, rezultatu – 82:83.

Po laimėtų rungtynių Asociacija „Krepšinio pasaulis“ treneris, A.Čekanauskas, kalbėjo“ Gripas pakirto mūsų priekinės linigos žaidėjus. Nebuvo mūsų pagrindinių centrų. Apsunkino kovą po krepšiu, nes varžovai yra galingi vyrai. Nepataikėme laisvi iš tritaškio zonos , bet paskui atsirišo krepšys ir taškas po taško pasiekėme pergalę.“

SK „Vertigo“: Kęstutis Žižys – 28 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Garliauskas – 26 tšk. (17 atk. kam., 5 išpr. praž.), Šarūnas Kenstavičius – 15 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Arunas Budrys – 27 tšk. (8 išpr. praž.), Tomas Kmitas – 18 tšk. (5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Marius Nesčiokas – 18 tšk. (7 rezult. perd.), Mindaugas Mažeika – 10 tšk., Nerijus Bijaminas – 10 tšk.

Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „Šernai“ ekipą (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Pratęsimą išplėšusi Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė keturiese likusius „RBnuoma ‒ IVnet“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:26 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi asociacija „Krepšinio Pasaulis“ įveikė „UNO“ krepšininkus (2016 sausio 08 d., penktadienis, 00:02 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ namuose sutriuškino „Remza“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 00:42 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:06 val.)Ketvirtajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungę Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė „Šernus“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:22 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:43 val.)Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė Asociaciją „Krepšinio pasaulis“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)„Šilainiai“ be didesnio vargo susitvarkė su Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipa. (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 23:14 val.)