VDU vs Sporto garantas (86:90)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 balandžio 07 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Vytauto Didžiojo universitetas Žemės ūkio akademija, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Sporto garantas“ įveikė „VDU“ ir reguliarų sezoną užbaigė be pralaimėjimų

2022 balandžio 07 d., Ketvirtadienis, 22:14 val., peržiūros: 413

VDU sporto salėje įvyko I lygos rungtynės, kuriose susitiko "VDU" ir "Sporto garantas".

Rungtynes užtikrintai pradėjo "Sporto garantas", kuris greitai atitrūko nuo varžovų. "VDU" toliau nesiklijavo žaidimas ir svečiai skaičiavo 16 taškų pranašumą ( 12:28). Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki penkių taškų, tačiau "Sporto garantas" puikiai sužaidė ketvirčio pabaigą ir atstatė turėtą pranašumą – 37:51

Po ilgosios pertraukos tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, tačiau šeimininkams pavyko priartėti prie varžovų ( 60:70). Ketvirtame kėlinyje "VDU" ekipa pasinaudojo, kad varžovai rungtynių pabaigoje liko keturiese, kur kova vyko taškas į tašką, tačiau svečiai atlaikė varžovų šturmą ir "Sporto garantas" iškovojo pergalę bei užbaigė reguliarų sezoną be pralaimėjimų – 86:90 (12:28, 25:23, 23:19, 26:20)

18 taškų

„Sporto garantas“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataka“ ekipą ir tęsia pergalių seriją (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 20:09 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto garantas“ įveikė „VDU“ ekipą (2022 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Sporto garantas“ ‒ „I lygos“ čempionai! (2022 gegužės 26 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)„Sporto garantas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „VDU“ ekipą (2022 kovo 31 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Sporto garantas“ sutriuškino „Kauno TPMC“ (2022 vasario 27 d., sekmadienis, 17:49 val.)„Sporto garantas“ lengvai nugalėjo Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„VDU“ antą kartą įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ ir žengia toliau (2022 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Sporto garantas“ lengvai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetą“ (2022 kovo 22 d., antradienis, 22:55 val.)„Sporto garantas“ ekipos spurtas antrame kėlinyje leido jiems įveikti „Reunion“ (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 19:13 val.)38 taškus per pirmą kėlinį sumetę „VDU“ išsaugojo pranašumą (2021 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)