Banga vs Kauno kolegija (75:74)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Net 30-imt kartų suklydusi „Kauno kolegija“ pralaimėjo tik paskutinėmis sekundėmis „Bangai“

2015 kovo 27 d., Penktadienis, 00:39 val., peržiūros: 991

Ketvirtadienį, kovo 26 dieną, VDU sporto centre įvyko „B“ lygos ketvirtfinalis tarp vietos „Bangos“ ir svečių „Kauno kolegijos“. Tai buvo trečiasis ir lemiamas šių dviejų komandų susitikimas, o nugalėtojai keliauja į pusfinalį. Pirmuosius du kėlinius komandos žaidė apylygiai ir tai viena, tai kita komanda vis įsiverždavo į priekį. Per trečiąjį kėlinį „Kauno kolegijai“ pavyko įgauti dviženklį pranašumą, tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis ir puikiai gynyboje pasidarbavę „Bangos“ krepšininkai likvidavo deficitą, o galiausiai paskutinėmis sekundėmis ir išplėšė pergalę.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkų ekipa, kuri įgavo keturių taškų atotrūkį. Tiek vienai, tiek kitai komandai buvo sunku rinkti taškus ir tik įpusėjus kėliniui, komandos pagaliau pradėjo pataikyti. „Kauno kolegija“ pelnė aštuonis taškus be atsako ir persvėrė rezultatą savo naudai. Į tai „Banga“ atsakė šešiais taškais paeiliui bei vėl įsiveržė į priekį, tačiau kėlinuką sėkmingiau užbaigė būtent svečiai, kurie ir turėjo dviejų taškų pranašumą po pirmojo kėlinuko – 18:20. Antrajame kėlinyje vaizdas per daug nesikeitė. Komandos vis dar žaidė taškas į tašką ir tai viena, tai kita komanda vis įsiverždavo į priekį. Nei viena komanda šiame ketvirtyje neturėjo solidesnio pranašumo, bet šį kėlinį nežymiai laimėjo „Bangos“ ekipa ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo minimalų pranašumą – 38:37.

Trečiajame kėlinyje komandos žaidė vėl taip pat – taškas į tašką. Tik tiek, kad „Kauno kolegijai“ pavyko persverti rezultatą ir laikyti maždaug dviejų taškų pranašumą. Tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis kėlinuko pabaigoje. Keli perskubėti „Bangos“ sprendimai leido svečiams suregzti 10:2 spurtą ir po trijų kėlinių turėti dviženklį pranašumą – 53:63. Jau nuo pat ketvirto kėlinio pradžios „Banga“ pradėjo kiek agresyviau spausti savo varžovus ir tai atsipirko. Jie spurtavo 11:2 ir netrukus sumažino atsilikimą iki minimumo. Po šalto dušo atsigavę „Kauno kolegijos“ krepšininkai laimėjo atkarpėlę 7:2 ir vėl kiek nutolo nuo varžovų. Tuomet penkis taškus paeiliui pelnė „Bangos“ ekipa, bet dvitaškį pridėjo „Kauno kolegijos“ vidurio puolėjas P.Lekečinskas ir leido savo komandai išsaugoti trijų taškų atotrūkį. Kitoje aikštelės pusėje L.Tumpa pataisė draugo metimą ir sumažino atsilikimą iki minimumo. „Kauno kolegijos“ krepšininkai turėjo progą vėl kiek nutolti nuo varžovų, tačiau ta proga jie nepasinaudojo ir šansą išplėšti pergalę turėjo šeimininkai. M.Bulanovas prasiveržė, bet nepataikė, tačiau pats atsikovojo kamuolį ir vis dėl to įmetė dvitaškį ir dar su varžovo pražanga, o žaisti buvo likę nepilnos trys sekundės. Baudos metimas specialiai skriejo pro šalį, kad svečiai nesuregztų paruoštos atakos ir tai atsipirko. „Banga“ šventė pergalę paskutinėmis sekundėmis, o galutinis rungtynių rezultatas 75:74.

Banga: Mintautas Bulanovas – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Arnas Lubys – 18 tšk., Aurimas Karbauskas – 12 tšk. (13 atk. kam.), Povilas Liesis – 11 tšk.

Kauno kolegija: Paulius Parachomikas – 24 tšk. (12 atk. kam., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Giedrius Būda – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Deividas Stankevičius – 15 tšk., Paulius Lekečinskas – 10 tšk. (20 atk. kam.)

Š.Liesis („Banga“):

„Čia yra atkrintamosios varžybos ir savo ruožtu vis tiek įneša didelį moralinį krūvį ir pagaliau per daug tų žmonių nėra, visi pavargo. Aišku ir jie lygiai taip pat. Bet paprasčiausiai nepataikėm, klaidos tokios vaikiškos, kur paprastai tokių klaidų nedarom. Net nežinau kiek jų padarėm, bet tokios vaikiškos praleidžia taškus. Na ir varžovai savo ruožtu pataikė labai gerai – ir G.Būda ir P.Parachomikas. Na fantastika tiesiog.“

Pusfinalyje „Banga“ susikaus su „BC „Sporto fėja“ – Detagama“ ekipa.

Visas rungtynes pirmavusi „Kauno Kolegija“ įveikė KK „Pauliukai“ ekipą (2014 spalio 21 d., antradienis, 21:52 val.)„Kauno Kolegija“ sutriuškino „Šilainius“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:15 val.)„Kauno kolegija“ be vargo įveikė „Pauliukus“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 20:47 val.)Antroje pusėje Įsigėbėjusi „Kauno Kolegija“ nušvalė „Kauno SRC“ ekipą (2015 kovo 03 d., antradienis, 19:41 val.)„Kauno kolegija“ išlygino serijos rezultatą (2015 kovo 24 d., antradienis, 20:06 val.)KK „Pauliukai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Banga“ ekipą (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:10 val.)Po įtemptos kovos „Kauno kolegija“ privertė patirti BC „Sporto fėja“ – Detagama pralaimėjimo skonį (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 20:07 val.)„Kauno kolegija“ per antrają rungtynių dalį palaužė „DNC – Sport Fairy“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:14 val.)Lygią kovą laimėjo „Banga“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 20:02 val.)„Voluktė“ dar kartą įveikė „Kauno kolegiją“ (2015 vasario 17 d., antradienis, 23:01 val.)