Kauno grūdai vs Baubilas (64:82)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 15 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Baubilas“ be didesnio vargo įveikė „Kauno grūdų“ ekipą.

2014 gruodžio 15 d., Pirmadienis, 23:16 val., peržiūros: 1385

Pirmadienį, gruodžio 15 dieną, A. Sabonio krepšinio mokykloje įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kauno grūdų" ir svečių "Baubilas" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (10:22). Antrame kėlinyje komandų žaidimas supanašėjo, bet kėlinį vienu tašku "Baubilas" vistiek laimėjo – (28:41). Trečiame kėlinyje svečiai toliau diktavo sąlygas ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 17 taškų – (44:61). Ketvirtame kėlinyje komandos toliau žaidė apylygiai ir svečiai iškovojo pergalę rezultatu – (64:82).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Kauni grūdų" pelnytais 4 iš eilės taškais, vėliau sekė "Baubilo" 8 pelnyti taškai ir sužaidus 3 minutes svečiai pirmavo rezultatu – (4:8). Prabėgus dar porai minučių komandos apsikeitė po rezultatyvią ataką ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (6:10). Antroje kėlinio dalyje svečiai surengė spurtą – (4:12) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (10:22).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Kauno grūdų" pralaimėta atkarpa – (2:6), vėliau sekė atsakas šeimininkų – (6:0) ir sužaidus 4 minutes rezultatas buvo – (18:28). Sužaidus dar minutę, svečiai pelnė 4 taškus ir padidino skirtumą ik 14 taškų – (18:32). Per likusį laiką komandos apsikeitė tiksliomis atakomis ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (28:41).

Trečiasis kėlinys prasidėjo šeimininkų laimėta atkarpa – (7:0), į tai svečiai atsakė laimėta atkarpa – (2:12) ir sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė jau 16 taškų – (37:53). Per likusį laiką komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 17 taškų – (44:61).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo geriau "Kauno grūdams", kurie sužaidus pirmas 3 kėlinio minutes sugebėjo sumažinti skirtumą iki 15 taškų – (55:70). Sužaidus dar 3 minutes šeimininkams buvo pavykę priartėti iki 11 taškų, bet dar labiau sumažinti skirtumo nepavyko. Per likusį laiką "Baubilas" laimėjo dar vieną atkarpą – (2:9) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (64:82).

Kauno grūdai: Aidas Makūnas – 22 tšk., Deividas Pajaujis – 15 tšk. (12 atk. kam.), Vaidotas Stankevičius – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

Baubilas: Donatas Pocevičius – 18 tšk. (10 atk. kam.), Justinas Kalnutis – 14 tšk. (18 atk. kam.), Giedrius Purauskas – 11 tšk. (10 atk. kam.), Deividas Urbonas – 10 tšk., Vytautas Mačys – 10 tšk.

„Baubilas“ be didesnio vargo įveikė „Best 4 You“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 00:15 val.)„Baubilas“ be vargo įveikė „ACME“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Chemcentras“ įveikė „Kauno grūdus“ (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 23:53 val.)„Baubilas“ pasinaudojo kiekybiniu pranašumu ir palaužė „Kauno Grūdus“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:54 val.)„Baubilas“ įveikė „Vilmistą“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:18 val.)„Ryterna“ gana nesunkiai įveikė „Baubilą“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Baubilas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis įveikė „Rapalą“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Kautra & Mesoderma“ – DB“ nušlavė „Kauno Grūdus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 01:01 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ po permainingos kovos palaužė „Kauno grūdus“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:10 val.)