Coca Cola vs Laipsniai (74:56)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 21 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Coca Cola“ įveikę „Abstinentus“ „Sportturo“ taurėje pasiekė pirmą pergalę

2016 kovo 21 d., Pirmadienis, 22:46 val., peržiūros: 1056

Kovo 21 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ 2016 taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Coca Cola“ priemė svečius „Abstinentus“. „Coca Cola“ savo sąskaitoje turėjo vieną pralaimėjimą, o „Abstinentams“ šios rungtynės buvo pirmos taurėje.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Sužaidus keturias minutes dviejų taškų persvarą turėjo „Coca Cola“ (7:5). Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 0:3 laimėjo „Abstinentai“ (7:8). Netrukus persvarą vėl susigrąžino „Coca Cola“ (10:8). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių trijų taškų persvarą turėjo „Coca Cola“ (12:9).

Antro kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Coca Cola“ (17:9). Antrą minutę šeimininkai pataikė dar vieną tritaškį, po kurio komandas skyrė 10 taškų (20:10). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „Abstinentai“ (20:14), bet „Coca Cola“ netruko persvarą atstatyti (24:14). Devintą minutę komandas skyrė septyni taškai (29:22). Penki iš eilės pelnyti „Abstinentų“ taškai sumažino „Coca Colos“ persvarą, bet baigiantis pirmai rungtynių pusei šeimininkai padidino persvarą iki šešių taškų (33:27).

Ketvirtą trečio kėlinio minutę komandas skyrė aštuoni taškai (37:29). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Abstinentai“ (37:34). Šeštą minutę „Coca Colos“ persvara ėmė augti, o sužaidus septynias minutes komandas skyrė devyni taškai (43:34). Po „Coca Cola“ minutės pertraukėlės šeimininkų persvara padidėjo iki 15 taškų (51:36). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (54:39).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (56:41). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „Coca Cola“ (60:41). Trečią minutę šeimininkų persvara pradėjo pamažu mažėti. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 12 taškų (63:51). Prasidėjus antrai kėlinio pusei šeimininkai pataikė du tritaškius (69:51). Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Coca Cola“ kontroliavo rungtynes ir neleido varžovams atkūrti intrigos (74:56).

“Coca Cola“ iškovojo pirmą pergalę, o „Abstinentai“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Coca Cola“ treneris V.Stočkus: „Šiek tiek šiam turnyrui pasistiprinome. Į komandą įnešėme šiek tiek šviežio kvapo, jaunimo. Manau, pirmiausia šiandien mūsų varžovai neįvertino, nes nebuvo pilnos sudėties, tai turėtų būti jiems pamoka ateičiai. Sužaidėme tiesiog gražias protingas rungtynes.“ Paklaustas, ar atsipalaidavę žaidė ir su ugnele, treneris atsakė: „Pergalių visada trokštame, tų pergalių, kaip pats minėjai, nedaug. Visi nori laimėti, o to pasekoje ir buvo pergalė, didelis noras ir geras krepšinis.“

„Abstinentų“ treneris S.Banaitis: „Iš tikro viskas vyko gerai, kol mūsų lyderis negavo traumos. Iškritus lyderiui iš tikro visai subyrėjo žaidimas. Sveikatos jam!“

Coca Cola: Vytautas Stočkus – 28 tšk., Raimondas Jacunskas – 20 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Brazauskas – 7 tšk. (6 rezult. perd.)

Abstinentai: Lukas Palivanas – 18 tšk. (14 atk. kam.), Aurimas Jurkšaitis – 15 tšk., Saulius Banaitis – 8 tšk.

„Coca Cola“ pranoko „BK Centre ‒ 2“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Laipsniai“ įveikė „Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 23:48 val.)Du Sauliaus Mikalausko tritaškiai rungtynių pabaigoje pražudė „Coca Cola“ komandą Pavasario „Sportturas“ taurės 2016 atidarymo rungtynėse (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 22:51 val.)Distanciją laikę „Lietuvos Geležinkeliai“ prasibrovė į finalinio ketverto varžybas (2016 balandžio 18 d., pirmadienis, 23:01 val.)„KMAIK“ po atkaklios kovos įveikė „Laipsnius“ (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės bronzą iškovojo „Laipsnių“ šešetukas (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 16:19 val.)„Senukai“ neatsilaikė prieš „Laipsnius“ (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 22:11 val.)"Laipsniai" po permainingos kovos privertė pasiduoti BC "Straight" ekipą. (2016 balandžio 05 d., antradienis, 21:37 val.)Nuožmioje kovoje „Senukai“ parklupdė „Coca Cola“ (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 23:46 val.)