UNO vs Galera (64:75)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 rugsėjo 30 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„UNO“ pastangų prieš „Galerą“ neužteko

2015 rugsėjo 30 d., Trečiadienis, 22:21 val., peržiūros: 1160

Paskutiniają rugsėjo dieną J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto arenoje susigrūmė Kauno mero mažosios taurės A pogrupio komandos – „UNO“ bei „Galera“. Visą mačą iniciatyvą savo rankose turėjo svečių ekipa ir, nors lemiamame ketvirtyje „UNO“ surengė neblogą spurtą ir buvo priartėję prie varžovų vos per vieną tolimą metimą, tačiau šių pastangų neužteko ir teko pripažinti, kad šioje kovoje stipresni buvo „Galeros“ krepšininkai rezultatu 64:75 (13:19, 12:24, 20:14, 19:18).

Nors rungtynių pradžia prasidėjo apylygiai, tačiau antrąjoje kėlinio pusėje iniciatyvą perėmė užtikrinčiau puolę „Galeros“ krepšininkai, tuo pačiu ir laimėję „sausą“ atkarpą rezultatu 9:0.

Antrojoje rungtynių dalyje pasipylė gausybė pražangų, tačiau baudų pataikymas buvo bene kebliausia dalis šioje situacijoje abiems komandoms, o netrukus įspūdingą atkarpą 12:2 sužaidė „Galeros“ komanda, kurioje po kelis tolimus metimus pelnė S.Korolkov bei V.Kalesnikas. Sužaidus dar keletą minučių, „Galera“ pasiekė ir epogėjų, kai skirtumas tapo didžiausiu rungtynėse – 21:41, o po kėlinio jie turėjo 18 taškų persvarą (25:43).

Po ilgosios pertraukos šiek tiek atsigavo „UNO“ puolimo mašina – taškas po taško svečių paranašumas ėmė tirpti ir po trečiojo ketvirčio pastariesiems liko jau tik 12 taškų (45:57).

Ketvirtajame kėlinyje „UNO“ bandė dar suaktyvinti puolimą, kuriame dominavo A. Olberkio metimai iš vidutinio nuotolio bei galingos M. Gailiūno atakos baudos aikštelėje, tačiau jėgų koncentracija buvo per daug sutelkta į puolimą, kas leido gerokai pailsėjusiam „Galeros“ žaidėjui M. Gudeliauskui karaliauti varžovų aikštės pusėje, sėkmingai baigiant atakas bei skirstant kamuolius komandos draugams. Likus kelioms minutėms, „UNO“ komandai sužaidus geresnę atkarpą, nušvito viltis į geresnę rungtynių pabaigą, o tai puikiai įliustravo G. Šuklevičiaus tritaškis, sumažinęs skirtumą iki 3 taškų, bet priešininkų spaudimas buvo negailestingas, pavertęs „UNO“ klaidas taikliais metimais ir, laimėję „sausą“ atkarpą 8:0, „Galeros“ krepšininkai džiaugėsi pirmąja pergale Mero taurės varžybose rezultatu 64:75.

UNO: Modestas Gailiūnas – 21 tšk. (8 išpr. praž.), Gediminas Šuklevičius – 12 tšk., Juris Goštautas – 10 tšk. (13 atk. kam.)

Galera: Mantas Gudeliauskas – 24 tšk. (5 rezult. perd.), Vygintas Kalesnikas – 11 tšk., Aurimas Juozapaitis – 10 tšk. (6 rezult. perd.), Sergej Korolkov – 10 tšk.

„Sporto fėja & Detagama“ užbaigė pirmąjį etapą laimėdama prieš „Galerą“ (2015 spalio 09 d., penktadienis, 22:00 val.)Visas rungtynes pirmavę „UNO“ atlaikė „Kauno Rami“ šturmą (2015 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 22:43 val.)Išsvaistyta 20 taškų persvara ir pralaimėtas pratęsimas prieš „Galerą“ „Kauno Rami“ paliko už atkrintamųjų varžybų barjero (2015 spalio 11 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Galera“ išsivežė pergalę iš Batėgalos (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 21:29 val.)„Galera“ lengva ranka nuskynė aukso medalius (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 20:29 val.)„Galera“ lengvu žingsiu užėmė paskutinę vietą „Iššūkio“ taurės pusfinalyje (2015 spalio 14 d., trečiadienis, 22:45 val.)Pirmieji „Kauno Mero mažosios taurės 2015“ iššūkio taurės pusfinalį pasiekė „Detas Hoptrans & BRGroup“ (2015 spalio 12 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Sporto manija ‒ 2“ su žeme sulygino savo varžovus (2015 rugsėjo 25 d., penktadienis, 22:47 val.)Kauno mero Mažosios taurės A pogrupio starte ‒ užtikrinta BC „Sporto fėjos“ & Detagamos pergalė (2015 rugsėjo 23 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Sporto manija ‒ 2“ prieš dieną patirtą pralaimėjimo kartėlį išliejo ant „UNO“ (2015 spalio 07 d., trečiadienis, 22:53 val.)