Baubilas & Verslo pasaulis vs LSU – „Atletas“ (80:87)„Laikinosios sostinės“ SUPER taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2014 birželio 18 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„LSU ‒ Atletas“ revanšą pasiekė finale ir tapo „Laikinosios sostinės“ SUPER taurės čempionais

2014 birželio 18 d., Trečiadienis, 20:24 val., peržiūros: 1916

Trečiadienį, birželio 18 dieną, A.Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ SUPER taurės didžiojo finalo rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų rolėje buvęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ ir svečiai „LSU – Atletas“. Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė trumpomis atkarpomis, tačiau visą kėlinuką kiek geriau atrodę šeimininkai įgijo vienuolikos taškų pranašumą. Beveik visą antrą kėlinuką tarp komandų vyko atkakli kova, tačiau pabaigoje puolime žymiai geriau sužaidęs „LSU – Atletas“ sumažino savo atsilikimą iki trijų taškų. Po ilgosios pertraukos ir toliau sėkmingai žaidę svečiai sugebėjo perimti iniciatyvą ir išlaikyti ją iki pat lemiamos rungtynių dalies pradžios. Paskutinėje rungtynių dalyje solidų žaidimą išlaikė „LSU – Atletas“ ir sugebėjo įgyti devynių taškų pranašumą. Vėliau šeimininkai bandė gelbėtis prasiženginėdami, tačiau tai nepasiteisino ir nugalėtojų taurę į orą kėlė „LSU – Atletas“. 80:87 (31:20, 15:23, 16:21, 18:23).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė trumpomis atkarpomis, tačiau netrukus kiek geriau kelis epizodus sužaidę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį įgydami šešių taškų persvarą. Toliau žaidimas tarp komandų klostėsi labai panašiai ir jos abi viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau einant kėlinuko laikui į pabaigą „Baubilas & Verslo pasaulis“ spurtavo 9:2 ir padidino skirtumą tarp komandų iki vienuolikos taškų. 31:20.

Antrojo ketvirčio pradžioje tarp komandų ir toliau klostėsi panaši kova, tačiau nežymiai geriau sužaidę šeimininkai dar labiau atitolo nuo varžovų. Vis tik lengvai pasiduoti neketinę svečių krepšininkai surengė kelias rezultatyviai pasibaigusias atakas ir šiek tiek sušvelnino atsilikimą. Toliau sekė keturi iš eilės „Baubilo & Verslo pasaulio“ taškai, suteikę jiems trylikos taško persvarą, bet įspūdingai antrojo kėlinuko pabaigą sužaidęs „LSU – Atletas“ spurtavo 0:10 ir sumažino atsilikimą iki trijų taškų. 46:43.

Po ilgosios pertraukos ir toliau sėkmingą žaidimą tęsė svečių krepšininkai, ko pasekoje jiems pavyko perimti iniciatyvą ir įgyti trijų taškų persvarą. Vis tik aikštės šeimininkai nenorėjo taip lengvai nusileisti ir išlaikė aktyvų žaidimo tempą kas ir padėjo jiems išlyginti rezultatą, o po dar kelių sėkmingų epizodų ir persverti rezultatą savo naudai, tačiau paskutinę minutę rezultatyviau sužaidė „LSU – Atleto“ krepšininkai, ko pasekoje jiems pavyko ir vėl susigrąžinti iniciatyvą ir dviejų taškų pranašumą. 62:64.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje svečiai pelnė dar penkis taškus iš eilės ir taip atitolo nuo varžovų, bet šie nesiruošė taip lengvai atiduoti titulo ir ilgai netrukus sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Toliau tarp komandų vyravo greitas ir chaotiškas žaidimas, tačiau pora atakų sėkmingai užbaigęs „LSU – Atletas“ padidino skirtumą tarp komandų iki devynių taškų. Likus žaisti porai minučių „Baubilas & Verslo pasaulis“ dar bandė šturmuoti varžovus, tačiau nesėkmingai, todėl beliko tik gelbėtis prasiženginėjant, bet ir šis scenarijus neišsipildė, ko pasekoje triumfavo „LSU – Atletas“. 80:87.

MVP buvo išrinktas Modestas Žaunieriūnas.

Baubilas & Verslo pasaulis: Rokas Ūzas – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Gediminas Žylė – 17 tšk. (14 atk. kam.), Adomas Drungilas – 17 tšk., Paulius Sorokas – 10 tšk.

LSU – „Atletas“: Arūnas Sakalauskas – 16 tšk., Modestas Žaunieriūnas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Justas Nausėdas – 14 tšk., Šarūnas Beniušis – 13 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Sadauskas – 13 tšk.

Komandinis žaidimas atvedė „LSU ‒ Atletą“ į „Laikinosios Sostinės“ Super taurės finalą (2014 birželio 10 d., antradienis, 21:49 val.)„LSU ‒ Atletas“ išbarstė solidžią persvarą, bet išlaikė pergalę savo rankose (2014 birželio 06 d., penktadienis, 21:37 val.)„Baubilas & Verslo Pasaulis“ po didžiosios pertraukos paklojo pergalės pamatus (2014 birželio 03 d., antradienis, 00:02 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ išlieka be pralaimėjimų palikdamas Marijampolės „Sūduvą ‒ Mantingą“ be pergalių (2014 birželio 09 d., pirmadienis, 23:49 val.)Įspūdingo trilerio atomazgoje ‒ nepaprastai sunki ir svarbi „Baubilo & Verslo pasaulio“ pergalė (2014 birželio 03 d., antradienis, 21:48 val.)