Timac Agro ‒ LSMU vs Dumblas (75:65)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2020 rugsėjo 26 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Trečiąją „30+“ lygos vietą iškovojo „Timac Agro ‒ LSMU“

2020 rugsėjo 26 d., Šeštadienis, 16:09 val., peržiūros: 1207

Rugsėjo 26 dieną, 14:00 valandą, „Kauno Energija“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos finalo rungtynės, kuriose dėl trečios vietos susitiko šeimininkai „Timac Agro – LSMU“ ir svečiai „Dumblas”. Rungtynės baigėsi rezultatu 75:65 (19:17, 16:17, 27:15, 13:16).

Rungtynės prasidėjo gan klampiu ir nerezultatyviu žaidimu. Komandų žaidėjai šiek tiek skubėjo atakų metu ir bandė remtis daugiau individualiu žaidimu. Visą kėlinį komandos žaidė taškas į tašką ir po pirmo ketvirčio rezultatu 19:17 priekyje „Timac Agro – LSMU“. Antrasis kėlinys klostėsi labai panašiai. Kadangi žaidėjai jau buvo šiek tiek pavargę, pradėjo daugiau dalintis kamuoliu ir ieškoti laisvo metimo. Tačiau nei vienai komandai nepavyko nutolti nuo varžovų daugiau nei 4 taškų skirtumu ir po pirmos rungtynių pusės „Timac Agro – LSMU“ vis dar priekyje rezultatu 35:34.

Trečiajame ketvirtyje situacija pasikeitė iš esmės. Kėlinio pradžioje Dainiaus Bakano tolimi metimai ir Mariaus Petrausko greitos atakos sukrovė „Timac Agro – LSMU“ komandai 15 taškų pranašumą. Likusį kėlinio laiką komandos toliau žaidė kaip pirmus du ketvirčius ir prieš lemiamą ketvirtį „Timac Agro – LSMU“ priekyje rezultatu 64:49. Ketvirtajame kėlinyje „Dumblas“ dar bandė prisivyti varžovus, vienu metu komandas skyrė tik 6 taškai, tačiau „Timac Agro – LSMU“ neprisileido varžovų arčiau ir iškovojo trečiąją vietą rezultatu 75:65.

Arūnas Kalnutis

Į kitą „30+“ lygos etapą keliauja „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 13 d., sekmadienis, 18:44 val.)„DNC Prekyba“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 19 d., šeštadienis, 15:42 val.)„Siusk.lt“ atsirevanšavo „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkams (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 19:28 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:04 val.)„DNC prekyba“ neturėjo vargo su „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 23:08 val.)„UNO“ užtikrintai įveikė „Timac Agro – LSMU“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:00 val.)Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse ‒ sunki pirmoji „Šilainiai“ ekipos pergalė prieš „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 21:50 val.)„Night Club Basement” po permainingos kovos privertė pasiduoti „Timac Agro‒ LSMU “ ekipą. (2020 vasario 21 d., penktadienis, 22:16 val.)„Dumblas“ įrodė pranašumą prieš beveik visą kėlinį keturiese žaidusius „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 18:50 val.)Kovoje iki rungtynių pabaigos pergalė atiteko „Timac Agro‒ LSMU“ krepšininkams (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:28 val.)