Darbiečiai vs Sparta (112:81)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 15 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Darbiečiai“ be didesnio vargo įveikė „Spartos“ ekipą.

2015 vasario 15 d., Sekmadienis, 17:09 val., peržiūros: 1202

Sekmadienį, vasario 15 dieną, Kauno mechanikos mokykloje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Darbiečiai" ir "Sparta" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (25:10). Antrame kėlinyje "Darbiečiams" pavyko dar keliais taškais padidinti skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 16 taškų – (60:34). Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, šeimininkai toliau diktavo sąlygas ir rungtynės baigėsi rezultatu – (112:81).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Sparta" komandos taikliu baudos metimu, vėliau savo pirmuosius taškus pelnė ir "Darbiečiai". Sužaidus dar apie 4 minutes šeimininkai laimėjo atkarpą – (11:2) ir po pirmų 5 minučių rezultatas buvo – (13:3). Sužaidus dar 2 minutes svečiams pavyko laimėti mažą atkarpą – (2:7) ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 5 taškų – (15:10). Per likusį laiką šeimininkai surengė dar vieną sausą atkarpą – (10:0) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (25:10).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant tiksliomis atakomis. Sužaidus 5 minutes šeimininkams pavyko dar šiek tiek padidinti skirtumą ir komandas skyrė 23 taškai – (45:22). Sužaidus dar 3 minutes svečiams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 15 taškų, bet kėlinį geriau sužaidę "Darbiečiai" vėl atitrūko iki 26 taškų – (60:34).

Trečiasis kėlinys vėl sėkmingiau nusisekė šeimininkams. Sužaidus pusę kėlinio skirtumas tarp komandų išaugo iki 31 taško – (78:47). Per likusį kėlinio laiką "Spartos" ekipai pavyko sumažinti skirtumą 5 taškais ir trečiais kėlinys baigėsi rezultatu – (86:60).

Ketvirtasis kėlinys "Darbiečių" komandai buvo tik formalumas. Šeimininkai neatsipalaidavo, laimėjo kėlinį – (26:21) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (112:81).

Darbiečiai: Mantas Lukminas – 27 tšk., Gediminas Ratkevičius – 21 tšk. (7 rezult. perd.), Modestas Latkauskas – 15 tšk. (12 atk. kam.), Jonas Pacevičius – 14 tšk., Mindaugas Špokas – 12 tšk., Jonas Grigaras – 10 tšk.

Sparta: Marius Narvydas – 21 tšk., Juozas Kajokas – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Giedrius Prabulis – 19 tšk., Robertas Talevičius – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Šarūnas Sobolis – 10 tšk.

„Darbiečiai“ be vargo įveikė „Lituanica“ komandą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:25 val.)„Darbiečiai“ lengvai įveikė „Olympic“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 20:51 val.)„Partizanas“ nesunkiai įveikė „Spartą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 17:17 val.)„Partizanai“ palaužė „Spartos“ ekipą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:00 val.)„Darbiečiai“ nepasigailėjo „Košmaro“ ekipos (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:17 val.)„Sparta“ po atkaklios kovos įveikė „Rind“ ekipą (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 23:34 val.)„Darbiečiai“ be vargo sutriuškino „Kauno SRC-2“. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 17:07 val.)„Darbiečiai“ neatsilaikė prieš emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipą. (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 16:07 val.)„Darbiečiai“ pasismagino su „Partizanu“ (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 01:49 val.)„Darbiečiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Partizano“ ekipą. (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 17:05 val.)