Omega vs Enerstena (103:54)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 19:05 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ iškovojo triuškinančią pergalę

2017 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 20:14 val., peržiūros: 660

Trečiadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ (1/2) ir svečių teisėmis atvykę „Enerstena“ (0/5).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Omega“, kurie tolimais metimais rinko taškus ir greitai atitrūko nuo varžovų ( 18:6). Šeimininkai toliau išlaikė aukštą tempą ,o svečiams pavyko atsitiesti puolime, kur „Omega“ išsaugojo susikrautą pranašumą ( 22:10). Antrame kėlinyje „Enerstena“ sunkiai sekėsi susitvarkyti su savo gynyba, kur šeimininkai laisvi pataikė savo metimus ir komandas skyrė 22 taškai ( 38:16). Svečiai kėlinuko pabaigoje pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu ir ketvirtį užbaigė spurtu – 51:24.

Po ilgosios pertraukos „Omega“ toliau palaikė aukštą tempą, kur naudojosi varžovų klaidomis ir rinko greitomis atakomis lengvus taškus ( 79:36). Po minutės pertraukėlės „Enerstena“ neprilygo „Omegos“ meistriškumui ir su kiekviena minutes pranašumas augo ( 83:36). Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas ir finalinis teisėjo švilpukas skelbė „Omegos“ triuškinančią pergalę, rezultatu – 103:54 (22:10, 29:14, 32:12, 20:18)

Po laimėtų rungtynių „Omegos“ ekipos treneris kalbėjo:

„Pasižaidėme smagiai. Džiaugiamės, kad be traumų“

Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ viena koja pusfinalyje (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 21:20 val.)Šešiese susirinkusi „Omega“ išvargo pergalę prieš „Remza & Langvila“ (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 00:45 val.)R. Urkis nukalė „Omegai“ pergalę prieš „Lemorą“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 23:29 val.) „Omega“ nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:19 val.)Visas rungtynes atsilikinėjusi „Omega“ pavogė pergalę iš „Best 4 You“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Omega“ atkrintamąsias pradėjo gan nelengva pergale prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 16:07 val.)„Lemora“ nepaliko jokių šansų „Enerstena“ (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)Po permainingos kovos pergalę iškovojo „Enerstena“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 19:14 val.)„Omega“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (71:86) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Omega“ antrą kartą įveikė „Remzą & Langvilą“ ir pateko į pusfinalį (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)