Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazija vs Žiežmarių gimnazija (90:69)"Basketnews.lt Lietuva" taurė 2012m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 kovo 20 d., Antradienis, 15:00 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko vidurinės mokyklos sporto salė, Gedimino g. 65, Kaišiadorys

Kaišiadorių rajono "Algirdo Brazausko" gimnazija nepasigailėjo "Žiežmarių" gimnazijos

2012 kovo 20 d., Antradienis, 18:00 val., peržiūros: 3627

Antradienio popietę KKL "Basketnews.lt Lietuvos" taurės rungtynėse, savo aikštėje, Kaišiadorių rajono "Algirdo Brazausko" gimnazija priėmė svečius iš Žiežmarių. Pastarojo miestelio gimnazistai rungtynes pradėjo gan sėkmingai ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo (17:25). Vis tik, antrame kėlinuke svečiai išleido iniciatyvą iš savo rankų ir leido šeimininkams persverti rezultatą savo naudai. Likusių kėlinukų metu kašiadoriškiai didino pranašumą bei laimėjo rungtynes (90:69).

Nors rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie išsiveržė į priekį (5:2), tačiau netrukus sekė "Žiežmarių" gimnazijos atsakas 2:11, o rezultatas tapo (7:13). Kaišiadorių rajono "Algirdo Brazausko" gimnazistai spurtavo 8:0 ir susigrąžino sau pranašumą, tačiau neilgam (15:13). Kėlinio pabaigoje sėkmingiau ir užtikrinčiau žaidė svečiai. Jie pelnė 12 taškų, o praleido vos du ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo (17:25).

Antrojo kėlinio pradžioje svečių iš Žiežmarių žaidimas ėmė strigti ir tuo pasinaudoję kaišiadoriškiai išlygino rungtynių rezultatą (26:26). Edvinas Maslauskas dvitaškiu dar kartą sugrąžino persvarą Žiežmarių moksleiviams, tačiau "A. Brazausko" gimnazija atsakė spurtu 11:0 ir rezultatas tapo (37:28). Mantas Bielskis pelnęs keturis taškus iš eilės kiek sušvelnino savo komandos atsilikimą (37:32). Vis tik, "A. Brazausko" gimnazistai ir toliau rungtyniavo puikiai puolime bei pelnę 10 taškų, o praleidę tik tris prieš ilgąją pertrauką turėjo 12-os taškų persvarą (47:35).

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino, tačiau šeimininkams pavyko padidinti atotrūkį iki 15-os taškų (61:46). Ernestas Trišinas ir Deivydas Čepurna apsikeitė taikliais dvitaškiais (63:48). Per likusias kėlinio minutes Justinas Kursevičius bandė individualiais veiksmais palaužti varžovus. Žaidėjas retai skirdamasis su kamuoliu mėgino tapti komandos vedliu į pergalę. Kėliniui baigiantis komandas jau skyrė 19 taškų (71:52).

Lemiamo kėlinuko pradžioje "Žiežmarių" gimnazija kiek sumažino savo deficitą (73:57). Žaidimas aikštėje ir vėl trumpam išsilygino (75:59). Šeimininkai surengė spurtą 11:4 ir įgijo solidžią 23 taškų persvarą (86:63). Kėliniui baigiantis svečiai sugebėjo neženkliai sumažinti savo atsilikimą, tačiau tai jų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo (90:69).

Po rungtynių Kaišiadorių rajono "Algirdo Brazausko" gimnazijos žaidėjas Martynas Šumskis sakė: "Po pirmojo kėlinuko susikaupėme, pataikėme daugiau metimų nei per pirmą kėlinį ir laimėjome. Žiežmarių žaidimas paliko nekokį įspūdį".

"Žiežmarių" gimnazijos treneris Rimantas Levulis apie rungtynes kalbėjo: "Manau, kad šiandien buvome fiziškai silpnesni ir žaidėme svečių arenoje. Eilinį kartą nepataikėme baudų. Ta pati problema buvo ir pernai. Atrodo tobulinome savo metimus, tačiau vis tiek jų nepataikėme taip kaip reikėtų. Sveikiname varžovus. Jie po pirmojo kėlinio nepasidavė, kovėsi iki galo ir laimėjo".

Kaišiadorių rajono "Algirdo Brazausko" gimnazijos gretose išsiskyrė: Justinas Kursevičius 20 taškų (5 atk. kam), Paulius Pocius 19 taškų, Martynas Šumskis 17 taškų (6 atk. kam)

"Žiežmarių" gimnazijos gretose sėkmingiausiai sužaidė: Mantas Bielskis 31 taškas (9 atk. kam), Edvinas Maslauskas 11 taškų (4 rez. perd), Edgaras Blažys 9 taškai (10 atk. kam)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

zalias_kraujas2012 kovo 21 d., 00:48 val.

is tikro nelabai... pora gal ir galetu kokioje C lygoje palakstyti, bet dar reikia biski tobuleti. Siandien komandu santykius aiskinosi abieju ekipu zaigzdziu statusa tureje zaidejai  vare ant statistikos, gal jaute, jog skautai stebi

bmw5302012 kovo 20 d., 18:55 val.

Nu Dariau nusiziurejai koki talenta?

Druskininkų "Ryto" gimnazija nepasigailėjo Žiežmarių gimnazistų (2012 kovo 27 d., antradienis, 22:26 val.)Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazija ketvirtame kėlinyje palaužė Elektrėnų "Versmės" gimnaziją (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)Kaišiadorių rajono "Algirdo Brazausko" parklupdė dar vieną varžovą (2012 kovo 23 d., penktadienis, 18:03 val.)Birštono gimnazija antrą kartą įveikė Žiežmarių gimnaziją (2012 balandžio 10 d., antradienis, 19:12 val.)Birštono gimnaziją antrą kartą turėjo pripažinti Kaišiadorių rajono "A. Brazausko" gimnazistų pranašumą (2012 balandžio 24 d., antradienis, 18:28 val.)"Kaišiadorių A.Brazausko gimnazija" iškovojo bronzos medalius "Basketnews.lt Lietuva" taurėje (2012 gegužės 15 d., antradienis, 22:02 val.)Vedama Osvaldo Brazdžionio "Birštono gimnazija" sutriuškino svečius iš Žiežmarių (2012 balandžio 02 d., pirmadienis, 17:57 val.)"Pietryčių" pogrupio lyderių dvikovoje stipresnė buvo Kaišiadorių rajono A. Brazausko gimnazija (2012 balandžio 20 d., penktadienis, 17:51 val.)A. Brazausko gimnazija rungtynių pabaigoje įveikė VDU "Rasos" gimnaziją ir iškovojo vietą pusfinalyje (2012 gegužės 07 d., pirmadienis, 15:10 val.)Elektrėnų „Versmės“ gimnazija nesėkme pradėjo turnyrą nusileisdama kaišiadoriškiams (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 09:09 val.)