UNO vs Skroblų alėja (53:74)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Mažasis finalas
2023 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

3 vietą Rudens „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurėje užėmė „Skroblų alėja“

2023 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 20:18 val., peržiūros: 329

Sekmadienio vakare, lapkričio 5 dieną, Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje vyko Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės 2023 susitikimas tarp "UNO" ir "Skroblų alėja".

Pirmajame rungtynių kėlinyje "Skroblų alėja" pradėjo rungtynes 6:0 ir po to sekė greita "UNO" minutės pertraukėlė. Nors 5 minutes "UNO" nepavyko pasižymėti, jie lėtai įsibėgėjo ir rezultatas buvo 16:11 "Skroblų alėja" naudai.

Antrasis kėlinys prasidėjo "UNO" geresniu žaidimu ir atrodė, kad čia turėsime lygias rungtynes, bet greitos "Skroblų alėja" atakos ir tritaškiai vis didino pranašumą. Po dviejų kėlinių 42:24 pirmavo "Skroblų alėja".

Antroje pusėje "Skroblų alėja" parodė, kad komandinis žaidimas tikrai veda į pergales ir trečiajame kėlinyje jau triuškino savo varžovus, o prieš paskutinį kėlinį rezultatu 60:38 pirmavo "Skroblų alėja".

Paskutiniame kėlinyje formalumus sutvarkė "Skroblų alėja" laimėjo rezultatu 74:53.

Rungtynių MVP buvo išrinktas Dovydas Zdančius.

Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 „UNO“ vs. „Bus kaip bus“ (2023 spalio 05 d., ketvirtadienis, 00:10 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „UNO“ ir sekmadienį žais „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės finale (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 23:34 val.)„Romegas“ be vargo palaužė „Skroblų alėją“ (2023 spalio 31 d., antradienis, 22:28 val.)„GZP“ neturėjo šansų prieš „Skroblų alėją“ (2023 spalio 04 d., trečiadienis, 20:55 val.)„ICE“ atlaikė „Skroblų alėja“ ekipos spaudimą ir žengė į pusfinalį (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 20:45 val.)Puikiai antrąją pusę sužaidusi „Skroblų alėja“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 20:47 val.)„Kautech“ net ir penkiese neturėjo problemų prieš „UNO“. (2023 spalio 08 d., sekmadienis, 20:20 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Skroblų alėja“ pasiekė sunkią pergalę prieš „Romegas“ krepšininkus (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 20:31 val.)Rezultatyviose rungtynėse ‒ „UNO“ pergalė. (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Skroblų Alėja“ po permainingos kovos įveikė ketvirtfinalio barjerą (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 22:52 val.)