Siusk.lt vs Night Club Basement (s) (64:80)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 21:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Night Club Basement“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“

2019 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 22:20 val., peržiūros: 854

Lapkričio 17 dieną 21:00 val., Jachtklubo sporto salėje susitiko „30+” lygos komandos „Siusk.lt“ (šeimininkai) ir „Night Club Basement“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 64:80 (10:18, 11:17, 23:23, 20:22).

Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo „Night Club Basement“ komandai. Varžovams sunkiai sekėsi tikliai užbaigti savo atakas ir 8 minutes kėlinio savo sąskaitoje turėjo tik 3 taškus. Komanda neblogai išsivesdavo žmones ant metimų, tačiau beveik visą kėlinį visi metimai skrido pro šalį. Kitoje aikštelės pusėje svečiai daug lengviau rinkosi taškus ir po pirmojo kėlinio svečiai priekyje rezultatu 10:18. Antrasis kėlinys klostėsi panašiai kaip ir pirmasis. „Siusk.lt“ šiek tiek stabiliau rinkosi taškus, bet to nepakako, kad sumažinti skirtumą. „Night Club Basement“ po dviejų kėlinių pirmauja rezultatu 21:35.

Po ilgosios pertraukos komandos sužaidė gerokai rezultatyvesnį kėlinį nei prieš tai buvę. Abi komandos gerai pataikė metimus, tačiau lygus kėlinio rezultatas naudingas tiktai svečių komandai, kuriai pavyko išsaugoti solidų 14 pranašumą po trijų kėlinių. Lemiamaje ketvirtyje „Siusk.lt“ stengėsi sumažinti atsilikimą ir sugrįžti į rungtynes. Tačiau kiekvienai rezultatyviai šeimininkų atakai, svečiai surasdavo lygiavertį atsaką ir rezultatu 64:80 pergalę šventė „Night Club Basement“.

“Night Club Basement“ komandos treneris M.Burneika: „Atėjome užtikrinti ir pasiruošę laimėti“

„DNC Prekyba“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 20:16 val.)„Sporto manija“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:41 val.)„Night Club Basement“ pasiekė įtikinamą pergalę prieš „Dumblą“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 15:19 val.)„Night Club Basement“ užtikrintai įveikė „Dumblas“ ekipą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Night Club Basement“ tik lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „Siusk.lt“ penketuku (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Night Club Basement (s)“ pasiekė triuškinamą pergalę (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Night Club Basement“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:04 val.)„Night Club Basement“ užmėtė „Šilainius“ tolimais metimais (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 18:25 val.)„DNC prekyba“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Siusk.lt“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:40 val.)