Akademija vs Kėdainiai (53:49)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Be keitimų rungtyniavusi „Akademija“ paguldė ant menčių „Kėdainius“

2015 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 22:20 val., peržiūros: 1292

Lapkričio 23-ąją dieną, pirmadienį, Kauno Kolegijos salėje įvyko „C“ lygos „ALTreklama“ pirmenybių akistata tarp namuose žaidusio „Akademijos“ penketuko ir svečių rolėje buvusių „Kėdainių“ krepšininkų.

Susitikimo starte į priekį veržėsi „Kėdainiai“, kurie surinko 4 taškus be atsako, o vėliau tritaškį smeigė E.Daukša ir rezultatas tapo 2:7. Visgi, „Akademija“ neketino leisti varžovams pabėgti į priekį ir L.Juknio bei A.Nausėdos tikslūs metimai atstatė pusiausvyrą (7:7). Praradę turėtą persvarą, svečiai ilgainiui ją susigrąžin (7:11), bet priešininkai toliau nenurimo. Dar porą tritaškių smeigęs A.Nausėda leido „Akademijai“ alsuoti varžovams į nugarą, o po T.Jankevičiaus dvitaškio, rungtynių svarstyklės pirmą kartą šios dienos mače pakrypo į kitą pusę (15:14). Vis dėlto, paskutinis žodis pirmajame ketvirtyje priklausė „Kėdainiams“, kurie kėlinį baigė 4 taškais be atsako ir laimėjo pirmąsias 10 minučių rezultatu 15:18.

Antrosios dvikovos dalies pradžioje dar 4 taškus į „Kėdainių“ sąskaitą pridėjo T.Lukoševičius ir „Kėdainiai“ padidino atstumą iki 7 taškų (15:22). Visgi, po 3,5 minutės bevaisių atakų, prabilo ir „Akademija“, kuri 3 minutes privertė varžovus tylėti, o pati surinko 6 taškus ir pjovė deficitą iki minimumo (21:22). Nutraukę taškų badą „Kėdainiai“ atsakė spurtu 0:6 ir susigrąžino 7 taškų pranašumą. Tiesa, pirmosios susitikimo pusės finiše „Akademija“ šiek tiek atsigriebė ir įpusėjus mačui svečiai tenkinosi 5 taškų atotrūkiu – 25:30.

Po didžiosios pertraukos „Kėdainiai“ vėl startavo dviem tiksliais dvitaškiais be atsako ir jų pranašumas priartėjo prie dviženklės ribos (25:354). Visgi, blankiai trečiąjį ketvirtį pradėjusi „Akademija“, vėliau vėl įsisiūbavo, išsibalansavę varžovai beveik 8 minutes nepelnė nė taško. Tuo netruko pasinaudoti L.Juknio kariauna, kuri spurtavo 12:0 ir du T.Jankevičiaus tolimi šūviai ne tik padėjo „Akademijai“ išlyginti rezultatą (34:34), bet ir persverti jį savo naudai (37:34). Tiksint paskutinėms ketvirčio sekundėms, „Kėdainiai“ nutraukė taškų badą (37:36), bet paskutinis žodis trečiajame kėlinyje priklausė įsisisiautėjusiai „Akademija“, kuri prieš lemiamą susitikimo dalį susikrovė 4 taškų taškų bagažą – 40:36.

Ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutės „Kėdainiai“ braukė atsilikimą perpus (40:38), bet žaidimo skonį pajutusi ir puikias jėgas visoms rungtynes paskirsčiusi „Akademija“ atsakė 5 taškais ir nutolo 7 taškų skirtumu (45:38). Besivejančių vaidmenyje jau spėję apsiprasti „Kėdainiai“, niekaip negalėjo susitaikyti su įvykiu tėkme ir visomis išgalėmis mėgino pakreipti viską sau naudinga linkme. Visgi, kartkartėmis svečiai priėmė skubotus sprendimus, kurie nepasiteisino ir tai leido „Akademijai“ išlikti situacijos šeimininkais. Likus žaisti beveik 2 minutes, skirtumas sumažėjo iki 4 taškų (51:47), bet šaltus nervus ir protą lemiamoje atkarpoje pademonstravę aikštelės šeimininkai, nepaleido pergalės iš savo rankų ir parklupdė „Kėdainius“ rezultatu 53:49.

Linas Juknys („Akademija“):

„Noriu padėkoti vyrams, kurie šiandien susirinko. Žaidėm savo malonumui, kas labiausiai džiugina – pavyko iškovoti pergalę. Dar kartą dėkoju „chebrytei“ ir manau, kad šiandien sužaidėmė vienas geriausių sezono rungtynių.“

„Akademiją“ į pergalę vedė T.Jankevičius (16 tšk., 10 atk. k., 5 išpr. pr.), A.Nausėda (15 tšk., 7 atk. k.), R.Trepočka (9 tšk., 15 atk. k.), M.Rudaitis (7 tšk., 6 atk. k., 7 per. k.) ir L.Juknys (6 tšk.).

„Kėdainių“ gretose išsiskyrė T.Lukoševičius (18 tšk.), E.Daukša (13 tšk., 6 atk. k., 5 per. k.), A.Lukauskas (12 tšk., 10 atk. k.), L.Valuckas (4 tšk.) ir D.Tiškus (2 tšk.).

„C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybėse „Akademija“ pasiekė ketvirtąją pergalę ir išlieka du dviem pralaimėjimais (4-2). „Kėdainių“ padėtis po šios nesėkmės identiška – keturios pergalės ir du pralaimėjimai (4-2).

Beveik visas rungtynes pirmavusi „Akademija“ palaužė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:29 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Akademija“ nugalėjo „Brentex Trailer“ krepšininkus (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:10 val.)Fantastiškai ketvirtąjį kėlinį sužaidusi „Akademija“ pavogė pergalę iš BC „Straight“ ekipos (2016 vasario 16 d., antradienis, 01:05 val.)BC „Gazuotas pienas“ pratęsime palaužė „Kėdainius“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:17 val.)Puikiai sužaistas trečiasis ketvirtis leido „Akademijai“ nugalėti „Brentex Trailer“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:17 val.)Beveik visą susitikimą atsilikinėjusi „Akademija“ taip ir nepavijo BC „Boom“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:07 val.)„Akademija“ rungtynių pabaigoje palaužė SK „Neveronis“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 22:44 val.)SK „Neveronys“ atkakliose rungtynėse įveikė „Akademiją“ ir pateko į ketvirtfinalį (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 22:25 val.)SK „Neveronys“ nugalėjo „Kėdainių“ ekipą (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 18:56 val.)Kietoje dvikovoje sunkią pergalę pasiekė „Kėdainiai“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:40 val.)