UNO vs Remza (74:65)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 25 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„UNO“ ir toliau išlieka nepralaimėjusi

2015 lapkričio 26 d., Ketvirtadienis, 14:51 val., peržiūros: 746

Trečiadienį, lapkričio 25 dieną, J.Dobkevičiaus progimnazijoje įvyko „30+“ pirmenybių rungtynės tarp vietos „UNO“ bei svečių „Remzos“. Prieš šias rungtynes „UNO“ ir toliau siekė pratęsti pergalių seriją, o „Remza“ norėjo pagaliau nutraukti nesėkmių seriją bei iškovoti pirmąją pergalę. Visgi, sėkmė labiau šypsojosi „UNO“ komandai, bent jau pirmajame kėlinyje. Susikrovę solidų pranašumą po pirmojo kėlinio, vėliau šeimininkai leido savo varžovams priartėti bei užmegzti atkaklią kovą. Tačiau rungtynių pabaigoje „UNO“ įrodė savo pranašumą ir toliau išliko vienintele nepralaimėjusia komanda lygoje.

Pirmasis kėlinys prasidėjo tiesiog šeimininkų ekipos šturmu į priekį. A. Olberkio vedini „UNO“ pelnė pirmuosius 12 rungtynių taškų ir privertė varžovus pasinaudoti minutės pertraukėle. Po minutės pertraukėlės krepšys pagaliau atsirišo ir „Remzai“, tačiau šeimininkai vis tiek didino pranašumą, kuris vienu metu siekė 16 taškų. Visgi, kėlinį 9:5 atkarpėle geriau užbaigė svečiai, kurie po pirmųjų dešimties minučių turėjo 12 taškų deficitą – 27:15. Antrąjį kėlinį jau geriau pradėjo svečiai, kurie po truputį mažino savo atsilikimą, o po šešių iš eilės pelnytų taškų atsilikimą sumažino jau tik iki keturių taškų. Likusią kėlinio dalį komandos sužaidė apylygiai, tad skirtumas tarp komandų po pirmosios rungtynių pusės tebuvo jau tik du taškai – 38:36.

Trečiąjį rungtynių kėlinį komandos vėl pradėjo gan apylygiu žaidimu ir nei vienai komandai nepavyko suregzti sėkmingų atakų kelis kartus paeiliui. „UNO“ komanda galėjo kiek ženkliau padidinti savo pranašumą, tačiau per šį ketvirtį jie prametė net šešis baudos metimus. Visgi, po trijų kėlinių vis dar priekyje buvo šeimininkai, kurie šį kėlinį laimėjo trijų taškų skirtumu – 55:50. Ketvirtąjį kėlinį „UNO“ ekipa pradėjo 9:2 spurtu ir po ilgos pertraukos vėl įgavo dviženklį pranašumą. „Remzai“ vėliau pavyko kiek dažniau užpulti varžovus, tačiau apsiginti vis tiek nelabai sekėsi, kadangi skirtumas tarp komandų per daug nekito. Visgi, likus žaisti apie dvi minutes, svečiai sumažino atsilikimą iki penkių taškų ir atrodė, kad „Remza“ dar bandys pavyti varžovus, tačiau „UNO“ ekipos žaidėjas A.Olberkis šaltakraujiškai pataikė du dvitaškius metimus bei taip padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 74:65.

G.Šuklevičius („UNO“):
„Nuo pat rungtynių pradžios buvome stipresni. Per pirmą kėlinį susikrovėm nemažą pranašumą, o po to atsipalaidavom labai stipriai, tad pabaigoje susikaupėm vėl, užpuolėm ir apsigynėm kada reikėjo“.

Ž.Zakrasas („Remza“):
„Pritrūko gal laimės. O šiaip viskas gerai. Jie pataikė, yra susižaidusi komanda, jų lyderis geras, pataiko praktiškai viską. Pas mus gal taiklumo kažkokio trūko. Džiaugiuosi iš tikro, kad vyrai nepalūžo po pirmo kėlinio, atsistatėm. Jie šiandien buvo stipresni, sveikiname juos“.

UNO: Andrius Olberkis – 29 tšk. (5 išpr. praž.), Modestas Gailiūnas – 14 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Juris Goštautas – 8 tšk.

Remza: Tadas Dudzevičius – 20 tšk. (13 atk. kam.), Raimondas Baliūnas – 13 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Arūnas Abromaitis – 10 tšk.

„Remza“ pagaliau iškovojo pirmąją pergalę (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:48 val.)„UNO“ nepasigailėjo negausių „Šilainių“ pajėgų (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:40 val.)Po sunkių 3 kėlinių Uno ekipai pavyko laimėti rungtynes. (2016 kovo 08 d., antradienis, 23:32 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„UNO“ iškovojo pirmąją pergalę šiais metais, nugalėdami „Acme ‒ Jabrą“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:12 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remzą“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:29 val.)„Makroflex“ neturėjo vargo su „UNO“ krepšininkais (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 22:31 val.)„UNO“ tik ketvirtame kėlinuke susidorojo su „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:45 val.)UNO ekipa Šernus palaužė tik ketvirtajame kėlinuke. (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:29 val.)„Šilainiai“ įrodė savo pranašumą prieš „Remzą“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:39 val.)