KAUNO ŠVARA & KELIŲ REMONTO GRUPĖ vs ONRAMA (87:62)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Įtikinama "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" komandos pergalė

Po krepšiu su "Onramos" aukštaūgiu grumiasi "Kauno švaros" sunkiasvoris Tomas Gužas
2006 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 19:41 val., peržiūros: 3237

Savo aikštelėje žaidusi jungtinė "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" komanda nepaliko jokių vilčių "Onramos" krepšininkams ir nugalėjo juos triuškinančiu rezultatu – 87:62. Po dviejų kėlinių šeimininkų pranašumas tebuvo 5 taškai.

Susitikimo pradžioje į priekį išsiveržė “Onramos” krepšininkai – 4:0. Netrukus šeimininkai spurtavo 12:2 ir jau jie pirmavo šešiais taškais. Daugiausiai prie šio spurto prisidėjo Dainius Kazlauskas, įmetęs du dvitaškius ir du tritaškius. Vėliau žaidimas išsilygino ir niekam nepavyko įgyti ryškesnės persvaros.

Po pirmojo ketvirčio minimalia persvara pirmavo “Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ komanda. Antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis svečiai spurtavo 7:0 ( du tolimus metimus iš eilės pataikė
G.Mikštas) ir persvėrė rezultatą savo naudai – 26:20. Deja, bet jiems nepavyko išlaikyti šio pranašumo. Laimėję paskutines tris kėlinio minutes rezultatu 10:0, šeimininkai išėjo ilsėtis turėdami 5 taškų persvarą.

Po pertraukos “Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ ekipa dar labiau atitolo nuo priešininkų. Sėkmingai atakuodami tiek iš toli, tiek ir iš vidutinio nuotolio jie vis didino savo atotrūkį, kuris po trijų ketvirčių pasiekė 14-os taškų ribą.

Ketvirtajame kėlinuke jau niekas neabejojo dėl šios dienos rungtynių nugalėtojo. Abiejų komandų veiduose matėsi šypsenos. Visi norėjo greičiau pabaigti dvikovą ir skirstytis. Ir šią rungtynių dalį 11-os taškų persvara laimėjo šeimininkai, taip iškovodami galutinę pergalę rezultatu 87:62.

Daugiausiai prie pergalės prisidėjo
Dainius Kazlauskas, pelnęs 23 taškus ( 21 naud.kfc.). Martynas Senkus ir Leonardas Ivanovas atitinkamai pelnė 16 ir 15 taškų.

„Onramos“ gretose nesulaikomas buvo
G.Mikštas, surinkęs 29 taškus ( 22 naud.kfc.). 15 taškų įmetė Vaidas Ridlauskas. Taip pat jis dar pridėjo 13 atkovotų kamuolių ( 19 naud.kfc.).

Įtikinama "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2007 vasario 04 d., sekmadienis, 21:14 val.)Nelengva "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2007 sausio 30 d., antradienis, 20:45 val.)Nesunki "Kauno Švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2006 gruodžio 05 d., antradienis, 23:15 val.)"Kauno Švara & Kelių remonto grupė" iškovojo dramatišką pergalę (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:15 val.)"Kauno švara & Kelių remonto grupė" "Įmonių" lygoje iškovojo antrąją pergalę (2006 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:22 val.)"E United" dar kartą įrodė savo pranašumą prieš "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" ekipą (2007 sausio 09 d., antradienis, 22:40 val.)"Kauno Švara & Kelių Remonto Grupė" nepasigailėjo "Onramos" (2007 sausio 07 d., sekmadienis, 13:58 val.)"Kauno Švara & KRG" toliau skina pergales (2006 lapkričio 10 d., penktadienis, 20:52 val.)„Kauno švara & Kelių remonto grupė“ "Įmonių" lygos sezoną pradėjo sunkia pergalę svečiuose (2006 spalio 30 d., pirmadienis, 20:40 val.)"Kauno švara & KRG" išplėšė pergalę po pratęsimo (2007 sausio 15 d., pirmadienis, 20:40 val.)