KAUNO ŠVARA & KELIŲ REMONTO GRUPĖ vs HELVINA (65:41)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 05 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Nesunki "Kauno Švaros & Kelių remonto grupės" pergalė

Praeitų metų "Aukso" lygos "Oro karalius" Remigijus Motys efektingai kala kamuolį į varžovų krepšį
2006 gruodžio 05 d., Antradienis, 23:15 val., peržiūros: 3817
Šį vėlyvą antrdienio vakarą "Kauno Švaros" sporto salėje įvyko "Imonių" lygos "A" pogrupio dvikova tarp vietos krepšininkų ir "Helvinos". Gana ramiame ir nerezultatyviame susitikime nesunkią pergalę rezultatu 65:41 šventė šeimininkai. Savo pranašumą jie įrodė jau pirmajame kėlinuke, kuris buvo laimėtas 22:9. Tai buvo penktoji "Kauno Švaros & KRG" pergalė iš šešių galimų ir ji leido įsitaisyti 2-joje pogrupio pozicijoje. Tuo tarpu "Helvina" patyrė ketvirtąją nesėkmę ir dėl vietos atkrintamosiose varžybose kaunasi su tiek pat pergalių turinčiomis "Šilduvos" ir "TEO LT" ekipomis.

Nuo pat pirmųjų minučių žaidimo gijas į savo rankas perėmė aikštės šeimininkai, kurie po 9 iš eilės pelnytų komandos kapitono ir trenerio Kęstučio Bytauto taškų išsiveržė į priekį 12:0. Svečiams niekaip nesisekė rasti savo žaidimo – jie dažnai klysdavo puolime bei pramesdavo kartais būdami net laisvi. Pirmąjį jų tašką 6 minutę nuo baudų metimo linijos pelnė Saulius Pukius. Tai šiek tiek pagyvino komandos žaidimą ir atsilikimas toliau nebedidėjo (prie to prisidėjo ypač dažnai daromos
"Kauno Švaros & KRG" klaidos). Po pirmųjų dešimties minučių skirtumas tarp komandų buvo 13 taškų – 22:9.

Antrąjį ketvirtį taikliu tolimu metimu pradėjo Rytis Mickūnas ("Helvina"), tačiau po to sekė šeimininkų spurtas 9:2 ir skirtumas vėl šoktelėjo iki 17 taškų (31:14). Vėliau abi ekipos pradėjo itin kibiai dengtis, kas išprovokavo itin daug klaidų. Šiek tiek daugiau klysdavo
"Kauno Švaros & KRG" krepšininkai, kurie per likusias 4 kėlinuko minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, o tuo tarpu į savo krepšį praleido jų 7 ir leido varžovams priartėti iki 10 taškų. Komandos patraukė ilsėtis rezultatui esant 31:21. Iki pertraukos šeimininkai sugebėjo suklysti net 16 kartų.

Po pertraukos toliau dominavo gynybinis žaidimas ir gana dažnai žaidėjai turėdavo mesti iš itin sudėtingų situacijų. Kėlinuko pradžioje geriau sekėsi "Kauno Švaros & KRG" ekipai, vėl atitolusiai iki 16 taškų, tačiau ir šį kartą pabaigą kiek geriau sužaidė "Helvina", kurie prieš paskutiniąsias 10 minučių atsilikinėjo jau tik 9 taškais – 41:32.

Prasidėjus ketvirtajam ketvirčiui šeimininkai nutarė nebejuokauti ir, laimėdami atkarpą 16:1, įsprendė rungtynių likimą, nes jų pranašumas išaugo iki triuškinančių 24 taškų (57:33). Svečių ekipos žaidėjų veiduose nebesimatė ugnelės, su kuria jie žaidė anksčiau. Likusios minutės tebuvo formalumas, o, be to, ir "Kauno Švaros & KRG" nebenorėjo forsuoti rungtynių tempo, todėl ramiai įžaidinėdavo kamuolį. Rungtynės ir baigėsi tuo pačiu 24 taškų pranašumu – 65:41.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris Kęstutis Bytautas, teigė, jog komanda jautėsi šiek tiek stipresnė nei varžovai ir laimėjo. "Rezultatas dėsningas" – pridūrė jis.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose rungtyniavo Kęstutis Bytautas, pelnęs 15 taškų. 13 taškų pridėjo Remigijus Motys, o po krepšiais neblogai grūmėsi Egidijus Paškauskas, sugriebęs 13 kamuolių.

Tarp pralaimėjusiųjų išsiskyrė Rytis Mickūnas ir Vaidas Bložė, surinkę po 12 taškų. 9 tašjkus į komandos kraitį įnešė ekipos lyderis Ardas Zinkus, kuris dar ir atkovojo 6 bei perėmė 7 kamuolius.
Nelengva "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2007 sausio 30 d., antradienis, 20:45 val.)Įtikinama "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2007 vasario 04 d., sekmadienis, 21:14 val.)Įtikinama "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" komandos pergalė (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:41 val.)"Kauno Švara & Kelių remonto grupė" iškovojo dramatišką pergalę (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:15 val.)"Kauno švara & Kelių remonto grupė" "Įmonių" lygoje iškovojo antrąją pergalę (2006 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:22 val.)"Kauno Švara & Kelių Remonto Grupė" nepasigailėjo "Onramos" (2007 sausio 07 d., sekmadienis, 13:58 val.)"E United" dar kartą įrodė savo pranašumą prieš "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" ekipą (2007 sausio 09 d., antradienis, 22:40 val.)"Kauno Švara & KRG" toliau skina pergales (2006 lapkričio 10 d., penktadienis, 20:52 val.)Triuškinanti "Šilduvos" pergalė (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 13:56 val.)„Kauno švara & Kelių remonto grupė“ "Įmonių" lygos sezoną pradėjo sunkia pergalę svečiuose (2006 spalio 30 d., pirmadienis, 20:40 val.)