Limobus & Veiksa vs Coca-Cola (54:82)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 sausio 22 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

II-ąjį etapą „Coca-cola“ pradėjo pergale

2023 sausio 22 d., Sekmadienis, 20:39 val., peržiūros: 291

Sausio 22 dieną, Sekmadienį, Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje, susitiko namų komanda "Limobus & Veiksa" bei salės svečiai "Coca-cola"

Rungtynes abi komandos pradėjo taikliais tritaškiais ir pats žaidimas buvo apylygis. Deja, per pirmąjį kėlinį traumą patyrė "Coca-cola" žaidėjas Nr.12 D.Kaluževičius. Komandos šį kėlinį užbaigė lygiosiomis 21:21.

Antrojo kėlinio metu pirmąsias dvi minutes abiems komandoms nepavyko pelnyti taškų. Visgi, į aikštelę išbėgo ir traumą patyręs žaidėjas Nr. 12 D.Kaluževičius, susitvarstęs visas žaizdas, šis žaidėjas vieną po kito laidė taiklius tritaškius. Šis kėlinys buvo sunkesnis salės šeimininkams "Limobus & Veiksa". Kad ir kaip jie stengėsi, fortūna buvo juos apleidusi ir šio kėlinio metu pelnė vos 10 taškų, kai tuo tarpu "Coca-cola" komanda užtikrintai į savo krepšinio lanką sumetė 22 taškus ir rezultatu 31:43 užbaigė pirmąją rungtynių pusę.

Po ilgosios pertraukos "Limobus & Veiksa" komandą stengėsi į priekį vesti žaidėjas Nr. 77 G.Mozūraitis kėlinio metu pelnęs 10 taškų, tačiau to nepakako, jog galėtų perimti iniciatyvą į savo rankas. Tokia rungtynių tendencija iškilo iki rungtynių galo ir dviženkle persvara laimėjo "Coca-cola" rezultatu 54:82 (21:21, 10:22, 15:18, 8:21)

Nors "Limobus & Veiksa" komandai ir nepavyko iškovoti pergalės, asmeniniai žaidėjų rezultatai tikrai nebuvo prasti. Nr. 77 G.Mozūraitis savo komandai pelnė 16 taškų. Taip pat Nr. 12 M.Simanavičius savo komandai pelnė 12 taškų, o Nr. 10 Š.Karūnaitis ne tik pelnė 9 taškus, bet ir atkovojo 16 kamuolių.

"Coca-cola" komandos rezultatyviausias žaidėjas Nr. 12 D.Kaluževičius savo komandai pelnęs 23 taškus. Ne ką mažiau taškų pelnė ir žaidėjas Nr. 15 V.Stočkus taikliai sumėtęs 22 taškus. Nors žaidėjas Nr. 3 M.Brazauskas pelnė kiek mažiau, 11 taškų, bet iš priešininkų rankų perėmė 7 kamuolius.

Įmonių lygoje ‒ nelengva „Coca-Colos“ pergalė (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 21:52 val.)„Coca-Cola“ iškovojo gana lengvą pergalę (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 23:13 val.)Praktiškai visas rungtynes kontroliavusi „Coca-Cola“ ekipa iškovojo pergalę (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 22:35 val.)„Remza“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:08 val.)Įmonių lygoje ‒ 5 „Omegos“ pergalė (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 20:15 val.)„Coca-Cola“ nelengvoje kovoje privertė pasiduoti „TransUnion“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Coca-Cola“ lemiamo ketvirčio metu įveikė savo varžovus (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 20:21 val.)„Coca-Cola“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:20 val.)Puikiu puolimu „Coca ‒ Cola“ įveikė „Rhino“ komandą (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 21:40 val.) Įmonių lygos A pogrupyje: „Coca-Cola“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:16 val.)