Nepyk vs BC „Gazuotas pienas“ (79:102)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 09 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

BC „Gazuotas pienas“ nubaudė „Nepyk“ ekipą

2015 vasario 09 d., Pirmadienis, 23:56 val., peržiūros: 1251

Vasario 9 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Nepyk" ir jų šiandieniniai oponentai BC "Gazuotas pienas". Pirmąjį kėlinį kuriame netrųko pražangų geriau pasirodė svečiai ir laimėjo jį rezultatu 19:24. Mažais žingsniais BC "Gazuotas pienas" ir toliau didino atotrūkį ir jau įpusėjus rungtynėms turėjo saugų pranašumą. (39:52). Visų rungtynių metu šeimininkus į priekį vedęs I.Krukonis padėjo sukurti intrigą, tačiau neilgam. (63:77) Ketvirtajame kėlinyje "Nepyk" ekipa išretėjo ir paskutinėmis minutėmis liko žaisti 3 šeimininkų žaidėjai, tuo pasinaudoję oponentai dar labiau padidino skirtumą ir laimėjo rezultatu 79:102

Pirmasis kėlinys abiems komandoms vyko labai klampiai, su daugybe baudos metimų, nuo pirmos minutės visada priekį buvo svečiai, įpusėjus kėliniui skirtumas net siekė 10 taškų. Per antrąją kėlinio pusę BC "Gazuoto pieno" žaidėjai prametė 6 baudos metimus ir leido varžovams priartėti, jau pirmajame kėlinyje septyniese susirinkusiems "Nepyk" ekipos žaidėjams iškilo susirinktų pražangų problema. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 19:24.

Antrajame kėlinyje galima sakyti svečiai žaidė prieš vienintelį I.Krukonį, kuris per kėlinį pelnė 14 taškų, tačiau jo vienintelio pastangų pritrūko, plačią rotacija naudoje svečiai išlaikė aukštą tempą ir per šį kėlinį padidino persvarą dar 8 taškais. Šiame kėlinyje pirmaujanti komanda suklydo tik vieną kartą, tai prisidėjo prie to kad po 20 minučių žaidimo jie turėjo 13 taškų persvarą.

Trečiajame kėlinyje vaizdas nesikeitė, "Gazuoto pieno" komandoje vis išaudavo naujas žaidėjas pelnantis taškus, o varžovus vis labiau ėmė slėgti pražangos, kurios neleido gintis visa jėga. Nors ir toliau labai netaikliai baudos metimus metę svečiai sugebėjo minimaliu skirtumu laimėti ir šį kėlinį, bei palikti labai mažus šansus varžovams pakovoti dėl pergalės. (63:77)

Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo dviem taikliais tritaškiais, tačiau svečiai užgesino gaisrą rezultatyviomis atakomis, ilgą laiką skirtumas nesikeitė, o įpusėjus kėliniui dėl pražangų limito pasiekimo iškrito pirmasis šeimininkų žaidėjas. Po kelių minučių iškrito dar du "Nepyk" ekipos žaidėjai, o paskutinę minutę traumą gavęs R.Jankus paliko aikštę, kurioje liko trys jo komandos draugai. Nelygi kova ilgai netruko ir galutinis rungtynių švilpukas skelbė triuškinamą BC "Gazuotas pienas" komandos pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 79:102.

Po rungtynių nugalėtojų treneris J.Eibukas sakė: Sužaidėme geras rungtynes, laimėjome kova po krepšiu, bei užsitikrinome antrą vietą grupėje, ko ir siekėme.

"Nepyk" treneris J.Medekšas sakė: Šiandien komandoje puikais rungtynes sužaidė vienintelis I.Krukonis, kurio šiandien gimtadienis. Trūko daug dalykų, tiek žaidėjų, tiek taiklesnių metimų.

Nepyk: Ignas Krukonis – 37 tšk. (8 išpr. praž.), Vilius Černiauskas – 14 tšk., Darius Krasauskas – 11 tšk. (10 atk. kam.)

BC „Gazuotas pienas“: Gintautas Mažeika – 22 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.), Martynas Stonkus – 19 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Gasperavičius – 14 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Marius Zaviliauskas – 13 tšk., Mantas Stankevičius – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

BC „Gazuotas Pienas“ nepavargo rungtynėse su „New Team“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:47 val.)BC „Gazuotas pienas“ gan lengvai nugalėjo A.S.K „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 13:45 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė VU KHF ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:19 val.)Antrame kėlinyje įsibėgėjęs „BC Gazuotas Pienas“ nugalėjo „Ice“ ekipą (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 18:35 val.)„Sporto manija“ nesunkiai įveikė „Nepyk“ ekipą. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:18 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ nesunkiai nugalėjo „Nepyk“ ekipą (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:13 val.)BC „Gazuotas Pienas“ išlygino serijos rezultatą palaužęs „Akademija“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:52 val.)„Gazuotas pienas“ po intriguojančios kovos palaužė „Partizaną“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:15 val.)BC „Gazuotas pienas“ įspūdingai sužaidę antrą rungtynių pusę nušlavė „Žaliai ‒ Balti“ ekipą. (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:21 val.)„BC Gazuotas Pienas“ įveikė Žaliai-baltus“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 22:59 val.)