BC SPORTO FĖJA vs PARTIZANAI (89:52)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 balandžio 28 d., Šeštadienis, 16:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"BC Sporto Fėja" į ketvirtfinalį žengė be didesnio vargo

2012 balandžio 28 d., Šeštadienis, 21:07 val., peržiūros: 1974

Šeštadienį (04.28), Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturo" taurės aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko „BC Sporto Fėja“ (šeimininkai) ir „Partizanai“ (svečiai). Rungtynėse intriga laikėsi tik pirmąją minutę, kol rezultatas buvo 2:2, paskui savo užtikrintą pranašumą įrodė „BC Sporto Fėja“ krepšininkai. Rungtynių rezultatas – 89:52 (19:9, 27:10, 24:14, 19:19).

Pirmą kėlinį taškais pradėjo šeimininkų komandos žaidėjas K.Šarukas, tačiau jau kito atakos metu Ž.Košys atsakė taikliu dvitaškiu ir rezultatas buvo lygus. Tačiau tada šeimininkai surengė spurtą 9:0 ir įgijo 9 taškų pranašumą. O po taiklaus A. Marchockio tritaškio komandas skyrė jau 12 taškų, bet kėlinio pabaigoje V.Dambauskas pataikė dvi baudas ir sumažino skirtumą iki 10 taškų. Šeimininkus į priekį šiame ketvirtyje vedė A.Šukys pelnęs 10 taškų. Rezultatas po kėlinio – 19:9.

Antro ketvirčio pradžioje, po taiklaus R. Mickevičiaus dvitaškio, svečiai buvo sumažinę skirtumą iki 8 taškų. Tačiau tada šeimininkai surengė dar vieną spurtą, šį kartą 21:4. Tai leido jiems įgyti 21 taško persvarą. Daugiausiai prie to prisidėjo po 6 taškus pelnę D.Bartkus ir A.Marchockis. Kėlinio pabaigoje šeimininkai dar labiau padidino persvarą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 46:19.

Trečias ketvirtis nežadėjo nieko naujo. Šeimininkai ir toliau dominavo aikštelėje. O svečiai darė labai daug klaidų vidurį aikštės. Šeimininkams šiame kėlinuke daugiausiai taškų pelnė A.Šukys, pataikęs tris tritaškius. O Svečiams R.Mickevičius pataikęs du dvitaškius. Rezultatas po ketvirčio – 70:33.

Paskutinis kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas, nugalėtojas jau buvo aiškus, beliko sulaukti galutinio rezultato. Šeimininkai šiame ketvirtyje buvo atsipalaidavę ir daugiau skirtumo nebepadidino. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 89:52.

Po rungtynių „BC Sporto Fėja“ komandos vadovas, Darius Gvildys sakė: "Šiandien susitiko dvi skirtingų stilių komandos. Mūsų pranašumas buvo jaunatviškumas ir greitis. Būtent tuo ir rėmėmės šiose rungtynėse. Šauniai pasirodė visi, kurie atėjo. Džiaugiamės patekę į kitą etapą, o pergalę norime dedikuoti savo ekipos strategui Leonardui Ivanovui. Jis prieš rungtynes davė nurodymus ir išvažiavo kepti į Romainius šašlykų. Matomai žinojo, kad laimėsime (juokiasi).
Labai dėkojame savo sirgaliams, jie yra mūsų varomoji jėga. Ačiū Povilui Aliukevičiui, mūsų ultrų lyderiui bei visiems, kurie atvažiuoja iš Prienų. Taip pat Deno Bartkaus mamai (juokiasi)".

„Partizanai“ komandos treneris, Tomas Kivyta sakė: „Pagrindinė pralaimėjimo priežastis pagrindinio įžaidėjo neatvykimas. Komandoje yra tik vienas įžaidžiantis žmogus, kadangi jo nebuvo, kiti nepratę kamuolį varinėtis. Ir saulė labai trukdė, tiek mums, tiek varžovams."

Šeimininkus į pergalę vedė Andrius Šukys 30 tšk. (6 rez. perdavimai, 10 perimtų kamuolių), Denas Bartkus 18 tšk. (10 atkovotų kamuolių), Artiomas Marchockis 15 tšk. (8 rez. perdavimai).

Svečių komandoje išsiskyrė Raimundas Mickevičius 15 tšk., Žydrūnas Košys 12 tšk., Aurimas Junda 12 tšk. (12 atkovotų kamuolių).

BC "Sporto Fėja" nesunkiai įveikė "Miami" (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 23:50 val.)BC "Sporto fėja" pasismagino su "KJG" ekipa (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 19:53 val.)"Sporto Fėja" iškovojo pirmą vietą "Sportturo" taurėje (2012 gegužės 13 d., sekmadienis, 16:28 val.)"Sporto fėjos" ekipa iškovoja antrąją pergalę pavasario "Sportturas" taurėje (2012 balandžio 11 d., trečiadienis, 00:17 val.)BC "Sporto fėja" pasiekė įtikinamą pergalę ir nužygiavo į finalą (2012 gegužės 09 d., trečiadienis, 21:57 val.)"Partizanai" užtikrintai įveikė "Vijorą" (2012 balandžio 11 d., trečiadienis, 21:07 val.)"Kolpingo Kolegija" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš "Partizanus" (2012 balandžio 18 d., trečiadienis, 23:07 val.)Tritaškių lietus trečiajame kėlinyje neišgelbėjo "Saikos" nuo pralaimėjimo "Sporto Fėjai" (2012 gegužės 07 d., pirmadienis, 02:14 val.)Po "atkaklios" kovos "Kolpingo Kolegija" laimėjo 36-iais taškais (2012 kovo 31 d., šeštadienis, 21:02 val.)Tris kėlinius pirmavę "Žaliųjų" ekipa patyrė pirmąją nesėkmę Pavasario taurėje (2012 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:48 val.)