SPORTO MANIJA & EKODORA vs SPORTO MANIJA& VAILENDAS (61:68)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 04 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno kolegijos salė, Pramonės pr. 22 (didžioji salė)

Linksmose rungtynėse pergalę šventė "Sporto manija & Vailendas"

2012 kovo 04 d., Sekmadienis, 17:38 val., peržiūros: 3604

Sekmadienį, kovo 4 dieną, Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Sporto manija & Ekodora" ir svečių "Sporto manija & Vailendas" ekipų. Pirmame kėlinuke pranašesni buvo svečiai ir įgijo dešimties taškų pranašumą. Per sekančius du ketvirčius "Sporto manija & Ekodora" krepšininkai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai ir prieš lemiamą kėlinuką turėti keturių taškų pranašumą. Paskutinėje rungtynių dalyje sėkmingiau sužaidė svečiai ir iškovojo pergalę rezultatu 61:68(11:21, 19:14, 20:11, 11:22).

Rungtynių pradžioje žymiai geriau atrodė svečiai ir neleisdami varžovams įmesti nei vieno taško įgijo trylikos taškų pranašumą. Šeimininkų taškų badą nutraukė taiklus A.Pelšs dvitaškis metimas. "Sporto manijos & Vailendo" ekipai pelnius du taškus šeimininkų krepšininkai pelnė šešis taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki septynių taškų. Kėlinuko pabaigoje abi komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais, tačiau vienu daugiau pataikė svečiai ir po pirmųjų dešimties minučių dešimties taškų pranašumą turėjo "Sporto manija & Vailendas". 11:21.

Antrąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo taikliu tritaškiu metimu, sumažinusiu skirtumą tarp komandų iki septynių taškų, tačiau praėjus maždaug minutei svečiai vėl padidino pranašumą iki dvylikos taškų. Skirtumas būtų didesnis, tačiau svečių žaidėjai prametė net tris baudos metimus iš keturių, o tuo pasinaudoję "Sporto manija & Ekodora" krepšininkai pelnė keturis taškus iš eilės ir sumažino deficitą iki aštuonių. Į tai svečiai atsakė taip pat keturiais taškais iš eilės ir susigrąžino turėtą persvarą. Kėlinuko pabaigoje P.Parachomikas atskleidė savo kaip snaiperio sugebėjimus ir pataikė net tris tritaškius metimus, kurių dėka skirtumas tarp komandų ištirpo iki penkių taškų. 30:35.

Trečiajame ketvirtyje šeimininkų krepšininkai galutinai įsižaidė. Nors kėlinuko pradžioje puolimas vis dar truputį strigo ir svečiai padidino skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų, tačiau maždaug ketvirčio viduryje "Sporto manija & Ekodora" surengė įspūdingą spurtą 14:0, kuris truko beveik iki trečiojo kėlinuko pabaigos ir suteikė šeimininkų krepšininkams šešių taškų pranašumą. Pačioje kėlinio pabaigoje svečiai dar metė du baudos metimus, iš kurių abu pataikė ir sumažino atsilikimą iki keturių taškų. 50:46.

Paskutinėje rungtynių dalyje savo pranašumą vis dėlto įrodė svečiai. Jau pačioje ketvirčio pradžioje išlyginę rezultatą svečiai, netrukus jį ir persvėrė į savo pusę įgydami trijų taškų persvarą. Šeimininkai vis bandė vytis taikliais dvitaškiais metimais, tačiau "Sporto manija & Vailendas" ekipos žaidėjai atsakydavo keliais taškais iš eilės ir po jų skirtumas tarp komandų jau buvo septyni taškai. Kiek vėliau komandos dar apsikeitė rezultatyviomis atakomis, o rungtynių laikui beveik ištiksėjus dar kartą apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais, po kurių pergalę šventė "Sporto manija & Vailendas". 61:68.

Po rungtynių, paklaustas kas lėmė pergalė, nugalėtojų ekipos strategas Darius Laskys kalbėjo : " Greičiau, vikriau, aukščiau. Kadangi vieni kitus pažįstam kaip nuluptus, žinojome vieni kitų silpnas savybes ir, galbūt, priešininkai nelabai mus įvertino, aišku, jie buvo visa galva aukštesni, o mums pergalę daugiau lėmė sėkmė ". Koks jausmas žaisti, galima sakyti, prieš savo komandą? : "Dvejopas jausmas. Ir tą, ir tą komandą tenka treniruoti, ir ta, ir ta komanda yra sava komanda. Jeigu dabar paimtume vieną komandą ir perskeltume ją perpus, kad viena su kita žaistų ir sakytume kaip jums atrodo? Gražių momentų buvo ir iš priešininkų pusės, jeigu galima juos taip pavadinti. Kadangi abi komandos žino, kokius derinius darome ir kokius akcentus juose norime išgauti, tai iš esmės buvo įdomu, kad darome derinį, kurį varžovas puikiai žino, bet iš kitos pusės mes turime įvesti kažkokį netikėtumo momentą, kuriame galėtume apgauti. Vietomis pavyko tai padaryti, o vietomis nepavyko. Mes siekiame išsilaikyti šitoje geresniųjų grupėje ir mums labai svarbu šią savaitę sustiprinti pozicijas ir čia išsilaikyti ".

Pralaimėtojų treneris Modestas Vaškūnas sakė : " Nesusirinkom į varžybas, o varžovai tikrai jauni ir kovingi. Pas mus žaidėjai po savaitgalio pavargę, keli po RKL varžybų ir dar plius nesusirinkome". Kaip jautėtės žaisdami, galima sakyti, prieš savo komandą? : " Bet kokiu atveju pas mus visos komandos žaidžia kiekviena už save, visos komandos turi tam tikrą tikslą ir kiekvienas turi savo tikslą. O tarp šių komandų labai didelis skirtumas, pas daugiau patyrę ir vyresni, o ten jaunesni, jie bėga, lekia, viską daro lyg pametę galvą, na, visokių yra, visokių reikia ".

"Sporto manija & Ekodora" : V.Stankevičius 19, P.Parachomikas 17 (27 naud., 16 atk.kam.), A.Pelšs 11 (6 rez.perd., 5 per.kam.) taškų.

"Sporto manija & Vailendas" : E.Kalūginas 16 (11 atk.kam.), R.Jankūnas 15 (10 atk.kam.), D.Mikalauskas 12 (12 atk.kam.), R.Adžgauskas 10 (5 per.kam.) taškų.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 kovo 05 d., 20:09 val.

galimas variantas, kad atidave pergale

"United" penketukas nugalėjo "Sporto manijos & Vailendas" ekipą (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 23:36 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" antrojoje rungtynių pusėje sutriuškino "Sporto Manija & Vailendas" ekipą (2011 lapkričio 18 d., penktadienis, 22:28 val.)"Bresta" įrodė savo pranašumą prieš "Sporto Maniją & Vailendą" (2012 kovo 09 d., penktadienis, 19:52 val.)Tik po pratęsimo pergalę iškovojusi"Sporto Manija & Ekodora" tapo stipriausia "B" lygos komanda (2012 gegužės 04 d., penktadienis, 01:41 val.)Lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse "Sporto Manija & Ekodora" intrigą palaikė tik pirmajame kėlinyje (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)Atkakliame mūšyje "Sporto Manija & Vailendas" palaužė "Arv Auto" pasipriešinimą (2011 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:41 val.)Negausiai susirinkę "Kauno Grūdai" nesuspėjo paskui jaunuosius "Sporto Maniją & Vailendą" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:16 val.)Savoje aikštelėje rungtyniavusi "Sporto manija & Ekodora" komanda iškovojo triuškinamą pergalę (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:34 val.)"Bresta" įveikė „Sporto Manija & Ekodora“ jų aikštėje (2012 kovo 25 d., sekmadienis, 20:52 val.)"Sporto Manija & Ekodora" antroje rungtynių pusėje užtikrintai įveikė "United" (2012 vasario 05 d., sekmadienis, 23:50 val.)