SPORTO MANIJA & EKODORA vs BRESTA (83:89)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 kovo 25 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

"Bresta" įveikė „Sporto Manija & Ekodora“ jų aikštėje

2012 kovo 25 d., Sekmadienis, 20:52 val., peržiūros: 2601

Sekmadienį (03.25), Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltic Sport" pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Sporto Manija & Ekodora“ (šeimininkai) ir „Bresta“ (svečiai). Pirmoje rungtynių dalyje beveik visą laiką dviženkliu taškų skirtumu priekyje buvę aikštelės šeimininkai, antroje dalyje pradėjo „buksuoti“. Tuo pasinaudoję svečių krepšininkai gerai sužaidė ketvirtą kėlinį ir pasiekė pirmą pergalę šioje serijoje. Rungtynių rezultatas – 83:89 (32:21, 20:23, 15:20, 16:25).

Pirmą ketvirtį taškais pradėjo šeimininkų komandos krepšininkas M.Patašius. Po to komandos apsikeitė taškais ir po M. Kudako tritaškio svečiai turėjo 2 taškų deficitą. Tačiau tada šeimininkai surengė spurtą 10:0 ir įgijo dviženklį pranašumą. Prie to daugiausiai prisidėjo P.Parachomikas ir V.Stankevičius pataikę po tritaškį. Iš kart po to komandos apsikeitė taikliais tritaškiais. O kėliniui jau įpusėjus svečiai laimėjo atkarpą 7:0 ir sumažino skirtumą iki 5 taškų. Šį spurtą surengė tritaškį pataikęs M.Kudakas ir keturis taškus pelnęs K.Tarvydas. Tačiau tada A.Pelšs atsakė 5 savo taškais iš eilės ir vėl sugražino dviženklį pranašumą. Rezultatas po kėlinio – 32:21.

Antrą kėlinį vėl geriau pradėjo šeimininkai. Jie sužaidė atkarpą 10:4 ir dar labiau padidino savo persvarą. Prie to daugiausiai prisidėjo pirmojo kėlinio pabaigoje nuo suolo pakilęs A.Daniulis, jis pelnė 6 taškus. O po dar vieno taiklaus A. Daniulio dvitaškio komandas jau skyrė 17 taškų. Tačiau svečių komanda nenuleido rankų ir surengė spurtą 11:0, kurio metu M.Kudakas, K.Tarvydas ir L.Andrijauskas pataikė po tritaškį. Taip jie sugebėjo sumažinti skirtumą iki 6 taškų. Kėliniui artėjant į pabaigą komandų rezultatyvumas sumažėjo ir jos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis, kurių metu šeimininkai sugebėjo padidinti savo pranašumą. Rezultatas dviejų kėlinių – 52:44.

Trečio ketvirčio pradžioje šeimininkai sugebėjo padidinti savo pranašumą iki 12 taškų, bet tada svečiai dar kartą spurtavo 9:2 ir vėl sumažino skirtumą. Prie to daugiausiai prisidėjo K.Tarvydas pelnęs 7 taškus. Kėliniui įpusėjus, po A.Pelšs dvitaškio, šeimininkai vis dar pirmavo dviženkliu taškų skirtumu (11). Tačiau tada svečių komandos krepšininkas L. Kalėda smeigė tritaškį su varžovo pražanga, kitos atakos metu M.Kudakas pataikė dar vieną tritaškį, o L .Kalėda pridėjo dar vieną dvitaškį . Į visą tai šeimininkai atsakė tik vienu taikliu baudos metimu, taip leisdami savo varžovams sumažinti skirtumą iki 3 taškų. Rezultatas po ketvirčio – 67:64.

Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo L. Andrijausko ir K. Tarvydo tritaškiais, taip pirmą kartą nuo pirmojo ketvirčio persverdami rezultatą savo naudai. Į tai A.Daniulis atsakė dvitaškiu, tačiau tada L.Andrijauskas smeigė dar vieną tritaškį, o L. Kalėda pridėjo dvitaškį. Taip svečiai įgijo 6 taškų pranašumą. Nuo to laiko svečiai visą ketvirtą kėlinį buvo priekyje ir neleido savo varžovas persverti ar išlyginti rezultato. Svečiams šį persilaužimą padėjo padaryti taiklūs tritaškiai, šiame ketvirtyje jie pataikė net 5 tolimus metimus. Šeimininkai bandė atsakyti tuo pačiu, tačiau jiems nekrito. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 83:89.

Po rungtynių „Sporto Manija & Ekodora“ komandos treneris, Modestas Vaškūnas sakė: "Atrodo viskas buvo gerai, buvo ir nuotaika ir viskas. Pradžioj gal jie prasčiau pataikė, o pabaigoj mes visiškai nieko nepataikėme. O jie sumetė viską. Sveikinam varžovus, šiandien jie buvo stipresni“.

„Bresta“ komandos treneris, Arnoldas Zigmantavičius sakė: „Pirmos rungtynės šioje serijoje. Laimėję išvykoje tikimės pergalės ir namie. Pradžioje sunkiai sekėsi, leidom jų tritaškininkams laisviems mesti. Neuždengėm jų dviejų lyderių, kurie pirmoje dalyje pelnė didžiąją dalį taškų. O antroje pusėje mes turėjo daugiau entuziazmo nei varžovai“.

„Sporto Manija & Ekodora“ ekipoje išsiskyrė - Paulius Parachomikas 25 tšk., Artūras Pelšs 18 tšk. (5 perimti kamuoliai, 5 išprovokuotos pražangos), Audrius Daniulis 13 tšk.

"Bresta" komandą į pergalę vedė Karolis Tarvydas 29 tšk. (14 atkovotų kamuolių, 6 išprovokuotos pražangos), Laurynas Kaleda 25 tšk., Martynas Kudakas 17 tšk.

"Sporto Manija & Ekodora" palaužė "Brestą" (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 20:38 val.)"Sporto Manija & Ekodora" sutrypė "Darbą" (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:14 val.)Pralaimėjimas "Sporto Manija & Ekodora" ekipai šventinės nuotaikos nesugadino (2011 gruodžio 28 d., trečiadienis, 23:15 val.)"Sporto manija & Ekodora" lengvai įveikė "Kauno SRC" (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:19 val.)"Forto Amicus & Gamteka" nepasipriešino "Sporto manijai & Ekodorai" (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:12 val.)"Sporto Manija & Ekoroda" išgelbėjo ketvirtfinalio seriją (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 00:37 val.)"Bresta" įrodė savo pranašumą prieš "Sporto Maniją & Vailendą" (2012 kovo 09 d., penktadienis, 19:52 val.)Lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse "Sporto Manija & Ekodora" intrigą palaikė tik pirmajame kėlinyje (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)Mūšį negausiomis pajėgomis po įnirtingos kovos laimėjo "Sporto Manija & Ekodora" (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 20:09 val.)Savoje aikštelėje rungtyniavusi "Sporto manija & Ekodora" komanda iškovojo triuškinamą pergalę (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:34 val.)