BC „Gazuotas pienas“ vs LCP KK „Ragai“ (91:84)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 05 d., Penktadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

BC „Gazuotas pienas“ po atkaklios kovos iškovojo svarbią pergalę

2014 gruodžio 06 d., Šeštadienis, 00:38 val., peržiūros: 1044

Penktadienį, gruodžio 5 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BC "Gazuotas pienas" (šeimininkai) ir LCP KK "Ragai" (svečiai). Iki šio turo šeimininkai buvo iškovoję 5 pergales per 7 susitikimus, tuo tarpu svečiai po 8 žaistų rungtynių savo sąskaitoje turėjo 4 pergales. Pergalę po permainingos kovos iškovojo BC "Gazuotas Pienas" – 91:84 (26:24, 21:16, 19:28, 25:16)

Varžybas komandos pradėjo nesižvalgydamos. Viena sėkminga ataka, keisdavo kitą. Šeimininkų gretose lyderio vaidmens ėmėsi Rokas Maleckas, pelnęs 9 taškus jau per pirmąsias 10 minučių. Svečių komandoje į šias varžybas susirinko vos 5 žaidėjai, tačiau ir nedidelės pajėgos, netrukdė nuo pirmųjų minučių lygiai žaisti prieš vieną iš grupės lyderių. Po labai rezultatyvaus pirmojo kėlinuko priekyje buvo BC "Gazuotas pienas" – 26:24.

Antrajame kėlinyje po M. Semėno taiklaus tritaškio metimo pirmą kartą šiose varžybose šeimininkai įgijo dviženklį taškų pranašumą – 37:27. Antroje kėlinio dalyje žaidimas buvo apylygis ir nė vienai komandai nepavyko surengti spurto. Po 20 minučių kovos šeimininkai buvo priekyje - 47:40.

Po ilgosios pertraukos "Ragai" surengė galingą spurtą ir netik ištirpdė varžovų persvarą, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai – 51:49. BC "Gazuotas pienas" iškarto suskubo taisyti padėtį. Daugiausiai M. Gasperavičiaus pastangomis šeimininkai vėl persvėrė rezultatą į savo pusę – 58:55. Kėlinio pabaigoje vyko atkakli kova, buvo daug klaidų ir skubotų metimų, tačiau tiksliau paskutiniais minutes sužaidę LCP KK "Ragai" po trijų kėlinių išsiveržė į priekį – 68:66.

Lemiamą ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu – 10:0 ir vėl perėmė rungtynių eigą į savo rankas. Rungtynėms einant į pabaigą svečiams koją kišo ir tai jog jie šiose rungtynėse buvo vos penkiese. Vis labiau pasimatė jų nuovargis o tuo puikiai pasinaudojo šeimininkai. BC "Gazuotas pienas" į visus varžovų bandymus mažinti persvarą atsakydavo sėkmingomis atakomis ir rungtynių paskutinėmis minutėmis buvo priekyje sauge persvara. BC "Gazuotas pienas" po permainingos kovos iškovojo pergalę - 91:84.

Po pergalės BC "Gazuotas pienas" komandos treneris Jomantas Eibukas sakė:

Pergalę lėmė didelis noras laimėti, nes ši pergalė mums buvo labai svarbi norint užimti antrąją vietą grupėje.

Vienas komandos lyderių Mantas Stankevičius pridūrė:

Mūsų komanda tiesiog yra stipresnė, ir mes privalėjome laimėti.

BC „Gazuotas pienas“: Rokas Maleckas – 27 tšk., Mantas Gasperavičius – 25 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Marius Zaviliauskas – 14 tšk., Mantas Stankevičius – 12 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.)

LCP KK „Ragai“: Donatas Želvys – 23 tšk. (6 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Viktoras Žukauskas – 20 tšk. (10 atk. kam.), Mindaugas Gilius – 17 tšk., Mindaugas Kazikaitis – 13 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Kęstutis Ruočkus – 11 tšk.

BC „Gazuotas Pienas“ iškovojo ketvirtą pergalę C lygoje (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 00:44 val.)„Gazuotas pienas“ po intriguojančios kovos palaužė „Partizaną“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:15 val.)BC „Gazuotas Pienas“ išlygino serijos rezultatą palaužęs „Akademija“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:52 val.)BC „Gazuotas pienas“ gan lengvai nugalėjo A.S.K „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 13:45 val.)BC „Gazuotas pienas“ nubaudė „Nepyk“ ekipą (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:56 val.)Uraganiškai puolęs BC „Gazuotas Pienas“ nepaliko „Kauno Rami“ revanšo galimybės (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:41 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepavargo rungtynėse su „New Team“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:47 val.)Po atkaklios kovos „Gazuotas pienas“ iškovojo pergalę prieš Birštono „Olimpo“ ekipą. (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 19:21 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė VU KHF ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:19 val.)Po atkaklios kovos ‒ „Grizlių“ pergalė (2014 spalio 31 d., penktadienis, 01:14 val.)