Rapala vs Baubilas (76:77)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 23 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„Baubilas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis įveikė „Rapalą“

2015 kovo 23 d., Pirmadienis, 22:26 val., peržiūros: 1202

Kovo 23 dieną LSU sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Rapala“ priemė svečius „Baubilą“. Tai buvo pirmos šios poros aštunfinalio rungtynės.

Prasidėjus rungtynėms du taškus su varžovo pražanga pelnė „Rapala“ (3:0). Netrukus svečiai rezultatą išlygino (3:3). Baigiantis ketvirtai minutei vieno taško persvarą turėjo „Rapala“ (8:7). Penktą minutę spurtą pradėjo „Baubilas“, kuris pelnė šešis taškus be atsako (8:13). Prasidėjus antrai kėlinio pusei šešis taškus be atsako pelnė „Rapala“ (14:13). Visgi paskutinėmis ketvirčio minutėmis geriau rungtyniavo „Baubilas“, kuriam pavyko gintis be klaidų ir įgyti 11 taškų pranašumą (14:25).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė 10 taškų (19:29). Netrukus tris baudos metimus pataikęs R.Kabašinskas padidino persvarą iki 13 taškų (19:32). „Rapala“ pamažu mažino varžovų pranašumą. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė keturi taškai (35:39). Visgi per likusį laiką geriau rungtyniavo „Baubilas“, kuriam pavyko padidinti persvarą iki aštuonių taškų (36:44).

Trečią ketvirtį geriau pradėjo „Rapala“. Pirmas tris kėlinio minutes šeimininkai gynėsi be klaidų, o patys pelnė aštuonis taškus be atsako (44:44). Sužaidus keturias minutes „Rapala“ turėjo trijų taškų pranašumą (51:48). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus trims minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė du taškai (55:53). Paskutines tris minutes geriau sužaidė „Baubilas“. Svečiai gynėsi beveik be klaidų, o 10 pelnytų taškų jiems leido įgyti septynių taškų persvarą (56:63).

Pirmos ketvirto kėlinio minutės vyko nerezultatyviai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 11 taškų (59:70). Penktą minutę „Baubilo“ puolimas užstrigo, o „Rapala“ pelnė 11 taškų be atsako (70:70). Iki kėlinio pabaigos buvo likusios trys minutės. Aštuntą minutę penkis taškus be atsako pelnė „Baubilas“ (70:75). Devintą minutę du taiklūs „Rapalos“ tritaškiai pasiekė tikslą, po kurių šeimininkai turėjo vieno taško persvarą (76:75). Per paskutinę minutę tikslą pasiekė tik M. Laukaičio dvitaškis, kuris lėmė „Baubilo“ pergalę (76:77). „Rapala“ galėjo baigiantis rungtynių laikui išplėšti pergalę, bet paskutinis metimas tikslo nepasiekė.

Pirmą aštunfinalio pergalę iškovojo „Baubilas“, kuris serijoje iki dviejų pergalių pirmauja rezultatu 1:0. Antros serijos rungtynės vyks kovo 30 dieną LSU sporto salėje.

Rungtynių interviu galėsite pamatyti Rungtynių vaizdo įrašai skiltyje

Rapala: Jonas Martišius – 26 tšk., Mindaugas Pažėra – 23 tšk. (12 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Vilius Adomaitis – 13 tšk. (16 atk. kam., 6 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

Baubilas: Mantas Čipas – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Giedrius Purauskas – 16 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Martynas Laukaitis – 14 tšk.

„Baubilas“ įveikė „Vilmistą“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:18 val.)„KAMS“ penketukas pirmose ketvirtfinalio rungtynėse nesunkiai įveikė „Baubilą“. (2015 balandžio 03 d., penktadienis, 00:45 val.)„Baubilas“ be vargo įveikė „ACME“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Ryterna“ gana nesunkiai įveikė „Baubilą“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 20:31 val.)Itin nerezultatyviose rungtynėse „Sanitex“ paskutinėmis sekundėmis šventė pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 18:24 val.)„Baubilas“ be didesnio vargo įveikė „Best 4 You“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 00:15 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ vos neprisižaidė rungtynėse su „Rapala“. (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 12:36 val.)„Baubilas“ be didesnio vargo įveikė „Kauno grūdų“ ekipą. (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:16 val.)„Baubilas“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Baubilas“ pasinaudojo kiekybiniu pranašumu ir palaužė „Kauno Grūdus“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:54 val.)