Elektromontuotojas vs Kolpingo kolegija (65:56)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 11 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ palaužė „Kolpingo Kolegiją“

2015 vasario 12 d., Ketvirtadienis, 00:40 val., peržiūros: 1173

Vasario 11 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" reguliariojo sezono rungtynės. Savo jėgas išbandė "Elektromontuotojas" (šeimininkai) ir "Kolingo kolegija". Rungtynės buvo gana įtemptos ir kovėsi tikrai viena kitos vertos komandos. Tačiau antrajame kėlinyje kiek atitrūkę, šeimininkai savo turimos persvaros nebepaleido ir galop nugalėjo "Kolpingo kolegiją" rezultatu (65 – 56).

Rungtynės prasidėjo tikrai lygia abejų ekipų dvikova. Žaidimas buvo netgi ne taškas į tašką, o metimas į metimą. Vos tik įmeta šeimininkai, svečiai atsako tuo pačiu. Visgi, kiek geriau sužaidę kėlinuko pabaigą, "Kolpingo kolegijos" krepšininkai, pasibaigus pirmam kėlinukui buvo priekyje rezultatu (17 -19).

Antrasis kėlinukas taip pat kiek geriau prasidėjo svečiams. Pradėję kėlinuką (1-6), "Kolpingo kolegijos" krepšininkai priekyje buvo 7 taškais (18-25). Tačiau tai ilgai netruko. Netrukus "Elektromontuotojas" smarkiai spurtavo (13-0). Šio spurto pagalba, šeimininkai išsiveržė į priekį (31-25). Paskutinės kėlinio minutės vėl buvo sužaistos gan apylygiai ir po dvejų kėlinių rezultatas buvo (36 – 29).

Trečiasis kėlinukas buvo gerokai permainingas. Pirmą kėlinuko pusę, svečiai ne tik kad prisivijo varžovus, tačiau juos ir aplenkė (40-41). Tačiau antroji kėlinuko pusė visiškai priklausė "Elektromontuotojui". Spurtavę (13-2), šeimininkai įgavo dviženklį pranašumą (51-41). Visgi, svečiams pavyko užbaigti kėlinuką taikliu dvitaškiu metimu ir trečiam kėlinukui pasibaigus sušvelninti skirtumą iki 8 taškų (51 – 43).

Iš pirmo žvilgsnio ketvirtasis kėlinukas turėjo būti pilnas įtampos. Visgi, taip nebuvo. Vos tik kėlinukui prasidėjus, šeimininkai ėmėsi iniciatyvos ir pradėję kėlinuką (9-0) padidino turėtą persvarą iki 17 taškų (60-43). Kaip bebūtų, svečiai neketino pasiduoti ir bandė vytis varžovus naudodami spaudimą. Tačiau šia taktika jiems pavyko tik sušvelninti deficitą. Galutinis rungtynių rezultatas (65 – 56).

Elektromontuotojas: Dovydas Znutas – 18 tšk., Arnas Gilius – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Kolupaila – 13 tšk. (5 rezult. perd.)

Kolpingo kolegija : Edvinas Masiokas – 20 tšk. (12 atk. kam.), Vaidas Česnauskis – 13 tšk. (5 perimt. kam.), Vilius Šiupinys – 11 tšk.

"Elektromontuotojo" treneris Eiminas Valaitis:

"Na, manau, kad priešininkai jautriai suregavo į kaikuriuos teisėjo sprendimus ir jų nervai išėjo mums į naudą."

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

tomuxkur2015 vasario 12 d., 07:56 val.
Gera naujiena :) nuleido erelius
„Komanda X“ palaužė „Kolpingo kolegiją“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 23:50 val.)„Elektromontuotojas“ įveikė „Kulautuvą“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Elektromontuotojas“ nusileido „Lietuvos Šaulių Sajungai“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Keturiese likę „Aleksoto“ žaidėjai neatsilaikė prieš „Kolpingo Kolegiją“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:39 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius ‒ 2“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:07 val.)Rungtynių parodijoje “laimėjo“ „Kolpingo kolegija“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:10 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 20:47 val.)C lygos starte „Sporto manija“ nugalėjo „Kolpingo kolegijos“ ekipą (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:33 val.)„Lituanica“ išplėšė pergalę iš „Kolpingo kolegijos“ rankų (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:51 val.)„Elektromontuotojas“ paskutiniame kėlinyje palaužė be keitimų likusius „Košmaro“ krepšininkus (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:09 val.)