Freda vs Adma (79:103)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 rugsėjo 27 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Antroje pusėje susikaupusi „Adma“ įtikinamai nukovė „Fredą“

2020 rugsėjo 27 d., Sekmadienis, 20:31 val., peržiūros: 1000

Rugsėjo 27 dieną, 19:00 valandą, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Freda“ ir svečiai „Adma”. Rungtynės baigėsi rezultatu 79:103 (19:23, 21:26, 18:31, 21:23).

Nuo rungtynių pradžios aikštelėje užvirė atkakli kova. Abi komandos naudojosi savo stipriosiomis pusėmis. „Adma“ be didesnių pastangų vertė taškus iš po krepšio, savo ruožtu „Freda“ taikliai mėtė iš toli ir daugiau nei pusę kėlinio pirmavo 5 taškų pranašumu. Antroje kėlinio pusėje „Adma“ komandai pavyko surengti mini spurtą ir persverti rezultatą į savo rankas. Po pirmo kėlinio rezultatu 19:23 priekyje „Adma“. Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai dviem tolimais metimais pasivijo varžovus ir daugiau nei pusę kėlinio komandos žaidė taškas į tašką. Antroje kėlinio pusėje pasikartojo pirmojo kėlinio scenarijus – „Adma“ surengė spurtą ir išsiveržė į priekį 10 – ies taškų skirtumu. Iki kėlinio galo šeimininkams nepavyko sumažinti atsilikimo ir po dviejų ketvirčių priekyje „Adma“ rezultatu 40:49.

Po ilgosios pertraukos „Adma“ komanda nebuvo nusiteikusi juokauti ir per pirmą minutę išprovokavo dvi varžovų klaidas, spurtavo 11:0 bei padidino pranašumą iki 20 taškų. Likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų nesikeitė ir po trijų kėlinių priekyje „Adma“ 58:80. Paskutiniame ketvirtyje liko tik sutvarkyti formalumus. Žiūrovus pradžiugino J. Kalnučio dėjimai iš viršaus, taip pat Matas Puotkalis pelnė „Admai“ 100-ąjį tašką ir rezultatu 79:103 nugalėjo "Adma„.

"Adma" komandos treneris Darijus Jagminas: "Tikėjomės rimtesnės kovos, kadangi varžovai ilgai derino rungtynių laiką. Sutikome su jų sąlygomis, tačiau kovos nesulaukėme. Džiaugiuosi, kad žaidėjai susidorojo su įtampą ir antroje rungtynių pusėje išsprendė reikalus."

9 rezult. perd.

„Cramo“ įtikinamai nugalėjo „Freda“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:11 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Promatik“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:58 val.)Permainingose rungtynėse „Coca-Cola“ palaužė „Fredą“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 20:36 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Rimo & Patikima linija“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:19 val.)Antroje rungtynių pusėje „Adma“ įrodė pranašumą prieš „Dakra ‒ Košmaras“ (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 20:20 val.)„Adma“ užtikrintai įveikė „Promatik“ ekipą (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)„Adma“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Adma“ po nelengvos kovos įveikė „Džinsų sklepą“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 19:05 val.)„Adma“ užtikrintai susitvarkė su „Omega“ ir žengia į didįjį finalą (2020 rugsėjo 29 d., antradienis, 21:49 val.)„Festo“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Fredą“ (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 21:28 val.)