Žaliai-Balti vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (78:103)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 09 d., Pirmadienis, 20:20 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su „Žaliai ‒ Balti“ ekipa

2015 vasario 09 d., Pirmadienis, 23:15 val., peržiūros: 1249

Pirmadienio vakarą Kauno Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių runtynės, kuriose susitiko "Žaliai – Balti" ( šeimininkai) ir emobilus.lt & SK „Mattas“ (svečiai). "Žaliai – Balti" ekipai buvo svarbios rungtynės dėl patekimo į atkrintamąsias, tačiau emobilus.lt & SK „Mattas“ nė sukendei neleido pagalvoti apie pergalę ir iškovojo nesunkią pergalę, rezultatu - 78:103.

Rungtynėms prasidėjus emobilus.lt & SK „Mattas“ demonstravo komandinį žaidimą ir iškart įsiveržė į priekį ( 5:10), tačiau "Žaliai – Balti" kovojo dėl kiekvieno centimetro aikštelės ploto ir sušvelnino skirtumą iki dviejų taškų ( 11:13). Likus žaisti apie dvi minutes emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipa surengė spurtą ir įgijo 7 taškų pranašumą – 13:20.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus emobilus.lt & SK „Mattas“ toliau nestabdė apsukų ir laimėjo keletą svarbių atkarpų, kur įgijo 18 taškų pranašumą ( 21:39). Toliau "Žaliai – Balti" ekipai sunkiai sekėsi susitvarkyti prieš varžovų zoninę gynybą, o tuo pasinaudoję svečiai padidino pranašumą ik 22 taškų, kur išlaikė iki kėlinuko pabaigos – 29:51.

Trečiajame kėlinyje toliau emobilus.lt & SK „Mattas“ demonstravo užtikrintą žaidimą. Varžovai sunkiai kūrė sėkmingas atakas ( 35:63), tačiau M.Ugianskio netikėti tritaškiai metimai leido sušvelninti skirtumą iki 20 taškų ( 48:68). Per likusią minutę emobilus.lt & SK „Mattas“ apsigynė nuo varžovų atakų, o patys surengė mini spurtą ir atstatė turėtą pranašumą – 48:74.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus abi komandos labiau buvo susikoncentravusios į puolimą nei į gynybą, Vyko greitas krepšinis, tačiau emobilus.lt & SK „Mattas“ neatleido pavadėlių ir išlaikė susikrautą pranašumą ( 63:92). Per likusį laiką "Žaliai – Balti" nesukūrė stebuklo, o emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo nesunkią pergalę, rezultatu – 78:103.

Žaliai-Balti: Deividas Šikšnys – 19 tšk. (6 rezult. perd.), Domas Kondrotas – 13 tšk. (14 atk. kam.), Darius Grigas – 11 tšk., Mantas Ugianskis – 11 tšk.

emobilus.lt & SK „Mattas“: Paulius Lekečinskas – 27 tšk., Vytautas Paulauskas – 21 tšk. (13 atk. kam.), Vilmantas Vainauskas – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Kęstutis Dimitrijevas – 14 tšk. (10 rezult. perd.), Edvinas Gramauskas – 12 tšk., Mindaugas Drėzas – 12 tšk.

„emobilus.lt & SK „Mattas““ nesunkiai nugalėjo „Nepyk“ ekipą (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:13 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su Elektrėnų „Senoji versmė“ ekipa. (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:01 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:51 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ sutriuškino „Elektromontuotojas“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Lietuviški patiekalai“ be didesnio vargo įveikė „Žaliai ‒ Baltų“ ekipą. (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 22:25 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ pamatus pergalei susikrovė jau po pirmojo kėlinio (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:05 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ pasiekė nelengvą pergalę (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:33 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ savo varžovus sutriuškino beveik dvigubai (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:10 val.)BC „Gazuotas pienas“ įspūdingai sužaidę antrą rungtynių pusę nušlavė „Žaliai ‒ Balti“ ekipą. (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:21 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ laimėjo prieš „Hidraulines sistemas“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 kovo 20 d., penktadienis, 23:04 val.)