Banga vs Basement (96:82)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 03 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Negausiai susirinkusi „Banga“ nugalėjo „Basement“ ekipą

2015 gruodžio 03 d., Ketvirtadienis, 23:36 val., peržiūros: 883

Ketvirtadienio vakarą VDU centro sporto salėje įvyko B lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėme „Banga“ (šeimininkai) ir „Basement“ (svečiai). Nuo pat pirmo kėlinuko „Banga“ susikrovė dviženklį pranašumą, kurį išsaugojo iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę, rezultatu – 96:82.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie greitai susikrovė 6 taškų pranašumą ( 8:2). „Basement“ ekipa tik tolimais metimais rinko taškus, tačiau to buvo maža. Taikliau atakavo „Bangos“ žaidėjai ir pranašumas išliko spetynių taškų ( 17:10). Svečiams toliau nepavyko susitvarkyti su gynyba, o šeimininkai rinko lengvus taškus ir po taiklaus A.Karbausko tritaškio metimo pranašumas išaugo iki 14 taškų. M.Krygeris kėlinuko pabaigoje realizavo tik vieną baudos metimą ir po pirmo kėlinio komandas skyrė 13 taškų – 26:13.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus „Banga“ toliau nestabdė apsukų ir didino savo pranašumą ( 34:16). M.Lisajevičius individualiais veiksmais leido svečiams sušvelninti skirtumą iki 13 taškų, tačiau pajautę grėsmę šeimininkai greitai susikraudavo saugų pranašumą ( 41:23). „Basement“ susitvarkė su zonine gynybą, kur leido sušvelninti skirtumą iki 12 taškų. Paskutinėmis sekundėmis A.Pelšs taiklus dvitaškis metimas atstatė prieš ilgąją pertrauką 14 taškų pranašumą – 48:34.

Po ilgosios pertraukos „Banga“ pradėjo „sausa“ atkarpa 5:0 ( 53:34). D.Jankauskas pelnė tritaškį metimą su bauda, bet tai nepadėjo „Basement“ ekipai užsivesti ir „Banga“ po taiklaus A.Pelšs tritaškio metimo vėl įgijo 19 taškų pranašumą ( 60:41). M.Lisajevičiaus ir D.Jankausko duetas leido svečiams sušvelninti skirtumą iki 11 taškų, o dar po kelių minučių ir iki 8 taškų ( 63:55). Paskutinėmis sekundėmis taiklus A.Karbausko tritaškis metimas atstatė šeimininkams dviženklį pranašumą – 71:59.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus dvi rezultatyvios A.Lubio atakos atitolino nuo svečių iki 16 taškų. Puikiai įsiliejęs į komandą J.Ročka vertė taškus iš po krepšio ir sušvelnino skirtumą iki 13 taškų ( 83:70). „Basement“ toliau sunkiai sekėsi tvarkytis su savo zonine gynyba, o „Banga“ užtikrintai užbaigdavo atakas ( 89:75). Per likusias dvi minutes komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir pergalę iškovojo „Bangos“ ekipa, rezultatu – 96:82.

Po laimėtų rungtynių „Bangos“ ekipos treneris, Š.Liesis, kalbėjo:“Šiandien turėjome tik šešis žmones , o ant pačio galo gavo traumą žaidėjas, tai likom penkiese. Mūsų tikslas nebuvo greitai žaisti, bet savo greitas atakas padarėme. O paskui reikėjo tik skirtumą išlaikyti. Mano manymu, buvo neblogos ir linksmos rungtynės.Jie nepasitaikė pirmą ir antrą kėlinį, o mes irgi nepataikė, bet vadinasi, kad mes mažiau nepataikėme.“

Po pralaimėtų rungtynių „Basement“ ekipos žaidėjas, M.Burneika, teigė:“Žaidybinės ramybės trūksta. Viskas gerai. Nepataikėme, tai nepataikėme, bet trūksta žaidybinės ramybės. Norisi labai greitai atmesti taškus, o krepšinyje jeigu bandai greitai atsilošti gavome tokį rezultatą, koks yra.“

Banga: Arturs Pelšs – 23 tšk., Aurimas Karbauskas – 21 tšk. (6 rezult. perd.), Paulius Počiuipa – 20 tšk. (10 rezult. perd.), Arnas Lubys – 17 tšk.

Basement: Donaldas Jankauskas – 21 tšk., Matas Lisajevičius – 20 tšk., Jonas Ročka – 15 tšk., Matas Krygeris – 10 tšk., Rimantas Lukoševičius – 10 tšk.

Visas rungtynes pirmavusi „Banga“ nugalėjo „Kauno SRC“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 21:58 val.)Atkakliose rungtynėse „Banga“ nugalėjo „Sporto Maniją“ (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Aurimo Karbausko vedama „Bangos“ ekipa nugalėjo „Kauno SRC“ (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)Per paskutines šešias minutes pelnę vos tris taškus „Kauno SRC“ krepšininkai pripažino „Basement“ pranašumą (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:28 val.)Nesulaikomas „Bangos“ puolimas pervažiavo BK „Centre“ krepšininkus (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 16:38 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pergalė prieš „Basement“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 22:44 val.)Puikiai sužaidę ketvirtą kėlinį „Basement“ ekipa iškovojo dar vieną pergalę“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:26 val.)Dviženklę persvarą iššvaisčiusi „Banga“ atlaikė „Sporto Manijos“ šturmą ir atstatė serijoje lygybę (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Sporto fėja & Detagama“ rungtynių ketvirtajame kėlinuke palaužė „Basement“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:18 val.)Žaidimo vadžias savo rankose laikę „Basement“ krepšininkai nuskynė pergalę prieš „Kauno SRC“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 22:07 val.)