KULAUTUVA vs KOLPINGO KOLEGIJA (60:75)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 16 d., Trečiadienis, 18:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

''Kolpingo Kolegija'' nugalėjo ''Kulautuvos'' ekipą

2013 sausio 17 d., Ketvirtadienis, 00:12 val., peržiūros: 2770

Trečiadienį, sausio 16 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salė įvyko "C" lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Kulautuva" (šeimininkai) ir "Kolpingo Kolegija" (svečiai). Rungtynėms prasidėjus abi komandos žaidė taškas į tašką. Nė vienai ekipai nepavykdavo susikrauti didesnio pranašumo, tačiau "Kolpingo Kolegija" sugebėjo naudingiau sužaisti antrąją kėlinio pusę ir įgijo 15 taškų pranašumą. "Kulautuva" dar bandė vytis varžovus, bet svečiai išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu - 60:75.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai (2:5), bet šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki minimumo ( 4:5). Po kelių greitų atakų "Kolpingo Kolegijos" pranašumas išaugo iki 5 taškų, tačiau likus žaisti 3 minutes "Kulautuva" sugebėjo sėkmingiau sužaisti puolime ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Kėlinio galą ekipos sužaidė lygiai ir po pirmojo kėlinuko rezultatu 17:19 pirmavo ''Kolpingo Kolegija''.

Antrąją kėlinuką šeimininkai pradėjo spurtu 9:0, kur persvėrė rezultatą į savas rankas ir susikrovė 7 taškų pranašumą (26:19). Svečiai ataka po atakos pradėjo mažinti skirtumą, o šeimininkams sunkiai sekėsi stabdyti įsibėgėjusius varžovus ir likus žaisti tris minutes svečiai jau pirmavo (32:36). Kėlinukui besibaigiant "Kolpingo Kolegija" išsaugojo keturių taškų pranašumą. Rezultatas – 35:39.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp abiejų komandų vyko atkakli kova, nė vienai nepavykdavo pasiekti didesnio pranašumo ir įpusėjus kėlinukui rezultatas buvo lygus (45:45), tačiau ketvirčio pabaigą užtikrinčiau sužaidė svečiai ir besibaigiant kėlinukui įgijo 8 taškų pranašumą. Rezultatas – 51:59.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus "Kulautuvai" sunkiai sekėsi stabdyti svečių puolimą, o patys šeimininkai daug klydo priešininkų aikštelėje. "Kolpingo Kolegija" spurtavo 11:0 ir svečiai susikrovė dviženklį pranašumą (50:65). Šeimininkai dar bandė spurtuoti ir vytis varžovus, tačiau "Kolpingo Kolegija" iki rungtynių pabaigos išsaugojo saugų pranašumą ir laimėjo rezultatu – 60:75.

Po rungtynių ''Kolpingo Kolegijos'' treneris Aldas Daubaras teigė : ''Geriau sužaista antroji rungtynių pusė lėmė pergalę šiose varžybose''.

''Kulautuva'' : Arnas Latvelis (27 tšk. 5 rez.perd. 7 išpr.praž.) , Virginijus Endrikas (11 tšk.) , Giedrius Samajauskas (6 tšk.)

''Kolpingo Kolegija'' : Arvydas Geiša (30 tšk. 20 atk.kam. 4 rez.perd. 8 išpr.praž.) , Aldas Daubaras (10 tšk.) Žilvinas Levinskas (8 tšk.)

''Kolpingo Kolegija'' negailestingai sutrypė ''Dice'' ekipą (2013 sausio 19 d., šeštadienis, 20:23 val.)''Dice'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Kulautuvos'' ekipą (2013 sausio 26 d., šeštadienis, 21:57 val.)''Kolpingo Kolegija'' po labai įtemptų ir nervingų rungtynių po pratęsimo palaužė KK ''Maybe'' ekipą (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)''Kulautuva'' pergalingai pradėjo aštunfinalį (2013 kovo 21 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)''Kulautuva'' įveikė KK ''Maybe'' ekipą (2013 kovo 05 d., antradienis, 01:17 val.)''Kulautuva'' atsirevanšavo ''Dice'' ekipai (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 20:12 val.)"Kolpingo Kolegija" neturėjo vargo su "Košmaru" (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 22:39 val.)"Kolpingo kolegija" nesunkiai laimėjo prieš BC "Straight" (2013 kovo 27 d., trečiadienis, 22:21 val.)"Kolpingo kolegija" rungtynių pabaigoje palaužė "Korį" (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 21:52 val.)"Kolpingo kolegija" įveikė "Compensą" (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 23:04 val.)