Kuom jei NE vs BC „Ambi“ (44:58)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 12 d., Sekmadienis, 15:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

BC „Ambi“ įveikė „Kuom jei NE“ komandą.

2015 balandžio 12 d., Sekmadienis, 21:08 val., peržiūros: 882

Balandžio 12 dieną, Jachtklubo sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ komandos „Kuom jei NE“ (šeimininkai) ir BC „Ambi“ (svečiai). Šiose rungtynėse pranašesni buvo svečiai, kurie laimėjo rezultatu 58:44.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, šeimininkams sunkiai sekėsi pelnyti taškus, tačiau tuo svečiai nepasinaudojo ir patys per pirmas dešimt minučių pelnė dešimt taškų. Po pirmojo kėlinio, keturių taškų persvara priekyje svečiai 10:6.

Antrojo ketvirčio pradžioje geriau atrodė šeimininkai, kurie per pirmas 3 minutes sugebėjo padaryti atkarpą 8:3 ir net persverti rezultatą savo naudai (14:13). Tačiau svečiai, per likusį laiką, pelnė 13 taškų, kai tuo tarpu šeimininkai vos 4. Po pirmos rungtynių pusės priekyje BC „Ambi“ 26:18.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę svečiai nesiruošė stabdyti ir kėlinį pradėjo 5 taškais be atsako. Kiek sužaidus taškus pradėjo rinkti ir šeimininkai, tačiau jiems sunkiai sekėsi vytis varžovus ir po 3 kėlinių vis dar priekyje BC „Ambi“ 44:29.

Paskutiniajame kėlinyje, nors ir vienu taškų daugiau pelnė šeimininkai, tačiau jiems nepavyko sugrąžinti intrigos į rungtynes. Varžybos baigėsi rezultatu 58:44 BC „Ambi“ naudai.

Kuom jei NE: Šarūnas Krilavičius – 15 tšk. (15 atk. kam.), Bernardas Valantukevičius – 9 tšk., Laimis Čekanavičius – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

BC „Ambi“: Vytautas Čypas – 21 tšk., Eiridas Zabarauskas – 9 tšk., Evaldas Šilingis – 8 tšk.

Vaidotas Mačiulis BC „Ambi“:

„Buvo ir pas mus daug visokių nepataikytų metimų, bet buvo momentais, kad ir pasisekė, tas ir lėmė mūsų pergalę“

„Omega“ komandos kokybė, be vargo, susitvarkė su „Kuom jei NE“ komandos kiekybe. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Omega“ be didesnio vargo įveikė BC „Ambi“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:03 val.)„ICE“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 23:39 val.)„Pavasario“ taurės starte užtikrinta „ICE“ pergalė (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 20:02 val.)Aštunfinalio rungtynėse „Liuksas“ įrodė pranašumą prieš „Ambi“ (2015 balandžio 17 d., penktadienis, 21:36 val.)Kuršių sėkmingas ketvirtas kėlinys leido jiems žengti į ketvirtfinalį (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 18:35 val.)