Kauno technologijos universitetas vs Kauno švara (71:75)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Visas rungtynes pirmavusi „Kauno Technologijos Universiteto“ komanda rungtynių pabaigoje nusileido „Kauno Švarai“

2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 22:13 val., peržiūros: 995

Visas rungtynes pirmavusi „Kauno Technikos Universiteto“ komanda rungtynių pabaigoje nusileido „Kauno Švarai“ rezultatu 71:75. Rungtynės nuo pat pradžių vyko taškas į tašką, tačiau „Kauno Technologijos Universiteto“ vis sugebėdavo keliais taškais laimėti pirmus 3 kėlinius. 3-ąjame kėlinyje „Kauno Technologijos Universiteto“ komanda turėjo net 19-olikos taškų persvarą. „Kauno Švaros“ ekipa nenuleido rankų atsilikinėdama net ir tokiu rezultatu.Įpusėjus 3-ajam kėliniui svečiai atsilikinėjo 10 taškų persvara, tačiau per paskutines 5 minutes jie laimėjo atkarpą 10-0 ir išlygino rezultatą 64-64. Ketvirtąjame kėlinyje komandos žengė koja kojon, tačiau šeimininkai turėjo pripražinti svečių komandos pranašumą rezultatu 71:75. Naudingiausi abiejų komandų žaidėjai:

Kauno technologijos universitetas: Vytautas Pliauga – 22 tšk. (9 išpr. praž.), Antanas Kilas – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Zaviliauskas – 15 tšk.

Kauno švara: Leonardas Ivanovas – 23 tšk. (9 išpr. praž.), Andrius Olberkis – 17 tšk., Vygantas Metelica – 11 tšk. (6 rezult. perd.)

Po varžybų „Kauno Švara“ džiugiai šaukdami nuėjo į savo persirengimo kambarį kur ir toliau džiaugėsi pergale.

Visas rungtynes pirmavęs „Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Coca Colą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 19:11 val.)Savo sąlygas diktavęs „Kauno Technologijos Universitetas“ atlaikė „Callcredit“ šturmą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 18:45 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „ACME“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:21 val.)„Kauno Technologijos Universitetas“ saldžiai revanšavosi „ASU & Co AgroVIS“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:09 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Kauno technologijos universitetas“ be didesnio vargo įveikė „Celsis“ ekipą. (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 18:59 val.)„Kauno švara“ rungtynių pabaigoje įveikė „Ryterną“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:17 val.)„RVG Baldai“ ekipa tik po pratęsimo palaužė „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Kauno švara“ sungtynių pabaigoje palaužė „Callcredit“ (2016 vasario 23 d., antradienis, 22:45 val.)„Kauno technologijos universitetas“ išvargo pergalę prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:34 val.)